Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυμναστική;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Darkreminder, στις 22 Ιουλίου 2008.

  1. llazouli

    llazouli Contributor

    Μετά από απάνθρωπα μαρτύρια που υπέστην, υποχρεούμαι να αποκαλύψω στους συμφορουμίτες το πρόγραμμα της μυστικής σου εκπαίδευσης...

    -------------------------------
     
    Last edited: 1 Φεβρουαρίου 2009
  2. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: Γυμναστική;

    Εντάξει λοιπόν, αποκάλυψες το μεγάλο μου μυστικό.... Τώρα όλοι μπορούν να λάβουν την εκπαίδευση που με τόσο κόπο κράτησα μυστική, εγώ και η CIA, η KGB, το FBI, ο IRA, οι Κόκκινοι Δράκοι και όλες οι οργανώσεις που σε μένα βάσιζαν το μέλλον του πλανήτη....Δεν έχω άλλη επιλογή...μάλλον θα πρέπει να σας σκοτώσω όλους....
     
  3. Eri

    Eri

    Κοιτα......Μετα το στησιμο των σκηνων μεσα στα σκοταδια κ κατω απο βροχες (κ μαλιστα χωρις να ξερουμε καλα καλα πως στηνεται η μια), μετα απο πολυ περπατημα κατω απο τον καυτο ηλιο κ πανω στην πιο καυτη αμμο νομιζω η εκπαιδευση μας ηταν αποτελεσματικη κ μπορουμε να συνεχισουμε....Επισης μετα τη δοκιμη βατραχοπεδιλων νουμερο 47 κ την επιτυχη προσπαθεια κολυμβησης με αυτα, νομιζω οτι οι βατραχανθρωποι θα ναι παιχνιδακι......
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Γυμναστική;

    Απίστευτα σκληρή εκπαίδευση. Πώς άντεξε, το κοράσιον;
    Στο στρατόπεδο αυτό με είχατε προσκαλέσει, μέχρι να προτιμήσετε τον καραβοκύρη;
     
  5. llazouli

    llazouli Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Γυμναστική;

    Aν σας είναι εύκολο, αρχίστε τις ''εκκαθαρίσεις'' από τον Ντολμανσέ, η τελευταία μου επιθυμία είναι να τον δω σε πρόγραμμα σουηδικής γυμναστικής κι έπειτα ας αποθάνω, με το χαμόγελο στα χείλη  
     
  6. Eri

    Eri

    Νομιζω πως κ η συγχρονισμενη κολυμβηση θα του πηγαινε......
     
  7. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Γυμναστική;

    Στο στρατόπεδο αυτό σας έχουμε καλέσει επανειλημμένως και η πρόσκληση παραμένει ανοικτή. Τον καραβοκύρη δεν τον προτιμήσαμε, ήταν μέρος της αποστολής που είχε ανατεθεί στην πράκτορα Έρη, την οποία και έφερε επιτυχώς σε πέρας μετά από αδυσώπητο και ανελέητο ανθρωποκυνηγητό στα βοτσαλάκια της παραλίας του στρατοπέδου...Συντονιστής της δύσκολης αυτής επιχείρησης ήταν ο Υπερ-πράκτορας με κωδικό όνομα Απίστευτο Μωρό, ο οποίος παρακολούθησε την σώμα με σώμα μάχη υπό τις πλέον αντίξοες συνθήκες και συνέταξε αναφορά για την άμεση προαγωγή μας.
    Κατόπιν τούτου και μετά την παρασημοφόρησή μας, σας επανακαλούμε να επισκεφθείτε το στρατόπεδό μας, ελπίζοντας να μπορέσετε να μας παρακολουθήσετε κι εσείς σε μια από τις επιδείξεις μετά το πολύωρο και βασανιστικό μας πρόγραμμα εκπαίδευσης.
    Ευχαριστούμε εκ των προτέρων.
     
  8. llazouli

    llazouli Contributor

    Ορθόν! Απολύτως συχρονισμένη με τα παπάκια του, που σίγουρα θα τον αφήσουν μίλια πίσω.. 
     
    Last edited: 23 Ιουλίου 2008
  9. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Τί πίνετε και δε μας δίνετε?  

    Vermilion εξέχασες μάλλον πως θήτευσες και στους φενταγίν του Σαντάμ αλλά σε είδαν οι Αμερικάνοι και σε προσηλύτισαν, καθώς είδαν τις μεγάλες δυνατότητές σου. Είσαι στο στόχαστρο της Αλ Κάιντα πλέον αλλά δεν φοβάσαι καθώς έχεις λάβει την ένδοξη εκπαίδευση του ιερού τάγματος του μεγάλου αδελφού και των Ιησουιτών.
     
  10. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Γυμναστική;

    Πίνω γάλα Όλυμπος που κάνει καλό και στο εντερικό μου σύστημα. Τίποτα δεν έχω ξεχάσει αγαπητέ chemical, με το μεγάλο αδελφό (που μετά την εγχείριση επιμένει να τον φωνάζουμε Ντέμπορα) βρισκόμαστε καμιά φορά για καφέ και ντάκιρι φράουλα, κι όσο για τους Ισουίτες, προσπάθησα πολύ να το ξεχάσω, εκείνος ο διεστραμμένος ο Λογιόλα με είχε στο μάτι και όλο με έβαζε να πλένω τα πιάτα, κι ερχόταν πίσω μου και χούφτωνε τα τορνευτά μου οπίσθια..
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θεε μου, τι ομορφες τρυφερες στιγμες!!!!!! 
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

      ................ (κατι ξερω και γελαω διαβολικα...)