Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ypo_keno, στις 12 Αυγούστου 2007.

?

Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

  1. Ναί, θα το έκανα.

    5 vote(s)
    9,4%
  2. Όχι, δεν θα το έκανα.

    6 vote(s)
    11,3%
  3. Δεν εχω κανει, αλλα θελω πολυ!!!

    7 vote(s)
    13,2%
  4. Το εχω κανει μια φορα, αλλα δεν μ' αρεσε...

    0 vote(s)
    0,0%
  5. Δεν το εχω σκεφτει καθολου...

    1 vote(s)
    1,9%
  6. Μπα, δεν νομιζω, εχμ, δυσκολο...

    2 vote(s)
    3,8%
  7. Θα εκανα μια φορα μονο, ως εμπειρια.

    0 vote(s)
    0,0%
  8. Ναι, και θα ηθελα να το ξανακανω.

    8 vote(s)
    15,1%
  9. Τι λες ρε; Καμια ανωμαλη ειμαι;

    0 vote(s)
    0,0%
  10. Πολυ ευκολα, ειναι στις βασικες μου προτιμησεις.

    15 vote(s)
    28,3%
  11. Ναι, είναι taboo

    0 vote(s)
    0,0%
  12. Όχι, δεν είναι taboo

    9 vote(s)
    17,0%
  1. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

    Το να ειναι καποια bisexual (ετσι απλα) το αποκλειουμε λες και ειναι κατι εξωπραγματικο? Το να δηλωσεις οτι εισαι bi μονο και μονο για να καυλωσεις τα αγορακια -ενω στην πραγματικοτητα αναγουλιαζεις και μονο στη σκεψη να γλειψεις μουνι- μου φαινεται τουλαχιστον ηλιθιο..
     
  2. latexduck

    latexduck Contributor

    πολλά κοριτσάκια το κάνουν και απο μόδα αλλα και για να τις προσέξουν, για αυτό φιλιούνται και δημόσια με φίλες τους μπροστά σε άντρες...
     
  3. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

    Προσωπικα δε μου λεει κατι αυτο, sorry.. αν μου ερθει να φιληθω η να γλειφτω η ο,τι μου καυλωσει με μια γκομενα θα το κανω επειδη γουσταρω να το κανω. Ειτε ειμαι σε σπιτι ειτε ειμαι στην παιδικη χαρα.. Δε θεωρω οτι ειναι κατι αξιο προσοχης και ουτε θα περιοριστω για να μη με πουν της μοδας, ας μην τα ισοπεδωνουμε ολα, ελεος!
     
  4. latexduck

    latexduck Contributor

    γνώμη σου lola μερικές πάντως το κάνουν μόνο δημόσια και όχι σε σπίτια  
    ε ναί το αντίθετο μάλιστα  
     
    Last edited: 26 Οκτωβρίου 2007
  5. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

    προβλημα τους baby..   αν και εγω, εχω εκφρασει την αποψη μου. You and Me and the devil makes THREE!    
     
  6. GIANNIS1973

    GIANNIS1973 New Member

    Απάντηση: Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

    δεν υπαρχει ταμποου.αν σου αρεσει το κανεις γιατι το γουσταρεις
     
  7. Puma

    Puma Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

    Έχεις δίκιο, lola... αν αυτά γίνονται από κάποια κοριτσάκια για λόγους... μόδας, είναι όντως το λιγότερο ηλίιθο. By the way, εμείς τα αγοράκια το θεωρούμε άξιο προσοχής... για να μην πω άξιο... συμμετοχής αν μας το επιτρέψουν  
     
  8. leatherlover

    leatherlover New Member

    Νομιζω οτι δεν ειναι μοδα η ταση, μα απελευθερωση! Παντα υπηρχαν διπλα μας, το γεγονος οτι τις αναγνωριζουμε, τις παρατηρουμε και συχνα τις χαζευουμε, βασιζεται στο γεγονος οτι δεν φοβουνται να εκφρασουν την σεξουαλικοτητα τους δημοσια (εκτος και αν πηγαινουμε ολοι στο γκαζι..!) Παντως θεωρω οι λεσβιες που το δηλωνουν ή ακομα χαμουρευονται δημοσια δεν το κανουν γαι να μας προκαλεσουν, εκεινη την στιγμη, οπως και τις περισσοτερες, μας γραφουν στα....... τους!
    και ας καθομαστε εμεις να ξερογλυφομαστε... τι να κανεις!!!
     
  9. Elysium

    Elysium Contributor

    Μεγάλη μαγκιά...
     
  10. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Γυναίκες & λεσβιακό = taboo?

    περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.μου αρεσει να το κανω και να το βλεπω δημοσια.αυτοι που με βλεπουν παλι καυλωσουν δεν καυλωσουν λιγο με νοιαζει.και να ξερογλειφονται παλι λιγο με νοιαζει.απο τη στιγμη που δεν τους ενοχλω αν μου βγει θα το κανω,ειτε σε σπιτι ειτε σε μαγαζι ειτε στο δρομο.στο σπιτι βεβαια δε με βλεπει κανεις οποτε δεν ξερει αν το κανω μονο για να με βλεπουν η οχι.οποτε τα συμπερασματα του ο καθενας ας τα κρατησει για τον εαυτο του(για το ποιος ας πουμε το κανει απο μοδα).αυταααα!!!
     
  11. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Έχει δίκιο η Afrodyte. Μη γίνεστε ενοχλητικοί.
     
  12. latexduck

    latexduck Contributor

    ας κλείσει αυτό το θέμα γιατί θα κάνω εμετό