Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γλείψιμο ποδιων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος johnny, στις 24 Οκτωβρίου 2007.

  1. Bon Viveur

    Bon Viveur Sex involves the body. Great sex involves the mind

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Τι καλύτερο και γευστικότερο, από καθαρά γυναικεία δακτυλάκια, όμορφα περιποιημένα και βαμμένα, για φίλημα, γλύψιμο και ρούφηγμα.
     
  2. DominaT

    DominaT Regular Member

    Ευτυχως Bon Viveur επανεφερες την ταξη στο θεμα. Γιατι ειχε αρχισει να ξεφευγει...
     
  3. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων



    Μακαρι ολοι να ειχαν τετοια λατρεια και να διαλεγαν.........Οχι να τρεχουν πισω απο την καθεμια σαν κακομοιρα σκυλακια και να ζητουσαν να φανε απο το ποδαρακι της εκαστοτε "κυριας".............


    Ετσι φουσκωνουν τα μυαλα και πλεον υπαρχουν περισσοτερα αεροστατα απο εγκεφαλους.....
     
  4. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Eri κάνε με να τα λατρέψω και να μη χρειάζεται να κοιτάω δεξιά και αριστερά.Τι κάνεις όμως(όχι εσύ προσωπικά) εσύ;
    Και για το θέμα μου αρέσει πολύ να μου δίνουν οδηγίες.Πού,πώς και πόσο...
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων


    Mακάρι να ήταν ειλικρινής η λατρεία, Eri, αυτό είπα εγώ. Μάλλον δεν είναι, είπα, όταν κάποιος εκεί απ' όπου τρώει, φτύνει...

    Αλλά πάλι, μπορεί να είναι κι αυτό, κάποιο καινούριο βίτσιο...  



     
  6. Ypox

    Ypox New Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων


    Θελω ξεκάθαρες κουβέντες. Μου αρέσει να χέζω εκει όπου ειναι να φάω (στο θέμα με τις γυναίκες)!....
    Στην υπολοιπη ζωη μου δεν το κάνω αλλά στο θέμα γυναίκα το κάνω συχνά.
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων




    Με τις διατροφικές σου συνήθειες δηλωμένες από καιρό, δεν μου λες και τίποτε καινούριο...


     
  8. Ypox

    Ypox New Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    To θεϊκό της υπόθεσης ειναι οτι δεν το εχω υλοποιήσει ακόμη. Για κάποιο λόγο δεν βρισκεται γυναίκα που να επιθυμεί γοβο-τάισμα!.... Οπότε παραμένω καθαρός, αγνός και αμόλυντος.....
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων


    Τους κούνησες το πορτοφόλι σου; Σύμφωνα με τη delonghi λογική σου αυτό, δεν μπορεί, θα πιάσει...



     
  10. ipakouossklavos

    ipakouossklavos Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Είσαι λίγο ξενέρωτος! Που βρίσκεις τη νοστιμιά στα καθαρά δακτυλάκια; Αν είναι καθαρά δεν θα έχουν γεύση! Προτιμώ τις άπλυτες ιδρωμένες πατούσες που έχουν περπατήσει μέσα σε γόβες ή μπότες για ώρες με καύσωνα και μυρίζουν από μέτρα. Που όταν πας να της τρίψεις κολλάνε και βγάζουν βρώμα. Είναι πρόκληση να γλύψεις αυτές τις πατούσες μέχρι να καθαρίσουν. Πάντως σιχαίνομαι την ξυπολυσιά. Θέλω η βρώμα να παραχθεί από την Αφέντρα μου και όχι να την κολλήσει από το πάτωμα!
     
  11. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων


    Το θεμα ειναι πως οριζει κανεις τη λατρεια......Απ'οτι εχω καταλαβει για τους περισσοτερους ειναι απλα μια στιγμη σε ενα σεσιον......



    Ετσι οπως το θετεις τωρα συμφωνω.....



    Η αληθεια ειναι οτι το γλυψιμο σε καθαρα ποδια ανηκει στα προκαταρκτικα παιχνιδακια στην πλειοψηφια των ζευγαριων εκτος μπι ντι εσ εμ χωρου.......Οποτε η περιγραφη του υπακουου σκλαβου ως προς το γλυψιμο, θα ταιριαζε καλυτερα εδω περα.....Βεβαια υπαρχει η πιθανοτητα να αρχισουν να ακουγονται φημες οπως "η ταδε αφεντρα ειναι βρωμοποδαρη" αλλα δε βαριεσαι....  
     
  12. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Αρχικό μήνυμα απο ipakouo_skilaki
    Eri κάνε με να τα λατρέψω και να μη χρειάζεται να κοιτάω δεξιά και αριστερά.Τι κάνεις όμως(όχι εσύ προσωπικά) εσύ;
    Και για το θέμα μου αρέσει πολύ να μου δίνουν οδηγίες.Πού,πώς και πόσο...

    Αρχικό μήνυμα από Eri
    Το θεμα ειναι πως οριζει κανεις τη λατρεια......Απ'οτι εχω καταλαβει για τους περισσοτερους ειναι απλα μια στιγμη σε ενα σεσιον......


    Καλά τα λες...για τους περισσότερους αλλά προφανώς όχι όλους.Δώσε λοιπόν τον ορισμό και συνεχίζουμε.Επαναλαμβάνω όμως:τι κάνεις εσύ(και ξαναλέω όχι προσωπικά εσύ) για να μην κοιτάω δεξιά και αριστερά;Περιμένεις απλά έναν που θα τα λατρέψει;Γιατί;Μόνο τα δικά σου είναι όμορφα;Προσεγμένα;Προφανώς όχι...προφανώς κάτι πρέπει να κάνεις για να αφωσιωθεί εκεί.Το κάνεις όμως;Αλλάζοντας λοιπόν αυτό που είπες πιο πάνω:απ΄ότι έχω καταλάβει για τις περισσότερες είναι απλά μία στιγμή σε ένα σέσσιον...