Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυμνισμός - Η άποψή σας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος giatimouaresei, στις 9 Ιανουαρίου 2008.

  1. DeSade82

    DeSade82 New Member

    Υπαρχει παραλια στην αντιπαρο που ειναι η πρωτη επισημη στην ελλαδα απο την δεκαετια του 80 ,εαν δεν κανω λαθος, αλλα οπως γινεται παντα οι περισσοτεροι ειναι οι ντυμενοι που πανε να δουν τους γυμνους
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Μια χαρά είναι, αλλά αν δεν υπήρχαν οι μπανιστιρτζήδες...
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Μια φορά σε μία παραλία γυμνιστών που ήταν χαμηλότερα από το ύψος του δρόμου,ένας χοντρός ηλικιωμένος φώναξε σε έναν που τραβούσε φωτογραφίες από το δρόμο :"Ρε φιλαράκι μπορείς να μου βγάλεις και τον π...ο μου μια φωτογραφία και να μου τη δείξεις,γιατί έχω χρόνια να τον δω;"

    Απλά λυθήκαμε!
     
  4. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Το πιο αποτρεπτικό και γελοίο είναι ο κάθε τυχάρπαστος που θα περάσει για να δει το θέαμα, λες και θα δει καμία υπερπαραγωγή τσόντας. Πάντως οι ερημικές παραλίες, που ο γυμνισμός γίνεται στο μιλιτό - χωρίς να είναι δηλωμένες - είναι και η καλύτερη λύση. Βέβαια πάντα θα υπάρχουν οι περαστικοί εν πλω, ψαράδες, οι οποίοι όλος τυχαίος θα εντοπίσουν ένα κοπάδι από ψάρια σε πολύ κοντινή απόσταση... ''Εμείς την δουλειά μας κάνουμε"!!!
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    στην θεση του φωτογραφου θα απαντουσα :
    "ευχαριστως ρε φιλαρακι ... αλλα η μηχανουλα ειναι μικρη ... εχει μονο Χ8 το ζουμ ... και οπως σε κοβω θα χρειαστει πανω απο Χ16 τηλεφακο για να δεις κατι στην φωτο... ασε που αντανακλα η κοιλια σου το φως και θα μου καψεις το φιλμ ..." ... τουλαχιστο αυτος θα επαυε να γελαει ...  


    περι εν πλω περαστικων και ψαραδων .... να εισαι σιγουρος οτι οι προηγουμενοι συνηθως εχουν ισχυροτατα κυαλια αυτοματης εστιασης και σε εχουν δει προ πολλου (προσωπικα εχω και κυαλια υπερυθρων για την νυχτα) .....
    καποτε ακουσα μια φραση που μου αρεσε και την υοθετησα : "αν δεν το εχεις διαθεσιμο για προσφορα ... μην το διαφημιζεις"
     
  6. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    δε ενοουσα αυτο.... αληθεια η εκκλησια του σατανα που ειναι? ξερεις οδο αριθμο?
     
  7. Elysium

    Elysium Contributor


    Church of Satan, P.O. Box 499, Radio City Station, New York, NY 10101-0499 USA

    Οι γραφικοί υπάρχουν παντού  
     
  8. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα


    Ιδεολογία είναι Κυρία μου γιατί όπως προανέφεραν διάφοροι και έχουν απολυτό δίκιο το ημίγυμνο είναι ποιο προκλητικό (μαγιό π.χ.) Σε μια αποκριάτικη γιορτή του συλλόγου γυμνιστών που ανήκω ντύθηκα στους ανυποψίαστους mistress είχα όλα τα αξεσουάρ και μάλιστα αληθινά είχα φυσικά μαζί μου και σκλάβο πάλι αληθινό μα αυτό δε το ήξεραν, το αποτέλεσμα ήταν να ξυπνήσω σεξουαλικά ένστικτα σε πολλά άτομα τα όποια με βλέπουν όλο το καλοκαίρι ολόγυμνη μπροστά τους και δε τρέχει τίποτα.
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Στάνταρ εκεί δε μπορείς να πας με το αγαπημένο σου κατοικίδιο,κυρίως αν είναι κοκκοράκι ...
     
  10. Ωραία στο εξοχικό μπροστά στην παραλία και το σπιτι ανάμεσα στην άμμο και τον δρόμο. Κανένας δεν σε ενοχλεί στο μπάνιο σου. Οχι επειδή τους κλείνεις την παραλία, αλλά επειδή δεν μπαίνουν στον κόπο να περπατήσουν τον κύκλο.
    Επίσης είναι ωραία μέσα στην θάλασσα στο σκάφος.
     
  11. jim28

    jim28 Regular Member

    Αφέντρα Άρτεμη καλησπέρα, μπορείτε να πείτε λιγες περισοτερες πληροφοριες για τον σύλλογο γυμνιστών που αναφέρεται?
     
  12. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Απάντηση: Re: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    ή 18χρονη παρθενα