Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Για γυναίκες και μόνο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 7 Ιουνίου 2007.

  1. mr.goodcat

    mr.goodcat Regular Member

    Μακάρι να'ναι κ' η αφέντρα που δεν περιγράφει  .
     
  2. zou

    zou

    Εμενα παλι η σκηνη που την εχω ζησει και με τρελανε, ηταν μια τιμωρια μου....
    Βεβαια, αντι για τιμωρια κατεληξα να κοντεψω να τελειωσω...........
    Με Ειχε ξαπλωμενη μπρουμητα, δεμενα τα χερια τοσο σφιχτα που δεν τα ενιωθα και το σκηνι κατεληγε στο κολαρο μου και με εσφιγγε τοσο που μερικες φορες μου εκοβε την ανασα....
    Με εσταζε με κερι, πανω στα κοκκινα σημαδια που ειχαν αφησει, τα χερια Του, το μαστιγιο Του και η βεργα Του....
    Το κερι ηταν μπορντο................
     
  3. Cordelia Day

    Cordelia Day Guest

    Απάντηση: Για γυναίκες και μόνο

    Τα χέρια του στο λαιμό μου και το βλέμμα εκείνο του δαίμονα,να με ρωτάει "Φοβάσαι?" λίγο πριν το τέλος.
     
  4. Armida

    Armida Regular Member

    Απάντηση: Για γυναίκες και μόνο

    Η δερμάτινη ζώνη του στο σώμα μου, τι άλλο? Και οι πράξεις του ως απάντηση στο ειρωνικό μου γέλιο ώσπου να μην τολμήσω να το ξανακάνω.
     
  5. Απάντηση: Για γυναίκες και μόνο

    Να μου κολλάει τη μούρη στο καθρέφτη να φτύνει και να με βάζει να το γλύψω,να με φτύνει μες στα μούτρα,να με κλειδώνει ολόκληρη μέρα στο δωμάτιο και να έρχεται μόνο να με ερεθίζει και να φεύγει.Κι όταν θέλω νερό ή τίποτα άλλο να έρχεται να με παίρνει με το λουρί μου να με βγάζει στα 4 και να με επιστρέφει στο δωμάτιο.Και το βράδυ να με πηδάει όλη νύχτα.Και την άλλη μέρα το ίδιο πάλι.Και όλα αυτά χωρίς να έχουμε ανταλλάξει κουβέντα.Να με διατάζει τι θα φορέσω έξω όταν θα βγούμε κάπου.Και άλλα...
     
    Last edited: 29 Ιουνίου 2012
  6. Satine

    Satine New Member

    Απάντηση: Για γυναίκες και μόνο

    Να μην τολμάει να με κοιτάξει στα μάτια αν δεν του το επιτρέψω. Να με σέβεται απόλυτα, να υπακούει ολοκληρωτικά και να μου ξεγυμνώνει την ψυχή του.
     
  7. MoonMilk

    MoonMilk New Member

    Eίναι τόσα πολλά που δεν ξέρω τι να πρωτογράψω.
    Μου φτάνει απόλυτα να με ελέγχει έστω και με το παραμικρό βλέμμα του- παίρνω την ηδονή μου από την δικιά του ηδονή.

    Το συνεχής φτύσιμο στο πρόσωπο, με το χέρι του στο λαιμό μου και τα δάχτυλά του μέσα στα χείλη μου.
    Η μπότα του πάνω στο πρόσωπό μου καθώς είμαι στο πάτωμα, συνήθως μετά από ατελείωτο πήδημα και εγώ με τις δυνάμεις μου στα όρια από την κούραση.
    Η ζώνη του, η αίσθηση όταν είμαι καθαρή, δεν έχει προηγηθεί σεξ, είμαι ξάπλα στο κρεβάτι μπρούμητα η στα πλάγια και εκείνος είναι από πίσω μου ακόμα ντυμένος στυλάτος όρθιος να με μαστιγώνει και να με διατάζει να μην βγάλω μιλιά. Παίρνει την ευχαρίστησή του όταν αρχίζουν να κυλάνε τα πρώτα δάκρυα στο πρόσωπό μου.
     
  8. Prince666

    Prince666 Πρίγκηπας του @Desert apparition

    Το φιλί που το τελειώνω με χαστούκι και ακούω τον αναστεναγμό του.
    Επίσης τα δαγκώματα και τα φτυσίματα. Φτύνω και δαγκώνω συνεχὠς, μου προκαλεί απίστευτη διέγερση
     
  9. sklavitsa-maria

    sklavitsa-maria New Member

    αυτά για αντρες ,για γυναικες?
     
  10. Prince666

    Prince666 Πρίγκηπας του @Desert apparition

    Τα ίδια, αλλά έχω μια ιδιαίτερη προτόμηση στο τράβηγμα του γυναικείου μαλλιού και στο περιοριστικό δέσιμο