Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυμνή την ημέρα ορκωμοσίας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Helen96, στις 18 Ιανουαρίου 2022.

  1. Helen96

    Helen96 New Member

    Απευθύνομαι για πρώτη φορά στο Greekbdsmcommunity.com ως απόφοιτη Παιδαγωγικού Δημοτικής εκπαίδευσης.

    Ο λόγος, για τον οποίον γράφω, είναι παράξενος και χρειάζομαι την άποψη σας.

    Εδώ και χρόνια έχω μια ανεκπλήρωτη επιθυμία, η οποία πλέον δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί και ποτέ δεν θα τολμούσα, να την εκπληρώσω, καθότι τίθεται ενάντια στην λογική και τις αρχές .


    Δεν ξέρω αν το ονειρεύομαι, επειδή είναι προκλητικό ή τολμηρό.


    Δεν ξέρω αν μου αρέσει να νιώθω παράλληλα με την ντροπή και τον εξευτελισμό την προσοχή του πλήθους και την απελευθέρωση του σώματος και πνεύματος.


    Ακούγεται τρελό, αλλά είχα ως φαντασίωση να εμφανιζόμουν στην ημέρα ορκωμοσίας μου μόνο με το πηλήκιο και εντελώς γυμνή.


    Τι πιστεύετε, να είναι οι λόγοι , για την δημιουργία αυτής της επιθυμίας .


    Να συμπληρώσω, πως προέρχομαι από ανοικτόμυαλη αλλά και ταυτόχρονα σοβαρή και καλλιεργημένη οικογένεια.
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Τι σημασία έχει;
     
  3. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Ίσως αυτοί;

     
  4. bananaskg

    bananaskg New Member

    Iσως ο συνδυασμός από διάφορα ερεθίσματα και φαντασιώσεις που μπήκαν στο υποσυνείδητο και βγήκαν με αυτόν τον τρόπο.
    Ωραία επιθυμία πάντως και πρωτότυπη!
     
  5. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Μη σας παίρνει από κάτω. Μπορείτε να εκπληρώσετε κάποια από αυτές
     
  6. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Με τόσο λίγα στοιχεία για εσάς δεν μπορούμε ούτε να υποθέσουμε. Υποθέσεις μεταξύ μας θα μπορούμε να κάνουμε όταν σας γνωρίσουμε και μας γνωρίσετε. Καλώς ήρθατε και καλή ορκωμοσία, με νορμάλ ντύσιμο όμως  
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    αν το κάνετε, ειδοποιήστε.
     
  8. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Όταν λέτε πηλίκιο στην ορκομωσία παιδαγωγικού δημοτικής εκπαίδευσης μην το μπερδεύετε με ορκομωσία στρατού;


    Προς ενημέρωση, δεν φορούσαμε κατιτις το εξαιρετικο στις ορκομωσιες, αν και τα τελευταία χρόνια βλέπω τηβέννους και κ α π ε λ α.

