Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γνωριμίες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_Dementia, στις 8 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Babylon

    Babylon Regular Member

    Πολυ καλη δεσποινις!

    Θα επανελθω οταν εχω τον απαραιτητο χρονο....

    : )
     
  2. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Γνωριμίες

    Καλή γραφή, χωρίς να υπερβάλει στην πλοκή...
     
  3. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Μαλιστα. Οκ λοιπον. Με καβλωσες κι εμενα , κι αν δεν το πιστευεις το εχω βγαλει και φωτογραφια. Βεβαια ήθελα και συνεχεια,οπως στις ταινιες που δειχνει "one month later" να πηγαινουν βολτες με τους φιλους τους, να αγκαλιαζονται στο παρκο ενω το σκυλακι τους παιζει ανεμελα διπλα τους και δαγκωνει το μακρυ παλτο του X, και αλλα τετοια. Συγχαρητηρια.

    ΥΓ ηθελα να γραψω και κατι αλλο που μου ηρθε στο μυαλο αλλα δεν το γραφω εδω για να μην χαλασω μια τοσο ομορφη ιστορια. θα το γραψω σαν comment στο προφιλ σου!!!!!  
     
  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    Εxtreme32 πρόσεχε!!!! Αν τυχόν δω μέϊλ σου με φωτο που να αποδεικνύει περίτρανα αυτό που δηλώνεις παραπάνω,τότε θα την "ανεβάσω" στο νήμα περί .."μεγέθους"!   Εξηγούμαστε για να μη παρεξηγούμαστε,να'ούμε!!  




    Ευχαριστώ αυτούς που άντεξαν να διαβάσουν όλο το στόρυ μέχρι τέλους  ​
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Γνωριμίες

    Είναι τόσο σπάνιο το φαινόμενο, που έπρεπε απαραιτήτως να απαθανατισθεί;  

    Έχω ένα ξάδερφο κορνιζά πάντως, θύμισέ μου να σου δώσω τη διεύθυνση, κάνει καλές τιμές...  
     
  6. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Γνωριμίες


    υποτιθεται οτι εγω δεν καυλωνω με τοσο ρομαντικες περιγραφες και οταν βαρανε σφαλιαρες σε ανυπερασπιστα υγρα μουνακια.εκει παει το αποδεικτικο φωτογραφικο ντοκουμεντο. παρολαυτα ηταν μπλοφα αφου το διαβασα μεσα στο αμαξι και με κοσμο να περναει απ εξω οποτε δεν μπορεσα να αποθανατισω τη στιγμη. κακε!

    πριτς!!!!!
     
    Last edited: 11 Φεβρουαρίου 2009