Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γιορτινη διαθεση!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος thelma, στις 19 Δεκεμβρίου 2008.

  1. evi

    evi New Member

    Αν τη γιορτή την νοιώθεις απο την καρδιά και αφήνεις το συναίσθημα να ξεχυθεί όλα μπορούν να γίνουν μαγικά.

    Αλλά και πρακτικά τώρα με την ξεκούραση, την χαλάρωση, πέρα απο την αγχωτική καθημερινότητα μπορείς να ανοίξεις τη πόρτα στην μαγεία, βρίσκοντας πολύ περισσοτερο χρόνο να αφιερώσεις στην απόλαυση, την δικιά σου και αυτών που αγαπάς.

    Και αυτό έχει μιά διάρκεια πολύ πέρα από τις γιορτές. Είναι αυτό που λέμε γεμίζουμε μπαταρίες για να φτάσουμε μέχρι το Πάσχα, κι απο κεί το καλοκαίρι είναι μονάχα μιάν ανάσα.
     
  2. Νηρηίς

    Νηρηίς Guest

    αναμένουμε να χιονίσει και φέτος!!
     
     
  3. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Εμένα πάντως το αγαπημένο μου με τα Χριστούγεννα είναι που γράδω γράμμα στον Άγιο Βασίλη, σε αρωματισμένο χαρτί και μέσα στον φάκελο βάζω λίγες καραμελίτσες. Ύστερα το δίνω στον μπαμπά μου να το ταχυδρομήσει αυτός 
     
  4. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Μισώ τα Χριστούγεννα!! μόνο τα μελομακάρονα αξίζουν 
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Εμένα δεν αρέσουν ούτε αυτά  
    Το καλό με τα Χριστούγεννα είναι ότι περνάνε και φεύγουν.
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Οταν πέφτει τετραήμερο, μια χαρά Χριστούγεννα είναι τα Χριστούγεννα.
     
  7. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Οταν πέφτει τετραήμερο, μια χαρά είναι οποτεδήποτε...  
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ασχετο: καταγγέλλω το 2016 διότι το Πάσχα πέφτει Πρωτομαγιά!!  
     
  9. libra

    libra Regular Member

     
  10. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    έχεις δοκιμάσει με επικάλυψη σοκολάτας ή με λουκούμι μέσα??? πωωω κόλαση διαολίστηκα μεσημεριάτικα γαμώτο!!! 
     
  11. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Όχι, όντως, δεν έχω δοκιμάσει ποτέ να επικαλυφθώ με σοκολάτα. Τα λουκούμια δεν μου αρέσουν, άρα γενικά δεν τα βάζω μέσα μου πουθενά    
     
  12. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    χαχαχα στα μελομακάρονα ρε όχι πάνω σου ....ούτε εμεένα μαρέσουν τα λουκούμια αλλά έτσι μου άρεσαν.... διαστροφή μεγάλη