Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυμνισμός - Η άποψή σας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος giatimouaresei, στις 9 Ιανουαρίου 2008.

  1. theSainOne

    theSainOne Regular Member

    Τα μισά μου μπάνια τουλάχιστο. Η αίσθηση τού νερού είναι, ελευθερια?
     
  2. souldusk

    souldusk Regular Member

    Μάλλον ξέρω ποια λες, έχω κάνει κι εγώ εκεί. Αλλά πήγαμε με αυτοκίνητο.

    Και μια συμβουλή: ΜΗΝ δοκιμάσετε sex ΜΕΣΑ στη θάλασσα. Εγγυημένη αποτυχία.
     
  3. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Re: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Διαφωνώ  
     
  4. Eri

    Eri


    Αποτυχια????
    Καλε τι λες......
    Ειδικα κ αν οι οικογενειες απεξω σε κοιτανε περιεργα....Τελεια αισθηση.....
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: Re: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Επίσης.
     
  6. θα είναι βουνίσιος για αυτό τον χάλασε
     
  7. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Μιας και έχω ζήσει κάποια χρονάκια Μύκονο,
    αφέθηκα (ή καλύτερα παραδόθηκα) στην ελευθεριότητα των ηθών
    και απήλαυσα (και) τον γυμνισμό ...

    Παρεμπιπτόντως, είναι ασύγκριτη η χαλάρωση που νιώθεις στο νερό χωρίς μαγιό..
     
  8. Vicky

    Vicky Regular Member

    Εχω κάνει 2-3 φορές γυμνισμό αλλά δεν μου λέει κάτι.
    Προτιμώ ενα μικροσκοπικό μπικινάκι.
    Είναι πιο sexy  
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ε τι ηθελες να σου πει ? ... γυμνισμος ειναι , οχι χαρτοριχτρα

    δευτερον ... αλλο η μπαρα ( http://www.baby-o.gr/gr/female.htm ) ... αλλο η παραλια ..
    δεν κανουμε γυμνισμο για να ειμαστε σεξυ ... αλλα για να νιωσουμε για λιγο την απελευθερωση απο τις επιβολες της ζωης μας , που καποιες απο αυτες αντιπροσωπευονται ή συμβολιζονται απο τα ρουχα μας ή ακομα και την μοδα που εχουν πανω τους αυτα ...

    ΥΓ ... εεε εσυ ο τυπος εκει κατω ... ναι ναι .. εσενα λεω .. που πας να βαλεις το link του Baby O στα "αγαπημενα" ....μεγαλος αντρας ... ντροπη ... ου ...
    ΥΓ2 .. (ψιθυριστα) στειλε ΠΜ να παμε παρεα ....
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Ο γυμνισμός έχει πολλά θέλγητρα. Αλλά αρχίζει να αποκτά νόημα όταν γίνεται στο Μετρό, ώρα αιχμής.
     
  11. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Σε έναν τέτοιο χώρο, όπως οι παραλίες γυμνιστών, ο γυμνισμός ως θέαμα χάνει την αξία του, λόγω της ομοιομορφίας. εξού και θα συμφωνίσω με την φράση που κάποιος/α (συμπαθάτε με δεν θυμάμαι ποιός/α) είχε πει:
    "Μπορώ να δεχθώ πως κάποιος έχει φωτογραφική μνήμη μόνο εάν πάει σε παραλία γυμνιστών και την επόμενη μέρα θυμάται πρόσωπα."*
    Οφείλω, όμως, να παραδεχθώ πως η αίσθηση του νερού στο πλήρως ακάλυπτο σώμα είναι κάτι παραπάνω από απόλαυση.

    * αυτή η φράση βέβαια επιδέχεται και δεύτερη ερμηνεία  
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μα γιατι αποτυχια????????????
    Να εγω το εχω κανει πλειστακις (το πλειστακις καλο ε?" και μαλιστα μια φορα ηταν θεικη διοτι ηρθε το κυμα, μας κοπανισε στα βραχια και ειχα πανω μου τη αλλη μερα τοσους μωλωπες που εμοιαζα με λεοπαρδαλη!