Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γλείψιμο ποδιων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος johnny, στις 24 Οκτωβρίου 2007.

  1. brenda

    brenda FU very much

    Σε νιώθω, αλλά είσαι εκτός του βεληνεκούς του ρε γαμώτο, είσαι πολύ μικρή, μελαχροινή και ψηλή, πόσες υποχωρήσεις να κάνει πια ο άνθρωπος? 
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Σταμάτα κακούργα !!!!  
     
  3. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    μελι?καθολου .το μελι της διωχνει.βιτσια εχω κ καυλα να τους κοκκινιζω τα κολαρακια απ τις ξυλιες μεχρι να βαλουν τα κλαματα.προχθες το βικακι μολις της εφαγε ολο φιλια ητανε κ σαγαπω μωρο μου κ τετοια πριν το ξυλο τηλεοραση ηθελε.αλλα μιλαμε για βιτσιες .οχι αστεια
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Μη λες τέτοια ζηλεύω  
     
  5. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    αντεχεις η στη τριτη θα βαλεις τα κλαματα?
     
  6. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    τι τους κάνεις ρε πούστη μου μάγια.....?
     
  7. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Όλοι αφέντη Βίκυς οδηγός μας. Η γυναίκα σου καλά είναι αγιε του Θεού ?
     
  8. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Πριγκίπισσα
     
  9. Εγώ αντέχω όλη την εβδομάδα παντως Κυριακή Δευτέρα Τρίτη σίγουρα. Τετάρτη ένα μικρό διάλειμμα να ξεκουραστεί ο αφέντης και Πέμπτη παρασκευή πάλι. Σάββατο κλαίω λίγο.
     
  10. @spartacus Σάββατο έκλαψα λίγο αλλά εκατσα..
     
  11.        
     
  12. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα