Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ypo_keno, στις 12 Αυγούστου 2007.

?

Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

  1. Ναί, θα το έκανα.

    5 vote(s)
    9,4%
  2. Όχι, δεν θα το έκανα.

    6 vote(s)
    11,3%
  3. Δεν εχω κανει, αλλα θελω πολυ!!!

    7 vote(s)
    13,2%
  4. Το εχω κανει μια φορα, αλλα δεν μ' αρεσε...

    0 vote(s)
    0,0%
  5. Δεν το εχω σκεφτει καθολου...

    1 vote(s)
    1,9%
  6. Μπα, δεν νομιζω, εχμ, δυσκολο...

    2 vote(s)
    3,8%
  7. Θα εκανα μια φορα μονο, ως εμπειρια.

    0 vote(s)
    0,0%
  8. Ναι, και θα ηθελα να το ξανακανω.

    8 vote(s)
    15,1%
  9. Τι λες ρε; Καμια ανωμαλη ειμαι;

    0 vote(s)
    0,0%
  10. Πολυ ευκολα, ειναι στις βασικες μου προτιμησεις.

    15 vote(s)
    28,3%
  11. Ναι, είναι taboo

    0 vote(s)
    0,0%
  12. Όχι, δεν είναι taboo

    9 vote(s)
    17,0%
  1. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

    Μην ανησυχεις... εχω ακουσει για μια που λενε πως με το μ**νι της, νεκρους ανασταινει!!!




    μ**νι = μουνι, αιδιο , γυναικείο γεννητικό οργανο ( για οσους δεν καταλαβαν )
     
  2. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

    ΚΙΤS γεια σου,τελικα εχεις συμφωνα με τον αφεντη μου μια κοινη γνωστη,εσυ ακουσες,αυτος την ξερει  Α,δε τον λενε Λαζαρο!!!!!
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

    για να το ξερει....


    ... μαλλον θα τον πεθανες τον ανθρωπο!!!!
     
  4. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

    Μη φοβασαι γλυκια μου, μπορει το μουνι να σερνει καραβι αλλα καλο ειναι να υπαρχει και ενας τριτος καβατζα για να μη μενουν κενα. Καλο το strap on και τα dildo αλλα αλλο το real thing.. Κι αν καλομαθεις δεν τ'αφηνεις   Οποτε δεν ειναι κολλητικο. Και επειδη ειναι κριμα να αφησεις τον ματαιο τουτο κοσμο χωρις να το γευτεις, εδω ειμαστε εμεις  
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?


    Εμεις μπορουμε να κανουμε ''ματι''?

    θα σου ελεγα πως θα ειμαι φρονιμος και δεν θα μιλαω αλλα δυστυχώς ειναι απο τα λιγα πραματα που δεν μπορω να κανω...
     
  6. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?



    Μη χασετε εσεις κ δε δοκιμασετε κανα βυζακι η μουνακι θα σας πιασει στερητικο συνδρομο....  
     
  7. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

    Αδυναμιες ειναι αυτες..  
     
  8. Lady Chatterley

    Lady Chatterley New Member

    Διαβάζοντας το θρεντ αυτό εξεπλάγην. Από αυτά που βλέπω εγώ γύρω μου, θα έλεγα ότι το να κάνει σεξ γυναίκα με γυναίκα, έστω και περιστασιακά, όχι μόνο δεν είναι ταμπού αλλά είναι και λίγο μόδα. Κυκλοφορούν ένα σωρό πιτσιρίκες που δηλώνουν bi ή έστω bi-curious, για να φαίνονται πιο ενδιαφέρουσες και να εξιτάρουν τους άνδρες.
     
  9. physio

    physio Regular Member

    Απάντηση: Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

    οπως και να έχει είναι κοινότυπο να αναφέρω πως είναι κλασικη αντρική φαντασιωση...
    και μιας και είμαστε εδώ να σας πω πως μία από τις καλύτερες εμπειρίεσ που είχα ήταν να βλέπω την Κυρία μου(είχαμε μόνιμη σχεση) με μία πολύ καλή της φίλη να...παίζουν...και να παρακαλάω να με...λύσει!!!!
    πρώτα με έδεσε με μια απίστευτη ιεροτελεστία, μετά την κάλεσε και αφού με ακούμπησαν σε ένα ντιβάνι εκείνες μπροστά στα μάτια μου άρχισαν να παίζουν...
    το απόλαυσα απίστευτα!!!ήταν γλυκό και ΒΒΒασανιστικό.
    πολυ καλή εμπειρία....
     
  10. latexduck

    latexduck Contributor

    Πέστα Λαίδη συμφωνώ και επαυξάνω  
     
  11. Puma

    Puma Regular Member

    Μπορεί να είναι και μόδα... άλλωστε είναι φαντασίωση πολλώωωωωων αντρών να βρεθούν (όχι για καφέ) με δύο κοπέλες ταυτόχρονα  
     
  12. latexduck

    latexduck Contributor

    μπα εγώ προσωπικά σιχαίνομαι προτιμώ 2 άντρες μαζί