Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυμνισμός, καλό κακό και άσχημο...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 29 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. female

    female Contributor




    Και αλλάζει η αμφίεση αυτή από χειμώνα σε καλοκαίρι; Το χειμώνα γίνεται βαρύτερη; Το καλοκαίρι στην παραλία απαιτείται κάτι ελαφρύτερο;

     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Φυσικα! Το καλοκαιρι ιχνη απο μαστιγιο που σε δειχνουν σαν ζεβρα!
    Κατι απο αφρικανικη σαβανα, κατι απο μια πεδιαδα στα ποδια του Κιλιμαντζαρο, ενα αιωνιο καλοκαιρι!
    Τον χειμωνα παλι , ναι μελανιες, ενα πεθαμενο μελιτζανι, ενα σκοτωμενο ροζ, ενα σαπιο μηλο, να πεις "πολυ κρυο βρε παιδια, μελανιασα".
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πιστεύεις ότι υπάρχει περίπτωση αν κάποιος έχει πρόβλημα, να το πει;
     
  4. xartaetos

    xartaetos New Member


    μ'αρέσει αυτό που είπες.... Πολύ!
     
  5. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Γυμνισμός, καλό κακό και άσχημο...

    Σώπατε βρε εδώ ξεβρακωνόμαστε μπροστά στους συντρόφους των άλλων(...στις παραλίες εννοώ   ) στο δικό μας σύντροφο θα μασήσουμε;
     
  6. latexduck

    latexduck Contributor

  7. xartaetos

    xartaetos New Member

    εμένα πάντως μ'αρέσει να κινούμαι στο σπίτι ημίγυμνος. δλδ, γυμνός απο τη μέση και κάτω...


     
     
  8. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Re: Γυμνισμός, καλό κακό και άσχημο...

    χαχαχαχαχαχα!   
    Απολαυστικο το διακριτικα ανατρεπτικο χιουμορ σου.  
    Γελαω και ταυτοχρονα αμφιβαλω: βρε μπας και το λεει σοβαρα;  
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ποσο μικρο? Σαν εσωρουχο της Στρουμφιτας?
     
  10. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Χάθηκε η ισότητα των φύλων
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor


    τοτε να σου προτεινω να ασχοληθεις στο να βγαζεις τις σουπιες απο την μπραγκαρολα του ψαρα ... σιγουρο , ανεξητιλλο μελανιασμα απο την κορυφη ως τα νυχια ... αν εισαι δε και ξανθια , αποκτας ενα υπεροχο πουα μαλι σαν της Ντεβιλα Ντε Κρουελ στα 101 σκυλια ...  
    και για να σοβαρευτουμε ...
    γυμνισμος = ...
    ετων 20 πιπινι/τεκνο .....= ΩΩΩΩΩ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ ΒΓΑΛΤΑ ΟΛΑ ΜΩΡΟΟΟ ΜΟΥ !!! ... ΑΓΑΠΩ ΑΓΑΠΩ ΜΙΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΑΑ ...
    ετων 30 καυτη θηλυκη σαρκα/αρσενικοι κοιλιακοι ...... = ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟ ΚΙ ΑΛΛΟ ΚΙ ΑΛΛΟ ΟΣΟ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΑΛΛΟΟΟΟ ...
    ετων 40 ... = στο νετ τα βρισκεις πλεον στην κατηγορια "mature" και το να μαλακιζεσαι με αυτα λεγεται πλεον "βιτσιο" , ενω στην πραγματικοτητα ουσιαστηκα σε εχουν καβλωσει οι προ 5ετιας φωτο που ειχε βγαλει στην Ροδο ...
    ετων 50 ... = λογοκρινεται διοτι πλησιαζει μεσσημερι και θα φαμε σε λιγο ...
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    συνηθως ειμαι στο σπιτι με χλαμιδα και σανδαλια ( προς τιμη των προγόνων μου) ..

    Αν ειναι η συντροφος μου σπιτι ντυνομαι τσολιας ( φουστανελα, τσαρουχια κτλ )... το βουκολικο εχει αλλη χαρη!!! ( βαρβατιλα με προβατιλα μαζι  )