Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυμνισμός - Η άποψή σας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος giatimouaresei, στις 9 Ιανουαρίου 2008.

  1. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Γυμνισμος... Ενδιαφερον...
    Αλλα ενας ανδρας εχει προβλημα σε περιπτωση π.χ παραλιας που δει καποια και του αρεσει. Το πεος σε στηση τοτε δε κρυβεται με τιποτα!!! Ας τα να πανε...
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εγω μια μερα εκανα μπανιο γυμνη και με τσιπμησε στον κωλο μια φιληδονη, πλην τζιβιτζιλου τσουχτρα!!!!
     
  3. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Κανω ΠΑΝΤΑ γυμνισμο, με την προυποθεση να "επιτρεπεται", ε, δεν θα παω και διπλα σε οικογενειες!
    Ουτως η αλλως γουσταρω τα νησια της αγονης γραμμης, και τις απομερες παραλιες , πιανω και ο,τι μονοπατι/χαντακι/κατηφορια υπαρχει και παω εκει και το ευχαριστιεμαι!

    Οπως λεει και η dora, οπου δεν μπορω κανω το μαγιω βραχιολι!!! Ειναι αλλη αισθηση ο ηλιος,η αρμυρα, η θαλασσα στο γυμνο κορμι!

    Και οχι, δεν εχω ωραιο σωμα, και ναι, το ημιγυμνο ειναι πιο ερωτικο!
    Ομως στη θαλασσα δεν παμε για να ερεθιστουμε αλλα για να αφεθουμε! Ασε που αν τον ερεθισμο τον προχωρησεις και σε σεξ (τι γραφω πρωι πρωιιιι) θελει ΠΡΟΣΟΧΗ η αμμος και το αλατι απ τα βραχακια!
    Γδερνει, τσουζει!~ (το ξερω, το χω παθει!!!)  
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    κεφακια βλεπω πρωι πρωι χεχεχεχε
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Κρυβεται!!!!!!!!!!!!!
    Ανοιγουμε μια τρυπουλα στην αμμο, το χωνουμε μεσα και μετα κρωζωμε: "Εδω τα νοστιμα αμελετητα στην χοβολη"! 
     
  6. zou

    zou

    αχ... ποσο γελασα....

    εγω γυμνισμο δεν εχω κανει ποτε... Μια φορα μονο σε ενα νυχτερινο μπανιο στη χαλκιδικη, (κρυοοοο....) ειχα βγαλει το πανω μερος του μαγιω μου αλλα μεσα στη θαλασσα.. Κρυωνα ομως τοσο πολυ που δεν το απολαυσα....
    Ειναι κατι που θα ηθελα να κανω, αλλα σε παραλια γυμνιστων η σε καποια πολυ ερημικη παραλια με τους φιλους μου...
     
  7. Elysium

    Elysium Contributor

    Τέτοιο ξενοδοχείο υπάρχει πλέον και στην Ελλάδα. Επίσης υπάρχουν παραλίες γυμνιστών ημι-επίσημες στην χώρα μας. Παραλίες δηλαδή που δεν πρόκειται να πλησιάσουν οι αρχές για να σε διώξουν.

    Προσωπική μου γνώμη είναι πως ο γυμνισμός δε συνδέεται απαραίτητα με το ερωτισμό, αν και μερικές φορές είναι ίσως αναπόφευκτη μια μικρή έστω σκέψη. Όταν συνδέεται με τον ερωτισμό νομίζω λέγεται exhibitionism (γι' αυτούς που αρέσκονται να είναι γυμνοί μπροστά σε κόσμο) και voyarism (για όσους αρέσκονται στο.... μάτι).

    Δική μου άποψη είναι πως έστω κι ελάχιστα συνδέονται όλα αυτά μεταξύ τους.
    Για παράδειγμα, αν κάποιος δεν είχε καμιά απολύτως τάση για exhibitionism θα έκανε γυμνισμό μόνος του σπίτι (home nudism) ή σε κάποια απόμερη παραλία που δε θα είχε άλλον άνθρωπο κοντά.

    Κατά τα άλλα, προσωπικά ένα τελείως γυμνό σώμα με προκαλεί περισσότερο από ένα ελαφρά ντυμένο.
     
  8. Eri

    Eri

    Τελικα το "μαγιο βραχιολι" ειναι πολυ διαδεδομενο...  
    Αν κ εχω πετυχει αρκετες παραλιες γυμνιστων δεν ετυχε να κανω......Εβγαλα μονο το πανω μερος αλλα μεχρι το κατω εχουμε δρομο ακομα.....  
     
  9. quigoni

    quigoni Guest

    Τι ειναι το "μαγιο βραχιολι"??
     
  10. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Re: Απάντηση: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Γυμνή στην θάλασσα βρέθηκα φέτος μαζί με τον Κύριό μου και ήταν μια απο τις πολλές όμορφες στιγμές Μ/μας. Είχαμε την ευκαιρία να βρούμε παραλία, που και οι υπόλοιποι ήταν επίσης γυμνοί, χωρίς καμία επέμβαση των αρχών (δεν γνώριζα πως είναι απαγορευμένος ο γυμνισμός στην χώρα μας καθώς κατα καιρους και ιδιαίτερα λίγο παλιότερα ήταν κοινό μυστικό που «κάνουν μπάνιο γυμνοί») Όπως και σε μια παραλία που κανένας άλλος δεν ήταν γυμνός, υπακούοντας τον Κύριό μου έβγαλα το μαγιό μου και δεν είδαμε καμία αντίδραση.

    Καθόλου κακό δεν το βρίσκω.  
    Ίσως να είμαι και ματάκιας και δεν το έχω συνειδητοποιημένο λολ αλλά αν μου τύχαινε παραλία με τέτοια «θέα» θα ζητούσα άδεια απο τον Κύριο μου να μου επιτρέψει να βλέπω   
     
  11. naida

    naida Regular Member

    Είναι απίστευτη η αίσθηση του γυμνού μπάνιου στη θάλασσα.Αν είναι και βράδυ άκομη καλύτερα.Μέγιστη ελευθερία. Πότε θα ρθει το καλοκαίρι..  
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Σε 5,5 μηνες...

    μεχρι τοτε υπαρχουν ι σπα με κλειστες πισινες και λουτρα με καυτο νερο:mwink: