Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυμνισμός - Η άποψή σας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος giatimouaresei, στις 9 Ιανουαρίου 2008.

  1. e-timos

    e-timos Regular Member

    κάνω χρονια γυμνισμό σε διαφορες παραλιες ακόμα και camping.
    γενικά και εγώ θεωρώ το ημίγυμνο πιο σεξουαλικό.
    πάντως αν δεν το ξέρετε υπάρχουν 2 ξενοδοχεία γυμνιστών το ένα στην κρήτη και το άλλο στην κεφαλλονιά.
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εμενα μια φορα με συνελαβαν γιατι κυκλοφορουσα στην παραλια ντυμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  3. imagine

    imagine Regular Member

    Ενας λογος που λατρευω τα camping και τις παραλιες γυμνιστων ειναι οτι εκει δεν υπαρχουν κομπλεξικοι ανθρωποι που ασχολουνται με τα κιλα η με την εμφανιση των αλλων παρα μονο χαιρονται και απολαμβανουν αυτο που κανουν. Και δεν ειναι μονο νεα ζευγαρια και τρελοπαρεες αλλα και οικογενειες με τα παιδια τους οπως και ,ξενοι κυριως, μεγαλης ηλικιας. Καβουροτρυπες, Πλατανιτσι, Κρυαριτσι, Καλαμιτσι οι βορειοελλαδιτες θα γνωριζουν φανταζομαι. Επιστροφη στην φυση
     
  4. e-timos

    e-timos Regular Member

    εγώ σκέφτομαι να πάω για πρώτη φορα στο London naked bike ride στις 14 του ιουνίου!
    http://nakedwiki.org/wiki/London

    10 χλμ ποδήλατo ,εκκίνηση από το hyde park όπου θα έχει και διαφορα happenings 3-4 ώρες πριν.
    8a είμαι εκεί σίγουρα.,αλλα δεν ξέρω αν θα κάνω και το ποδήλατο.

    Numbers of riders have risen each year – 1,000 took part in 2007, 800 in 2006, 250 in 2005, and 58 in 2004:conf:
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Μην το κάνετε. Με τόσους αναβάτες θα πονέσει η ράχη σας.
     
  6. e-timos

    e-timos Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    xexe εντάξει.. ας τους πονέσει..αν και μπερδεύεις λίγο τον χαρακτήρα του γύρου. 
    εγώ για άλλο σκοπό θα πάω , για full body painting από γυναικa  και μπύρες στο γρασίδι.
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Ο γυμνισμός είναι μια άλλη ιδεολογία που επιδέχεται πολλής συζήτησης και μόνο με το κάλλος δεν έχει να κάνει..Πέρσι ξεκαλοκαίριασα σε παραλία γυμνιστών,αν και δεν έκανα τόσο πολύ ο ίδιος..Συνήθως απόγευμα κάνω γυμνισμό που δεν υπάρχει καυτός ήλιος..Και ψιλουποχόνδριος είμαι,αλλά και μου αρέσει το σημάδι του μαγιό..
    Είμαι και μέγας φαν του οικογυμνισμού..Γενικά θεωρώ μεγάλο βήμα για την προσωπική αίσθηση της ελευθερίας του καθένα να νιώθει και άνετα με το σώμα του ,είτε είναι μόνος του(δεδομένου πως πολλοί και πολλές αποφεύγουν να μείνουν γυμνοί -ες ακόμα και στο σπίτι τους) ,είτε σε ένα πιο ανοιχτό περιβάλλον...
     
  8. Caesar

    Caesar New Member

    ΝΟΜΟΣ ΥΠ΄ ΑΡΙΘΜΟ. 1399

    Ίδρυση και,λειτουργια κέντρων παραθερισμού γυμνιστών.

    Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

    ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ

    Κυρουμεν και εκδιδομεν τον κατωτέρω υπό της Βουλής ψηφισθέντα νόμο:

    Άρθρο 1.

