Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυμνισμός - Η άποψή σας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος giatimouaresei, στις 9 Ιανουαρίου 2008.

  1. thanasis

    thanasis Contributor

    Δεν έχω πρόβλημα με τον γυμνισμό, αλλά δεν τον εξασκώ.

    Θεωρώ (με όλο το σεβασμό στους γυμνιστές συμφορουμίτες) οτι 'χαραμίζω' το σώμα μου βγάζοντάς το σε κοινή θέα. Το προνόμιο της γύμνιας μου προτιμώ και επιλέγω να το απολαμβάνουν οι εκάστοτε σύντροφοί μου.
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    θα συμφωνησω απολυτα .... και μαλιστα θα πω οτι ακομα και με την συντροφο , δεν θα ηταν στις προτοιμησεις μου ... θεωρω οτι ο γυμνισμος ειναι κατι που το κανεις μονος εκει που δεν σε βλεπει κανεις ..
     
  3. female

    female Contributor





     


     




     





     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    συγνωμη ..... στην δευτερη φωτο .... τι ειναι αυτο ? ... πουλι με διοπτρα ? ....
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Λες???????
    Να την κανουμε πριν μας παρουν τα σκαγια! 
     
  6. giatimouaresei

    giatimouaresei New Member

    Χαίρομαι που ένα θέμα λίγο out για την ελληνική πραγματικότητα έχει στην πραγματικότητα τόσους πολλούς οποαδούς όπως φαίνεται από εδώ. Πραγματικά θα ήθελα να συνεχιστεί το thread ειδικα τώρα που ο καιρός ανοίγει. Αλήθεια, υπάρχουν εδώ πρόθυμοι/ες για μιε εξόρμηση? Έχει νόημα να αναληφθεί μια πρωτοβουλία λέτε? (με σχετική ισορροπία φύλων, φυσικα).
     
  7. M_DIM

    M_DIM Regular Member

    Δεν μου αρέσει να βλέπει το σώμα μου οποιος κι όποιος.
     
  8. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Κάνω χρόνια γυμνισμό σε διάφορες παραλίες το καλοκαίρι , και στο σπίτι κυκλοφορώ γυμνός. Αλλά δεν έχω πρόβλημα να με δουν γυμνό. Φυσικά και να δω κάποιον γυμνό.
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ε τωρα δεν ειναι και οτι καλυτερο να καθισει ο αλλος στον καναπε σου και να δει καμια τριχα ....
     
  10. Eri

    Eri

     

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. Είμαι υπέρ του γυμνισμού αρκεί να το κάνεις γιατί το γουστάρεις πραγματικά και φυσικά να έχεις τα προσόντα γιατί αλλιώς είναι φρικτό θέαμα για τους γύρω...  
     
  12. female

    female Contributor




    Δηλαδή για να καταλάβω, σαν τι προσόντα απαιτούνται για να κάνεις γυμνισμό; Μήπως να το σκεφτούμε, ακόμα κι όταν πας με μαγιό να πρέπει να έχεις κάποια προσόντα για να μην σοκάρεις τους γύρω σου;


    Αλήθεια, ποιά η διαφορά, ένας άντρας με μεγάλη κοιλιά χωρίς μαγιό, και με μαγιό; Μήπως πρέπει να έχει κανένα μεγάλο παπάρι, τουλάχιστον, για να μην αποτελεί φρικτό θέαμα ντιπ γυμνός; Μήπως να απαγορευτεί η είσοδος στις παραλίες στους κοιλαράδες; Στους γέρους και στις γριές; Στους σπυριάρηδες εφήβους; Στις γυναίκες με μεγάλα, και άρα πεσμένα, βυζιά; Να γίνεται έλεγχος κυτταρίτιδας στη είσοδο; Η γιαγιά επιτρέπεται μόνο να πλέκει και ουχί να κάνει γυμνισμό... Η γιαγιά ...μπρρρρ Φ Ρ Ι Κ Τ Ο θέαμα χωρίς μαγιό, παρακαλώ να απομακρύνετε πάραυτα τα παιδιά. Η γιαγιά έχει θέση στο γηροκομείο μόνον, άντε και δίπλα στο τζάκι τα Χριστούγεννα.


    Στην περίπτωση που η παραλία γυμνιστών, ή μη, είναι ταυτόσιμη έννοια με την πασαρέλλα και το νυφοπάζαρο, θα συμφωνήσω μαζί σου. Στην περίπτωση που είναι ο χώρος δίπλα στη θάλασσα όπου πας και για να κάνεις μπάνια και για να απολαύσεις τον ήλιο, τον αέρα, το νερό, την άμμο κλπ. δεν νομίζω πως η εμφάνιση είναι κριτήριο προσεύλεσης.


    Όλως περιέργως, η θέση σου (ασφαλώς είναι συνηθισμένη αντίληψη) μου θύμισε ρεπορτάζ του STAR τα καλοκαίρια, την ESPRESSO, το CIAO καθώς και τσήριαλ Αμερικλάνικα όπου δεν υπάρχει ποτέ κανείς άνω των 35 ετών στα πλάνα, όλοι έχουν κάνει την όδγοη πλαστική και γυμνάζονται επί τρίωρον καθημερινά.



    Αχ, αυτός ο θαυμαστός καινούργιος κόσμος....


    Και, επί τη ευκαιρία, να καθαρίσουμε τους κακομούτσουνους!