    Σε κάθε περίπτωση καλές αναζητήσεις και φαντασιώσεις κι από όλα τα καλά  
     
  9. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    Καλώς ήρθες Helen96, εδώ μέσα μπορείς να εκφραστείς ελεύθερα και να εκτεθείς επανορθώσιμα ή μη είτε λόγω της σχετικής ανωνυμίας σου είτε λόγω του οτι μπορείς να αισθανθείς σχετικά άνετα καθώς βρίσκεσαι όμοια μεταξύ ομοίων.
    Η συγκεκριμένη επιθυμία σου να εκτεθείς γυμνή σε δημόσια θέα εισπράττοντας πιθανή ηδονή από την ντροπή και τον εξευτελισμό σου σε μία κορυφαία στιγμή της ζωής σου, μπροστά σε σεβαστούς κατά τα άλλα ανθρώπους του περιβάλλοντος σου, είναι μία ώριμη ενήλικη φαντασίωση σου.
    Δεν είμαι ειδικός αλλά θα ήθελα να μάθω αν προηγήθηκαν άλλες τετοιες επιθυμίες σου για μικρότερης κλίμακας δημόσια έκθεση σου σε νεαρότερη ηλικία κι αν ενέδωσες ποτέ (π.χ σε κάποια σχολική εκδήλωση που συμμετείχες ή σε κάποια οικογενειακή σύναξη, με συμμαθητές κλπ).
    Επίσης δεν είναι σαφές αν επιζητείς την ντροπή και τον εξευτελισμό ή απλά να κεντρίσεις έτσι την προσοχή ή αν επιδιώκεις το σπάσιμο ταμπού για να απελευθερώσεις σώμα και πνεύμα ή εν τέλει όλα αυτά.
    Αν η επιθυμία σου για τετοια έκθεση περιορίζεται μόνο σε αυτήν την εκδήλωση που αναφέρεις τότε ίσως να το ψάξεις αν σε ιντριγκάρει το σχετικά «αυστηρό» πρωτόκολλο της, στο αν τελικά δεν σε ικανοποιούσε η φύση των σπουδών σου και θέλεις έτσι να χλευάσεις την ταλαιπωρία που υπέστης ή και ως αντίδραση στην πιθανή ώθηση από το οικογενειακό περιβάλλον σου για ολοκλήρωση τους ή αντίθετα στην διάψευση του καθώς εντός σου έχει εμπεδωθεί πως τελικά δεν τους ικανοποίησες παρά τον κόπο σου και την προσπάθεια σου.

    (ΟΚ, γυμνή, μόνο με το πηληκιο, ως φετίχ απο μόνο του ισως αρκει να τα εξηγήσει όλα)    

    ΥΓ. Εμεις, ως κοινό, εδω είμαστε για ότι προκύψει
     
    Last edited: 19 Ιανουαρίου 2022
  10. Helen96

    Helen96 New Member

    Σας ευχαριστώ για την συγκροτημένη σας επιχειρηματολογία.

    Η επιθυμία μου ,να εκτεθώ περιορίζεται πράγματι στην ημέρα ορκωμοσίας μου, διότι ήταν όχι μόνο καλεσμένοι όλα μου τα αγαπημένα μου πρόσωπα (γονείς, συγγενείς, φίλοι , το αγόρι μου) αλλά και άνθρωποι που δεν συμπαθούσα (κάποιοι συμφοιτητές/ συμφοιτήτριες και καθηγητές ).

    Όσοι με γνωρίζουν, πιστεύουν πως είμαι μια καλλονή ενάρετη, από παραδοσιακή και καλλιεργημένη οικογένεια/περιβάλλον, η οποία ποτέ δεν θα σκεφτόταν, να κάνει κάτι τέτοιο.

    Και είναι αυτό που με εξιτάρει κατά βάθος απίστευτα.

    Από την εποχή του Γυμνασίου και κυρίως του Λυκείου έβλεπα στο βλέμμα των συμμαθητών ακόμη και των καθηγητών μου ,ότι με σκάναραν από πάνω μέχρι κάτω, πιστεύοντας ότι δεν θα το είχα αντιληφθεί.

    Έστησαν την προσοχή τους κυρίως στα στήθη μου, αν και πότε δεν ντυνόμουν προκλητικά. Ίσα ίσα φρόντισα να έχω συντηρητικό επαρχιότικο ντύσιμο.

    Τα σχόλια, που συνήθως άκουγα, πίσω από την πλάτη, ίσως να γέννησαν την επιθυμία της φαντασίωσής μου.

    Να δουν κάτι, που ποτέ δεν θα περίμεναν να δουν.
     
    Last edited: 19 Ιανουαρίου 2022
  11. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    *επαρχιώτικο
    Να φανταστώ, θετικής κατεύθυνσης το πτυχίο;
     
  12. Helen96

    Helen96 New Member

    Και όμως είναι θεωρητικής