Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυμνή την ημέρα ορκωμοσίας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Helen96, στις 18 Ιανουαρίου 2022.

  1. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Δεν φοράμε πηληκιο στην Ελλάδα.
     
  2. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    Το κάνεις πιο περίπλοκο αλλά και πιο ενδιαφέρον.

    Με την επιθυμία σου να εκτεθείς γυμνή σε δημόσια θέα, επιδιώκεις ταυτόχρονα να σοκάρεις τους αγαπημένους (γιατί άραγε?),
    να σοκάρεις αλλά και να ικανοποιήσεις τους βουλιμικούς γνωστούς και φίλους σας (ως αντικείμενο του πόθου τους που ποτέ δεν
    ενέδωσες και δεν μοιράστηκες τα κάλλη σου μαζί τους) και τέλος να εξιτάρεσαι εσύ η ίδια, μόνο στο φαντασιακό όμως,
    χωρίς να τολμάς το μεγάλο βήμα μιας τέτοιας έκθεσης και πιθανής ηδονής.

    Νομίζω πως ήρθε η ώρα να πάψεις να περιφρουρείς το στήθος από τα βλέμματα, τα χάδια και τα φιλιά επίδοξων θαυμαστών
    και να δοκιμάσεις να το μοιραστείς βήμα βήμα ώστε να απολαύσεις από κοινού τις ηδονές που προσφέρει όλο αυτό
    και σίγουρα τις έχεις στερηθεί. Έτσι μόνο θα διαπιστώσεις πόσο σε εξιτάρει, σε ηδονίζει και σε ικανοποιεί πραγματικά,
    που βρίσκονται τα όρια σου και μέχρι που θέλεις και μπορείς να το φτάσεις.

    Δίνω έμφαση στην βήμα βήμα προσέγγιση αυτής της φαντασίωσης και στο γεγονός πως όσο αφήνονται ανεκπλήρωτες η φαντασίωση
    και η επιθυμία σου για έκθεση και μοίρασμα της εικόνας σου, τόσο θα φουντώνουν ανεξέλεγκτα, με πιο πιθανή κατάληξη εν τέλει να μπερδευτεί ο βηματισμός σας
     
  3. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Ε;
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    For what it matters it's as good of a working hypothesis as any other.

    Η αρχική μου ερώτηση παραμένει: Τι σημασία έχει η γνώμη τρίτων; Αν την απασχολεί πραγματικά ως ερώτημα είτε θα πρέπει να το απαντήσει μόνη της είτε θα πρέπει να απευθυνθεί σε κάποιον πιο ειδικό.
     
  5. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    Εξ και ξερός!
     
  6. Dapom

    Dapom Contributor

    Εμενα μου φαίνεται απλα σαν ενα θεωρητικο καπριτσιο και τιποτα παραπανω.
     
  7. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Μάλιστα "καλλονή ενάρετη" με θελκτικό στήθος.
    Μήπως να αφήνατε την φαντασίωση αυτή και να δηλώσετε συμμετοχή στο GNTM;;;
     
     
  8. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    πέραν του αρχικού ερωτήματος, είναι δείγμα ωριμότητας η κατηγοριοποίηση των φαντασιώσεων σε πραγματοποιήσιμες και μη
     
  9. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Αυτό που πλάθεις μέσα στο μυαλό σου και το φαντασιώνεσαι καλείται φαντασίωση. Όχι επιθυμία. Δε ξέρω αν έχει νόημα να βρει κανείς τους λόγους των όποιων φαντασιώσεών του. Αυτό που έχει σημασία όμως (τουλάχιστον για μένα) είναι όταν κάποιες από αυτές μετουσιωθούν σε επιθυμία και ανάγκη υλοποίησης να είσαι σε θέση να το διαχειριστείς.
    Εδώ μέσα θα βρεις πολλές θέσεις σχετικά με οτι σε απασχολεί. Με κάποιες θα συμφωνήσεις , με άλλες όχι. Κάποιες θα έχουν κάτι να σου δώσουν ασχέτως αν συμφωνείς ή όχι μαζί τους. Σε κάθε περίπτωση ότι θέλεις το κρατάς ότι θέλεις το πετάς. Κανείς δε μπορεί να σου πει έτσι απλά ποιοί είναι οι λόγοι χωρίς να ξέρει εσένα, τη ζωή σου, τον τρόπο που σκέφτεσαι και τα βιώματά σου. Και πάλι. Ματάκια ανοιχτά γιατί ελάχιστοι θα μπορέσουν να σε ξέρουν και να σε καταλάβουν τόσο ή περισσότερο από όσο η ίδια μπορέσεις να μάθεις τον εαυτό σου.

