Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ypo_keno, στις 12 Αυγούστου 2007.

?

Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

  1. Ναί, θα το έκανα.

    5 vote(s)
    9,4%
  2. Όχι, δεν θα το έκανα.

    6 vote(s)
    11,3%
  3. Δεν εχω κανει, αλλα θελω πολυ!!!

    7 vote(s)
    13,2%
  4. Το εχω κανει μια φορα, αλλα δεν μ' αρεσε...

    0 vote(s)
    0,0%
  5. Δεν το εχω σκεφτει καθολου...

    1 vote(s)
    1,9%
  6. Μπα, δεν νομιζω, εχμ, δυσκολο...

    2 vote(s)
    3,8%
  7. Θα εκανα μια φορα μονο, ως εμπειρια.

    0 vote(s)
    0,0%
  8. Ναι, και θα ηθελα να το ξανακανω.

    8 vote(s)
    15,1%
  9. Τι λες ρε; Καμια ανωμαλη ειμαι;

    0 vote(s)
    0,0%
  10. Πολυ ευκολα, ειναι στις βασικες μου προτιμησεις.

    15 vote(s)
    28,3%
  11. Ναι, είναι taboo

    0 vote(s)
    0,0%
  12. Όχι, δεν είναι taboo

    9 vote(s)
    17,0%
  1. Puma

    Puma Regular Member

    Εγώ δε θα μπορούσα να κάνω τίποτα ακόμα και με την ιδέα ότι κάποιος άντρας μας παρακολουθεί... πόσο μάλλον αν συμμετείχε κιόλας!   Αλλά με δύο γυναίκες... αλλάζει το πράμα... η Lolita που είναι?   lol
     
  2. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Re: Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

    Πολλοί έχουν σα φαντασίωση ακόμη και να πάνε για καφέ με 2 γυναίκες οπότε μη το λες ετσι απλά "οχι για καφέ"  
     
    Last edited: 5 Οκτωβρίου 2007
  3. Puma

    Puma Regular Member

    χαχα λες ε? όλοι ξεκινάμε από μικρά μικρά βήματα... από ένα καφεδάκι αρχικά και βλέπουμε  

    Σκέψου το άλλο... να έχει εκπληρώσει κάποιος τη φαντασίωση του και να έχει βρεθεί στο κρεβάτι με δύο γυναίκες αλλά ποτέ να μην έχει τύχει να πάει για καφέ μόνοςι του με δύο κοπέλες! Και να είναι μια ανεκπλήρωτη φαντασίωσή του που να μην κάθεται με ΤΙΠΟΤΑ όμως!  
     
    Last edited: 5 Οκτωβρίου 2007
  4. Kits

    Kits Contributor

    εμενα παντως δεν με χαλαει καθολου!!!!
     
  5. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Re: Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

    Αντε γεία σου! Αν και στρέϊτ είμαι 100& σύμφωνος.

    Λυπάμαι αλλά είμαι κάθετα αντίθετος. Ένα παιδί δεν είναι κατοικίδιο! Να πείς ο σκύλος της! Ούτε "αχου να πάρουμε ένα κατοικίδιο πολύ μ' αρέσει"!
    Συγγεντρώσου! Μιλάς γιά ένα άνθρωπο!
    1) Δε ζούμε και στη πιό προοδευτική χώρα της Ευρώπης.
    2) Λυπάμαι που το λέω πες με κολλημένο, αλλά πιστεύω ότι σε μία τέτοια κοινωνία ένα παιδί θα έχει αρκετά ψυχολογικά, αν ζεί έτσι. Και μην αρχισεις παραδείγματα με διαλυμένες οικογένειες κλπ. Ο κολλητός μου νήπιο ήταν όταν χώρισαν οι δικοί του.

    Οσο για το ποιός είναι ακτάλληλος... και ένας αντρας μόνος του μπορεί να μεγαλώσει ένα παιδί εξίσου καλα, ανάλογα το άτομο. Είσαι άδικη.
    Επιπλέον κατ' εμε ένα παιδί, παίρνει τα πρώτα κοινωνικά ερεθίσματα και προσπαθεί να πλάσει το μοντέλο άντρα - γυναίκα αντίστοιχα, απ τη μαμα - και το μπαμπά. Επιπλέον μέχρι τα 3 μας οι άντρες έχουμε "οιδηπόδιο" σύνδρομο ως προς τη μαμά, και αντίστοιχα οι γυναίκες το σύνδρομο της "Ηλέκτρας". Δε τα λέω εγώ αυτά, ψυχολόγοι. Και στέκουν λογικά αν το καλοσκευτείς.
     
    Last edited: 8 Οκτωβρίου 2007
  6. latexduck

    latexduck Contributor

    Ypo Keno καλά ότι κάνουμε αλλά όταν μπλέκουν και παιδιά... συγκεκριμένα έρευνες έχουν δείξει ότι παιδιά που μεγάλωσαν με 2 ομοφυλόφυλους γονείς παρουσίασαν προβλήματα ψυχολογικά και άλλης φύσεως...
     
  7. Emma

    Emma Contributor

    Re: Απάντηση: Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?


    Κάπου εκεί είμαι κι εγώ. Δεν μπορώ και δεν θέλω να κάνω ερωτικές σχέσεις με γυναίκες, αλλά λατρεύω το απλό σεξ μαζί τους (το προτιμώ σε φάση χωρίς συμμετοχή άντρα). Παλιότερα με ονόμαζα bi. Πλέον απλά λέω ότι μου αρέσουν σεξουλικά και τα δύο φύλα.
    Επίσης (άσχετο), μου αρέσει να βλέπω δύο άντρες μαζί. Γιατρέ μου είναι σοβαρό; θα ζήσω;  
     
  8. latexduck

    latexduck Contributor

    μπααα αμα δείς τι κάνουν 2 άντρες μαζί θα πάθεις έμφραγμα  
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    παιζουν ταβλι, πινουν μπυρες, βλεπουν ποδοσφαιρο, σκαλιζουν την μυτη τους , διηγουνται ο ενας στον αλλον τα καλοκαιρινα γαμησια τους, μιλανε για αυτοκινητα, κοιτανε περιοδικα με ξανθιες που εχουν μεγαλα βυζια , κλανουν, ρεβοντε, ξυνουν τα αρχιδια τους, χαιδευουν την κοιλια τους, τρωνε πιτσες και σουβλακια, σκουπιζουν τα λαδια απο τις πιτσες και τα σουβλακια στα ρουχα τους και στον καναπε κτλ κτλ ....
     
  10. Emma

    Emma Contributor

    Έχω δει και μου άρεσε πολύ!... Μόνο σε τσόντα βέβαια, αλλά οκ... ευελπιστώ και για real κάποια στιγμή, όταν βρω εθελοντές!  
     
  11. latexduck

    latexduck Contributor

    δεν ενοούσα ακριβώς αυτό λολ
     
  12. Eri

    Eri


    Συμφωνα με αυτη την παραγραφο κ αν αντικαταστησεις τα περιοδικα με video clips κ το ξυσιμο αρχιδιων με ξυσιμο μουνιου, εγω κ η φιλη μου η Ρανια(καμια σχεση με φορουμ κτλ) ειμαστε αντρες.........Κ που να ακουσετε τι συζητησεις κανουμε(καμια σχεση με κομμωτηρια ρουχα κτλ).......