Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυμνισμός, καλό κακό και άσχημο...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 29 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    σε κλειστούς χώρους που υπάρχει αποδοχή του γυμνού πχ σπίτι μας χωρίς να υπάρχουν ανήλικοι, ναι μου αρέσει, άσε που μου προσδίδει μία αίσθηση ελευθεριότητας, δημόσια πέραν από παραλίες γυμνιστών είμαι αντίθετος.
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Κάποτε, με έναν εκπληκτικό και ανεπανάληπτο ερωτικό σύντροφο που είχα, γνωριστήκαμε γυμνοί, σ΄ένα δωμάτιο ξενοδοχείου, (ας μην το διαφημίσω, αλλά ήταν γαμάτο...)
    Μιλούσαμε καιρό μέσω του διαδυκτίου, όπου γνωριστήκαμε σε φόρουμ γυμνιστών και με την εξοικείωση που αναπτύξαμε, συμφωνήσαμε ότι η όποια επαφή θα είχαμε από κει και πέρα θα ήταν οριοθετημένη από το γεγονός ότι όταν είμαστε οι δύο μας δεν θα φοράμε ΠΟΤΕ ρούχα...
    Του άνοιξα την πόρτα γυμνή, μπήκε, γδύθηκε και δίπλωσε τα ρούχα του προσεκτικά και όμορφα...
    Ενώ ήταν έρωτας απ΄την πρώτη ματιά, δεν κάναμε σεξ παρά τρεις ώρες μετά, αν και είμασταν (όπως καταλαβαίνετε εμφανώς) ερεθισμένοι κι οι δύο από το πρώτο λεπτό....
    Ήταν μία υπέροχη σχέση, με έναν υπέροχο άνθρωπο που μοιραστήκαμε αμέτρητες χαρές κι απεριόριστη νοητική ελευθερία...
    Ακόμη και τώρα, το σκέφτομαι σαν μία περίοδο της ζωής μου που απελευθερώθηκα εκπληκτικά με το σώμα μου, τα σώματα των άλλων και την υπέροχη ελευθερία που σου δίνει αυτό...
    Τατουάζ εγκεφάλου...
    Σε ευχαριστώ για πάντα, για όλα όσα μου πρόσφερες...και για όλα όσα μου επέτρεψες να σου προσφέρω.... 
     
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art


    εγώ πάντως μία εποχή που η πεθερά μου δεν έλεγε να ξεκουβαλήσει σκέφτηκα να περιμένω την Κυρία μου στο σπίτι όπως συνηθίζουμε..
    Αλλά έμεινα στις σκέψεις.. ευτυχώς ξεκουβάλησε νωρίς.
     
  4. Ομοίως. Κάνω τριπλά άξελ και διπλά τόλουπ για να μην με δουν οι ασθενείς του απέναντι οδοντιατρείου  
     
  5. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    φιλτατε lucozade με τις πεθερες δεν παιζουμε. τα βγαζεις και ποζαρεις με το ενα ποδι πανω σε σκαμπουδακι ετσι για την επιδειξη και την αλητεια..
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    έχεις κανέναν οδοντίατρο να μου προτείνεις;
     
  7. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art


    ναί αλλά... αν η κόρη έχει πάρει από την μάνα;

    και δεύτερον αν δεν έχει πάρει θα είναι χειρότερα μετά..
     
  8. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Πολύ κακώς. Την ώρα που ο ασθενής βλέπει τον τροχό να πλησιάζει επικίνδυνα προς το μέρος του, μια ωραία εικόνα θα μπορούσε να τον κάνει να ξεχαστεί.
    Αλλά έτσι είναι, δεν σκεφτόμαστε ποτέ τον συνάνθρωπο. Αίσχος!

     
     
  9. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    τυφλα να εχει ο πλουσενκο! παω να κλεισω το στερεοφωνικο κατι πρωινα και αρχιζω ερποντας και καταληγω με μιικρα αλματακια στους καναπεδες με κουδουνακια για υποκρουση..
     
  10. Τον δικό μου οδοντίατρο, που το παράθυρό του δεν είναι απέναντι από την μπαλκονόπορτα του δωματίου μου.  
     
  11. mandragoras

    mandragoras Regular Member

    η κατασταση ειναι win - win. ειτε γουσταρει και μετατρεπεις το σαλονι στην παραλια του αη-γιαννη στη γαυδο, ειτε ακους την κραυγη του ντικινσον και πριν το καταλαβεις εισαι ΗΔΗ μονος...
     
  12. Αν ήταν στην ίδια πολυκατοικία ο οδοντίατρος και πετύχαινα τον (πρησμένο από τον τροχό) ασθενή στο ασανσέρ, κάτι θα γινόταν.
    Αλλά και στο δωμάτιο;;