Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Για τί έχετε μετανιώσει και τί θα θέλατε να ξέρετε πριν κάνετε την πρώτη σας σχέση ή τί θα αλλάζατε;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος ThanPerko, στις 14 Αυγούστου 2016.

  1. ThanPerko

    ThanPerko Regular Member

    Αν είχατε το 16-17χρόνο (ή οτιδήποτε) εαυτό σας, τί θα θέλατε να του πείτε να προσέχει ή να μην κάνει, τί θα κάνατε διαφορετικά όσον αφορά το BDSM;
     
  2. Top30Thessaloniki

    Top30Thessaloniki New Member

    Να μη δενεται τοσο ψυχικα με τις υπο του οταν αυτες δεν αξιζουν
     
  3. Θα ηθελα Να είχα παραμερίσει τα κόμπλεξ που έχω και Να είμαι πιο δεκτικό σε δοκιμές από την στιγμή που αυτές οι δοκιμές δεν έχουν ακραίο αποτέλεσμα..
    Να είχε ανοίξει λίγο το μυαλό μου ώστε να οριοθετήσει το play και να ξεκαθαρίσει μέσα του ότι δεν έχει σχέση με πραγματικά συναισθήματα.
     
  4. Πως θα ξέρεις Άν αξίζει κάποια αν δεν υπάρξει δέσιμο..? Ρισκάρεις..
     
  5. Να φοράει αντηλιακο. Το καλοκαίρι ο ήλιος είναι επικίνδυνος.
     
  6. ThanPerko

    ThanPerko Regular Member

    Ρώτησα εσείς τι θα αλλάζατε όχι ο άλλος.

    Αλλιώς ο τίτλος θα ήταν «Πώς είναι μία ουτοπική σχέση»

    Άνοιξα τον ασκό του αιόλου μου φαίνεται
     
  7. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    Να το τολμήσει όσο είναι καιρός
     
  8. Εκανα edit στην απάντηση μου και νομίζω τώρα βγάζει νόημα!
     
  9. Top30Thessaloniki

    Top30Thessaloniki New Member

    Δυστυχως οι πιο σωστες συμβουλες ειναιαπιθανες να πραγματοποιηθουν ειδικα απο ατομα που τους κυριευει το παθος και το συναισθημα.
    Γι αυτο θα το πω αλλιως, ακομα και να καεις , μην αρχισεις να φυσας κ το γιαουρτι

    ΥΣ. Ελπιζω να βγαζει νοημα αυτο που εγραψα
     
  10. Επειδή ίσως σου έτυχε μια δύο κακές περιπτώσεις δεν σημαίνει είναι κανόνας.. υπάρχουν καλά παιδιά εκεί έξω και εδώ μέσα γιατί όχι! που αξίζει να δώσεις χρόνο συναίσθημα και να δεθεις... ρίσκα είναι βέβαια αυτα όπως Ειπα και πριν.. ακούς το ένστικτο σου... εμένα μέχρι στιγμής το ένστικτο μου Με δικαιώνει ως προς την ποιότητα ατόμων που έχω σχετιστεί.. ίσως ήμουν και τυχερή..
    Δεν έχω συμβουλές να σου δώσω.. δίνεις ψυχή και ελπίζεις αυτό που θα πάρεις να είναι επίσης ψυχή και όχι τα αρχίδια του..!
     
  11. Top30Thessaloniki

    Top30Thessaloniki New Member

    Δεν ειναι μονο θεμα τυχης, αλλα και σωστης κρισης
     
  12. Τι θα πει σωστή κρίση..? Αρχίζεις και μιλάς εδώ μέσα με την άγνωστη χ. Μιλάς, γνωρίζεις σιγά σιγά τον άλλο.. κατεβάζεις άμυνες.. κανεις ένα άνοιγμα.. δημιουργείται ένα δέσιμο.. πως να κρίνεις απο την αρχή αν αξίζει η όχι??! Η πορεία θα στο δείξει..