Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυμναστική;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Darkreminder, στις 22 Ιουλίου 2008.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Γυμναστική;

    Μπορούμε να βάλουμε τον Ντεγκρέτσια στα σπριντ γιατί του βούλιαξε το ιστιοφόρο, τη Θάνου στο άλμα κατά πλάκας (κατηγορία, αναλόγως του ξυρίσματος) και τον Τζέκο στην άρση βαρών με γερανό.
     
  2. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Ο ΝτεΓρέκος θα μπορούσε να διαγωνιστεί στα σπριντ σωστά. Αν κρίνουμε από τον τρόπο που έτρεξε ενώ οι συνταγματάρχες έμπαιναν στο παλάτι του. Όσο δε για τους υπολοίπους ξέχασες τον φίλτατο και εθνικό ήρωα μας Κεντέρη, Dolmance. Ο Κεντέρης θα σπρώχνει από πίσω το ομώνυμο ταχύπλοο με τον επαγγελματία ντοπολόγο Τζέκο, να του δίνει δυνάμεις.
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Γυμναστική;

    Η γυμναστική φτιάχνει γυναίκες με θηλυκότητα και λεπτούς τρόπους.... 
     
  4. cider

    cider Kitchen master

    Δεν είναι κι άσχημη, όμως.
     
  5. elfcat

    elfcat . Contributor

    Και εμένα μου αρέσει... Και άλλωστε δε φταίει ο αθλητισμός για τη χειρονομία...  
     
  6. kali crow

    kali crow Guest

    η γυμναστικη δεν ειναι κατι το προσωπικο?
    αν ο υποτακτικος(ειτε γυναικα ειτε αντρας) επιθυμει να φροντισει την εμφανιση του ειναι καλο δικο του.
    και ασφαλως πιστευω θα χαροποιει παντα και τον Κ του.
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Προγραμμα γυμναστικης για ολους!
    Ειναι πρωι! Ξυπνησατε, τεντωθειτε νωχελικα και πεταχτειτε αμεσως πανω.
    Μην αρχισετε τα, "ελα νωρε 2 λεπτακια ακομη να χουζουρεψω".
    Αρχιστε να κανετε ελαφρα πηδηματακια και ετσι πηγαινετε προς το wc.
    MHN κανετε ελαφρα πηδηματακια ενω κανετε πιπι διοτι η μερα σας θα αναλωθει εις σφουγγαρολαγνεια.
    Ανοιξτε το κρυο νερο και μπειτε απο κατω ΠΑΝΤΑ με ελαφρα πηδηματακια.
    Παραβλεψτε το οτι χοροπηδατε σαν το μόγγολο που του πηραν δωρο και σαπουνιστειτε.
    Ξεβγαλθειτε, σκουπιστητε και παντα με ελαφρα πηδηματακια τρεξτε να παρετε πρωινο η να πιειτε καφε.
    Εδω και παλι μην χοροπηδατε εκτος και αν θελετε να σας αφοιερωσουν το τραγουδι, "σκεψου τι ομορφη που θασαι με τους καφεδες στα βυζια".
    Τρεξτε να ντυθειτε και βγειτε απο το σπιτι ΠΑΝΤΑ με ελαφρα πηδηματακια.
    Κατευθυνθειτε στο πλησιεστερο παρκο και παντα με ελαφρα πηδηματακια ξεπεταξτε τον κουλουρτζη μαζι με τον νταβλά.
    Μην δοκιμασετε κουλουρακια παχαινουν.
     
  8. cider

    cider Kitchen master

    @mirella, έχεις δοκιμάσει ποτέ πηδηματάκια στο ντους; Και μετά μες στον γύψο απ' την κορφή μέχρι τα νύχια, και σπέσιαλ κρεβάτι στο ΚΑΤ.  
     
  9. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Δε ξέρω για σας, εγώ πάντως είμαι κομάντο εκπαιδευμένη στα όρη στ'άγρια βουνά μαζί με τα Δαιμόνια και τον Ράμπο, έκανα και Ταλιμπάν μεταμφιεσμένη στο Αφγανιστάν, και τελευταίως θήτευσα νιντζάκι δίπλα στον Πάι Μέι, όπου κάναμε καλά τους υπερόπτες Σαολίν. Επόμενος στόχος να πάω στα ΟΥΚ, να γίνω και βατραχάνθρωπος.  
     
  10. cider

    cider Kitchen master

    Είχα έναν φίλο που ήταν βατραχάνθρωπος. Όταν είχε πανσέληνο γινόταν βάτραχος.
     
  11. zinnia

    zinnia Contributor

    Ναι, αλλά όταν τον φίλησε η πριγκίπισσα, έγινε πρίγκιπας   Και έζησαν αυτοί καλά..κλπ κλπ
     
  12. cider

    cider Kitchen master

    Γι' αυτό χάθηκε το κωλόπαιδο; Τι μαθαίνει κανείς...