Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γλείψιμο ποδιων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος johnny, στις 24 Οκτωβρίου 2007.

  1. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Σίγουρα θα του το πω να σου έρθει Κυρία μου.

    Άραγε ο Μορφέας είναι sub ή dom?

    (να και άλλος ένας προβληματισμός)
     
  2. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Προς το παρόν δεν με απασχολεί τι από τα δύο είναι αρκεί να ξέρει να γλείφει πόδια (αυτό για να μη μας πουν ότι βγήκαμε εκτός θέματος, καλά δεν το έφερα? Δεν μπορείς να πεις! Αλλά σσσσσσ μη μας ακούσουν)
     
  3. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Τίποτα σε θηλυκό Μορφέα δεν έχει? Ετσι για να μην είμαι και εγώ παραπονούμενος? Εγώ ποδαράκι δεν θα πάρω? Μόνο αυτός θα είναι ο τυχερός? Δεν παίζω...
    (Μην φοβάσαι δεν μας ακούει κανείς. Τους έχουμε βάλει για ύπνο!)
     
  4. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Το έψαξα, αλλά η μυθολογία με πρόδοσε! Τίποτα. Κάτι σε Άρτεμης ή Αθηνά ή Δήμητρα ή νύμφη στην ανάγκη μας κάνει? (ευτυχώς που κοιμούνται διότι φοβάμαι πως θα μας είχαν πάρει με τις πέτρες)
     
  5. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Καλές είναι μου κάνουν! Ακόμα και η Ηρα άμα μου έλαχε δεν θα έλεγα οχι αν και δεν την πολύ πάω. Εχουμε αρπαχτεί 5-6 φορές...
    (Ευτυχώς γιατι ο λιθοβολισμός δεν είναι στα φετιχ μου!)
     
  6. fmaster13

    fmaster13 Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Παιδια χωρις να θελω να προσβαλω κανενα δεν νομιζω οτι δυο ομορφα ποδια ειναι αποκλειστικο φετιχ της σκλαβας η του σκλαβου η του εκαστοτε υποτακτικου,αντιθετα πιστευω οτι και ενας αυταρχικος χαρακτηρας μπορει να τα απολαυσει εξισου τελεια η και να τα δαμασει ακομα αν θελει αρκει να του αρεσει αυτο και να ξερει βεβαια να το κανει.Καποιος αναφερε οτι ειναι το πιο ευκολο φετιχ.Διαφωνω διοτι μπορει να μην ειναι και πολυ δυσκολο αλλα σιγουρα θελει κι αυτο την δουλεια του!!!
     
  7. prevalente

    prevalente New Member

    Αγαπητοί Φίλοι και Φίλες, είμαι απόλυτα σίγουρος ότι η ποδολαγνεία πρέπει να είναι η 2η κατά προτεραιότητα υποχρέωση, του/της σκλάβου/ας πρός τον αφέντη/α.Είναι η απόλυτη Υποταγή. Η 1η είναι φυσικά η πειθαρχία (εάν δεν πειθαρχεί, τότε φυσικά θα πρέπει να μαστιγωθεί)
     
  8. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Συμφωνώ απόλυτα! Κι εγώ που δεν είμαι σκλάβος μπορώ να φιλάω και να γλύφω τα πόδια της φίλης μου επί ώρες. Μόνο τις πατούσες δεν με πολυαφήνει γιατί γαργαλιέται.
    Όποτε όμως βρίσκω την ευκαιρία κατεβαίνω και μέχρι τις πατούσες της. Με κίνδυνο βέβαια της σωματικής μου ακεραιότητας μήπως φάω καμμιά κλωτσιά!  
     
  9. sexoula

    sexoula Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    οσοι δεν εχουν δοκιμασει δεν ξερουν
     
  10. papi

    papi New Member

    Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων




    χα χα!...η αληθεια ειναι πως ειναι πολυ εκνευριστικο,γιατι θες να το ευχαριστηθεις και δεν μπορεις,ομως παρ ολα αυτα υπαρχει λυση. Αντιμετωπιζα ακριβως το ιδιο πραγμα μεχρι που ο φιλος μου αντι να γλειφει απαλα,πιεζε περισσοτερο τη γλωσσα του!
     
  11. Garfield

    Garfield Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    A! Δεν το είχα σκεφτεί αυτό... Καλή ιδέα! Την επόμενη φορά που θα βρεθούμε με την φίλη μου θα το εφαρμόσω. Ελπίζω να δουλέψει το κόλπο και να μην βγώ με μαυρισμένο μάτι και ανοιγμένη μύτη από της κλωτσιές.  
     
  12. DominaT

    DominaT Regular Member

    Η ποδολαγνεια κατα την γνωμη μου δεν εχει να κανει με την υποταγη...
    Δεν λεω η επιτακτικη ποδολαγνεια εχει την κα.... της, αλλα η αισθησιακη ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.
    Προσωπικα ειχα την τυχη να γνωρισω πολυ εμπειρους ποδολαγνους (οχι απαραιτητα υποτακτικης ψυχολογιας) οι οποιοι εχουν αφιερωσει ωρες για την λατρεια των πελματων μου (κι οχι μονο).
    Για μενα οσο περισσοτερο το γουσταρει ο αλλος τοσο περισσοτερο με φτιαχνει. Τρελαινομαι να τον βλεπω και να τον νιωθω να του τρεχουν τα σαλια απο την λαιμαργια για τα ποδια μου.