    Καλώς ήρθες
     
  10. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Μετά από μια μίνι επίδειξη ικανότητας, με μια essence κληρονομικού χαρίσματος του συμπαθέστατου κατά τα άλλα @KYRIOS-OLA , λέω να πάρω τη σκυτάλη και να κάνω κι εγώ με τη σειρά μου τις εικασίες μου.

    Καταρχήν και τα δύο ποστ που έγιναν από τη νηματοθέτρια δίνουν την εντύπωση πως έχουν γραφεί από άτομο που έχει τελειώσει (; ) τη μέση εκπαίδευση και σε καμία περίπτωση δεν έχει σπουδάσει, πόσο μάλλον στο παιδαγωγικό.
    Η αναφορά μου γίνεται με γνώμονα τη σύνταξη, τη χρήση (ή μη χρήση) λέξεων και τα ορθογραφικά λάθη.

    Το κείμενο είναι γραμμένο με προσοχή. Η σύνταξη ενδεχομένως να κινούσε την περιέργεια μόνο σε ένα άτομο εδώ μέσα (δεν εχει σημασία ποια). Η ορθογραφία είναι και αυτή προσεγμένη, παρά μόνο με δύο λάθη. Με ένα μικρό πρόβλημα. Οι δυο λέξεις που έχουν ορθογραφικό είναι λέξεις που θα μπορούσε να μην τις "πιάνει" ο κορέκτορας. Εκεί φαίνεται ότι δεν το έχουμε με την ορθογραφία.

    Ποιος μπορεί να κάνει εισαγωγή σε ένα κείμενο που αφορά την πραγματική φαντασίωση του με το παρακάτω; Κάνει το κείμενο να μοιάζει ψεύτικο.
    Πραγματική λέω, όχι κάποιον που προσπαθεί να δημιουργήσει.
    Υπάρχει κάποιος λόγος που το πρώτο πράγμα που διαβάζουμε είναι πως "αυτή η φαντασίωση δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί πχια;"


    Πόσο περίεργη μου ακούγεται αυτή η φράση... Δεν έχω προσδιορίσει το γιατί, αλλά δε συνηθίζεται να μιλάει κάποιος για την φαντασίωση του ως μια που "τίθεται ενάντια στην λογική και τις αρχές".
    Δημιουργίας συνέχεια;

    Πόσο πιθανό είναι να μη ξέρεις γιατί σε καυλώνει;
    Bonus, έχω παρατηρήσει πως οι γυναίκες χρησιμοποιούν εξαιρετικά σπανιότερα τη λέξη εξευτελισμός ακόμα και όταν τον περιγράφουν.

    Το συντακτικό που λέγαμε. Και μια ερώτηση που γίνεται για να γίνει (; )

    Όλα τα παραπάνω συν την επανάληψη της καλλιεργημένης οικογένειας, την οποία μου κάνει εντύπωση που έχει αποτυπωθεί έστω και μια φορά, μαζί με το καλλονή ενάρετη, μου δίνουν την εντύπωση πως κάτι δεν πάει καλά με αυτό το ποστ.
    Ξεκινώντας με την ορθογραφία, θα πιθανολογουσα ότι ο συγγραφέας είναι άντρας. Η αναφορά στον εξευτελισμό μου δείχνει το ίδιο.
    Σε κάθε περίπτωση το ποστ δε λέει μόνο αλήθειες. Λέω εγώ τώρα, κάνοντας την εικασία πως κάτι δεν πάει καλά. Αλλά δεν είναι παρά μόνο εικασίες. Καλώς ήρθατε.
     
    Last edited: 19 Ιανουαρίου 2022
  11. sapfw

    sapfw out of order Contributor

  12. skia

    skia Contributor

    Πέστε μας την αλήθεια λοιπόν; ΕΥΠ;;;;;;;