Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυαλί;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 11 Φεβρουαρίου 2009.

?

Έχετε βγει έστω και μία φορά στην τηλεόραση;

  1. Ναι

    12 vote(s)
    57,1%
  2. Όχι

    9 vote(s)
    42,9%
  1. Ναι, πιο μικρή βέβαια, με το σχολείο είχαμε πάει ως κοινό σε τηλεπαιχνίδι.  
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Γυαλί;

    Παλιά σε τηλεπαιχνίδι..
     
  3. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Γυαλί;

    Nαι μια δεκαετια πριν και βαλε(ειμαι κ κομματακι αρχαιος ).
    Ημουν καλεσμενος σ'εκπομπη για τον μηχανοκινητο αθλητισμο..ηθελε ο δημοσιογραφος να γνωρισει απο πρωτο χερι την εκπληξη της χρονιας..γεγονος ειναι οτι τους ειχε ελθει λιγο αποτομα που εμφανιστηκα κομητης απο το πουθενα κερδιζοντας πρωταθλημα και εντυπωσεις(ερμα μου νιατα και Πουτσαλακωθηκατε )
     
    Last edited: 11 Φεβρουαρίου 2009
  4. ae1969

    ae1969 Regular Member

    ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ

    Ραδιόφωνο και πάλι ραδιόφωνο. Καμία σχέση με την τηλεόραση στο θέμα της επαφής με το ακροατήριο. Μόνο όσοι έχουν κάνει ραδιόφωνο ή έχουν βρεθεί σε ένα studio, καταλαβαίνουν τη μαγεία! 
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Όχι,αλλά όπου να'ναι..
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Ποσοστό μεγαλύτερο του 50% έχει βγει στην τηλεόραση. Πώς το σχολιάζετε αυτό;
     
  7. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Γυαλί;

    Πλασματικο ειναι,γιατι κρινεις απο τους ψηφισαντες και οχι απο την επισκεψημοτητα του νηματος που ειναι το σωστο.. οποτε τα 10 ατομα νομιζω οτι ειναι κοντα στον μεσο ορο οιουδηποτε ''τυπικου δειγματος''.
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    σε ένα εξώφυλλο του εικαστικού ένθετου των Times είχα κάνει την εμφάνιση μου για μία δράση/περφόρμα που είχα κάνει στα πλαίσια της αντιπολεμικής κίνησης τότε το 2002 (τότε δεν ρίξανε οι Αμερικάνοι τον Σαντάμ; )...
    αν και πρέπει να είχε μπει και στον ιστότοπο της εν λόγω εφημερίδας δεν νομίζω να θεωρήτε αυτό οθόνη...

    γενικά αποφεύγω τις καμέρες... προτιμώ να είμαι πίσω από αυτές !  
     
  9. cider

    cider Kitchen master

    Τίποτα δε λέει. Δες πόσοι έχουν βγει σε τηλεπαιχνίδια, λόγου χάρη. Χώρια που με τόσα κανάλια δεν είναι διόλου απίθανο κάποιος να εμφανιστεί στην τιβί για κάποιον λόγο. Το φαινόμενο θα ήταν άξιο ουσιαστικής απορίας προ ιδιωτικής τηλεόρασης, όταν υπήρχε μόνο ΕΙΡΤ και ΥΕΝΕΔ. Τότε, ναι, το να δούμε κάποιον γνωστό στο γυαλί ήταν μεγάλη υπόθεση (όχι να βγούμε οι ίδιοι!)
    Προσωπικά, κατά μέσο όρο βλέπω τουλάχιστον έναν γνωστό την εβδομάδα στην τηλεόραση. (Γνωστό, όχι απαραίτητα φίλο).
     
  10. Ο Andy Warhol είχε πει ότι στο μέλλον όλοι θα δικαιούνται 15 λεπτά δημοσιότητας...  
     
  11. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: Γυαλί;

    Αχ και να ταν μια και δυο....Συνολικα 4 φορες και οι 4 ηταν ρεπορταζ σχετικα με την δουλεια και μαλιστα την μια φορα ηταν για ενα swinger club που ειχα αναλαβει την κατασκευη