    1.Επιτρεπεται η λειτουργία στον ελληνικό χώρο κέντρων παραθερισμού γυμνιστών.
    2.Ως κέντρα παραθερισμού γυμνιστών νοούνται :
    α)Ξενοδοχεία και κάθε άλλης μορφής τουριστικές εγκαταστάσεις (όπως τα κάμπινγκ) που ύστερα από ειδική άδεια του ΕΟΤ λειτουργούν εφεξής μόνο ως κέντρα παραθερισμού γυμνιστών, ενόσω διαρκεί η άδεια αυτή.
    β)Οι εγκαταστάσεις που εξυπαρχης ιδρύονται και λειτουργούν ως τέτοιου είδους κέντρα με ειδική άδεια του ΕΟΤ.
    3.Στα κέντρα παραθερισμού γυμνιστών διαμένουν κατά αρχήν μέλη αναγνωρισμένων
    γυμνιστικών συλλόγων της ημεδαπής και αλλοδαπής.
    Μπορεί όμως να διαμένουν σ' αυτά για άσκηση γυμνισμοu και άλλα προσωπα,ημεδαποι η' αλλοδαποί, που ασκούν γυμνισμό, εφόσον τηρούν πιστά τους όρους και τους κανόνες λειτουργίας τους.

    Άρθρο 5.

    Η άσκηση γυμνισμού στο χώρο των εγκαταστάσεων των κέντρων και το χώρο του αιγιαλού και της παραλίας που βρίσκεται μπρος από αυτές δεν αποτελεί αδίκημα κατά τις διατάξεις του άρθρου 353 του Ποινικού Κώδικα.

    Άρθρο 7.

    Η ισχύς του νόμου αυτού αρχίζει από τη δημοσίευση του στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως.

    Παραγγελομεν να δημοσιευθεί στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως το κείμενο του παρόντος και να εκτελεστή ως νόμος του Κράτους.

    Αθήνα, 10 Οκτωβρίου 1983

    Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ

    ΟΙ ΥΠΟΥΡΓΟΙ

    ΠΡΟΕΔΡΙΑΣ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΑΓ.ΚΟΥΤΣΙΟΓΙΩΡΓΑΣ
    ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓ.ΑΛΕΞ.ΜΑΓΚΑΚΗΣ
    ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΤΤΑΚΗΣ

    Θεωρήθηκε και τέθηκε η Μεγάλη Σφραγίδα του Κράτους

    Αθήνα ,10 Οκτωβρίου 1983

    Ο ΕΠΙ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΥΠΟΥΡΓΟΣ
    ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΓΚΑΚΗΣ
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Κουτσόγιωργας ε; Ποττάκης; Πω πω τι μου θύμησες. Μήπως σου βρίσκεται τίποτε σε Κουλουμπή, σε Κεδίκογλου;
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ:Η άποψή σας

    Γυμνιστής φωτογράφος, με παράξενους τρόπους και δερμάτινα φτιασίδια.
     
  11. Enya

    Enya Regular Member

    Ναι ναι. Αν και, μετά από χρόνια που ζω στο νησί και εκτώς σαιζόν κάνουμε μπάνιο γυμνοί όπου θέλουμε, πλέον δε με ενδιαφέρει αν φοράω το κάτω (μόνο εννοείται!) μαγιό ή όχι. Στην αρχή που ήρθα εδώ, ήμουν της πεποίθησης φουλ γυμνισμός, αλλά τώρα πια δε με νοιάζει καθόλου πώς και πού. Μόνο το πάνω του μαγιό δεν μπορώ καθόλου για πρακτικούς λόγους-σφήγγει πολύ χωρίς λόγο!

    Πάντψς, όσοι θέλουν γυμνισμό προτείνω να μετακομίσουν στα νησιά. Όπου ξεφεύγουμε όλοι και κανείς δεν παίρνει χαμπάρι!
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Καποτε εκανα γυμνισμο στο Σουνιο, αλλα επεσα πανω σε δυο ηλικιωμενες που οταν με ειδαν με το πιπι και τις βυζαρες σταυροκοπιοντουσαν!
    Τι το περιεργο ειδαν ποτε δεν καταλαβα.
    Δεν μπορουμε να εκθεσουμε το κορμι μας????????????????????????
    Αλλα και εγω τις εκδικηθηκα.
    Ανοιξα στην ψυχρα τα ποδια μου και κατουρησα μπροστα τους!