Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γλείψιμο ποδιων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος johnny, στις 24 Οκτωβρίου 2007.

  1. Nicole

    Nicole New Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Δεν ειχα δοκιμασει ποτε να ασχοληθω με τα ποδια, μεχρι που μια φορα αρχισε ενας παρτενερ να μου κανει μασαζ αργα στα δαχτυλακια των ποδιων και γενικοτερα στις πατουσες.. με αναψε κατευθειαν! Δεν προχωρησε σε γλειψιμο δυστυχως...

    Οσο για το αν θα μπορουσα να γλειψω εγω, ψηνομαι να το κανω αλλα μονο αν ειναι καθαρο το σημειο  
     
  2. longdrink

    longdrink New Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Μ'αρεσει να δινω ηδονη,ευχαριστως γλυφω τα δαχτυλα -καλοβαλμενα-μιας ωραιας γυναικας.Καυλωνω εγω μ'αυτα.
     
  3. nostalgia

    nostalgia New Member

    ..μια από τις μεγαλύτερες ηδονές..με τόσα υπέροχα αξεσουάρ ποδιών που προμηθεύει η αγορά και μια ΚΥΡΙΑ ΄με τέτοια επ[ιμέλεια προμηθεύεται πώς να αντισταθεί ο φτωχός σκλάβος.Και μια εικόνα..να παρατηρείς τα πόδια της ΚΥΡΙΑΣ σου ενώ διασχίζει για ώρες τα μαγαζιά και πατάει εκνευρισμένα τα πεντάλ του αυτοκινήτου της,ξέροντας πως κατόπιν θα χρειασθείς υπερωρίες για να τα ξεκουράσεις.
     
  4. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

       
    Τί κρίμα! Τί χαμένη ευκαιρία!
     
  5. sslave

    sslave New Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    το απολυτο για μενα. παραδοση,υποταγη, λατρεια..
     
  6. robaggio

    robaggio New Member

    Η ποδολαγνεια ειναι το αγαπημενο μου φετιχ μαζι με το γαργαλημα.Οποτε οταν η κοπελα γαργαλιεται κ μπορα να τα συνδειασω τρελαινομαι.Την τελευται φορα κατεληξε η κοπελα μου δεμενη και εγω τις εγλυφα τις πατουσες κ τα δαχτυλακια για κανα μισαωρο.Την τρελανε.....
     
  7. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Αν και δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ δυστυχώς (όπως και πολλά άλλα) κάποια στιγμή έκανα μασάζ σε μια κοπέλα (όχι σύντροφο) στις πατούσες και στις γάμπες τις και μου άρεσε πολύ. Και σε εκείνη πρέπει να άρεσε γιατί την πήρε ο ύπνος. Την επόμενη φορά λέτε να το τολμήσω να "βγάλω γλώσσα" αν και δεν είναι magnum?
     
  8. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Να βγάλεις, να βγάλεις! Αν το έχει δοκιμάσει θα το απολαύσει, αν δεν το έχει δοκιμάσει θα συνειδητοποιήσει τι έχανε τόσο καιρό.
     
  9. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Το πολύ πολύ να φάω καμία ξανάστροφη και να μπω goal ε?
    Ξαναλέω οτι δεν είναι σε σύντροφο.
    Αλλα όπως λέει και η διαφήμιση "στα φιλικά μπαίνουν τα καλύτερα goal"

    Καμία γρήγορη συμβουλή?
    Πως λέτε να αρχίσω?
    Να το κάνω όταν την πάρει ο ύπνος ή πριν?
    Να της το πω ή να το κάνω έτσι on th fly?
     
  10. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Έξυπνο και εμπνευσμένο χιούμορ πιάνει σχεδόν πάντα, εκτός αν η άλλη είναι εντελώς αναίσθητη.
     
  11. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Όχι αναίσθητη δεν είναι και μαζί μου είναι αρκετά καλή και άνετη πάντα.
    Ουφ... δίλημμα... Να το κάνω? Να μην το κάνω? Και αν το κάνω πως να το κάνω?
    Καμία μαργαρίτα κανείς?
    Ε ρε κάτι προβληματισμούς που έχω 4:40 το πρωί...
     
  12. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Απάντηση: Γλυψιμο ποδιων

    Επειδή όπως θα διαπιστώσεις κι εγώ έχω προβληματισμούς λίγο φευγάτους τα ξημερώματα, αν δεις το Μορφέα τελικά στείλτον κι από δω μόλις τελιώσετε.