Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυμνισμός - Η άποψή σας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος giatimouaresei, στις 9 Ιανουαρίου 2008.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Αυτή τη συζήτηση την έχω ξανακούσει, πρίν από τριανταπέντε χρόνια, όταν στη Νότια Κρήτη, για παράδειγμα, αν κολυμπούσες με μαγιό σε παίρναν με τις λεμονόκουπες ή φώναζαν την αστυνομία να σε συλλάβει ως ηδονοβλεψία.
    Σε λίγα χρόνια, έτσι όπως πάμε, θα εισαχθεί ο φερετζές και στην 'ανεπτυγμένη Δύση', θα καθιερωθεί η υποχρεωτική παρθενία μέχρι τα εικοσιπέντε και θα ποινικοποιηθεί ο αυνανισμός. Μ' αρέσει, μάλιστα, που βαθύτατα νυχτωμένα παιδάρια θεωρούν πως τα ήθη σήμερα είναι περισσότερο ελεύθερα. Ούτε στον πρώιμο Μεσαίωνα δεν ήταν συντηρητικότερα από τα σημερινά.
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Καζαμίας 2006;  smuggrin 
     
  3. τον γυμνισμό τον χαίρομαι σε ερημικές παραλίες, πραγματικά μόνη ή με λίγα ακόμα άτομα
    τότε νιώθω πραγματικά απελευθερωμένη
    όταν πηγαίνω σε παραλίες γυμνιστών- που όλοι είναι γυμνοί- νιώθω γι ακόμα μια φορά πως φοράω το μαγιό μου γιατί όλοι είμαστε ίδιοι και χάνει ο γυμνισμός την μαγεία του
     
  4. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Aχ! Το ' χεις κι εσυ ε;
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Από το 1988 και μετά,πάρα πολλά  
     
  6. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Τίποτα δε σου ξεφεύγει;;;; 
     
  7. Xenia

    Xenia New Member

    εμένα η πρώτη μου φορά που με έφτιαξε πολύ ήταν με άλλο 1 ζευγάρι, που ήταν σκέτη φωτιά ... τα μυαλά μου έτρεχαν με χίλια !
     
  8. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Για μένα που κάνω γυμνισμό από παιδάκι μα και έφηβη μαζί με τη μητέρα μου, δεν είναι απλός μια συνήθεια μα είναι η υπέρτατη ελευθερία που νιώθεις όχι επειδή δε σε κόβει κάνα λάστιχο από το μαγιό μα το όλο θέμα της ελευθέριας που νιώθεις από όλες τις απόψεις. Κάτω τα ταμπού που μας φύτεψαν στα αθλία δημόσια σχολεία και η αθλία Ελληνική ¨ορθόδοξη?¨ παιδία.
     
  9. thanasis

    thanasis Contributor

    Κάτω! Η παιδία παίζει!
     
  10. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Και ποια η άποψη σας για τον οικογυμνισμό  
     
  11. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Μια από τις ελάχιστες λύσεις για το χειμώνα. (Πες το home-nudism να το καταλαβαίνει ο κόσμος   ).
     
  12. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    γιατι?υπαρχουν σχολεια που διδασκουν γυμνησμο στο εξωτερικο η θρησκευτικα δογματα που τον επιτρεπουν? ....η εκλησια του σατανα δεν μετρα..........