Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναικεία πουτανιά....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 20 Δεκεμβρίου 2010.

  1. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Re: Γυναικεία πουτανιά....

    εμείς, τα παλιογαϊδούρια να συναισθανθούμε, εμάς ποιος θα μας συναισθανθεί και θα μας λυπηθεί...
     
  2. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Γυναικεία πουτανιά....

    αγαπητε μου ... δεν σας αναγνωριζω...
    ερωτησις ειναι αυτη?

    μα φυσικα και μαχωμεθα υπερ του Εγω μας
    μα ειναι δυνατον να ριξω τα μουτρα μου να συμφωνησω μα τα λεγομενα καποιου αλλου?
    ωω!! ποια καταρακωσις της ξερολιας μου!!!!
    ο εγωϊσμος μου στα ταρταρα ,
    οχι !!!!
    ακομη κι αν κατα βαθος συμφωνω , θα διαφωνησω δημοσια ,
    και μη φανταστειτε καμμια πολιτισμενη διαφωνια με απλη παραθεση των δικων μου αποψεων, οοοοχχχιιιι!!!
    πρεπει να τσαλαπατησω ντε και καλα την αποψη ολων των αλλων ,
    αμ πως αφου ειμαι η πιο ομορφη , η πιο εξυπνη , η πιο μορφωμενη ... οχι παιζουμε !!!
     
  3. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    επειδη κανεις δε καταλαβε το #61 θα το πω λακωνικά:

    Πισω απο καθε γυναικεια πουτανια κρυβεται μια ανδρική πουστιά.
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    Για το ζητούμενο του νήματος, μάλιστα, κανένα νάζι το κάνω σε αυτούς που με παίρνει και όταν δεν υπάρχει το παραμικρό διακύβευμα, τίποτα που δεν θα μπορούσα να έχω και από μόνη μου και ο άλλος το γνωρίζει.

    Πουτανιές δεν κάνω στη ζωή γενικώς, επειδή οι πουτανιές πληρώνονται (με την κακή έννοια) και ως γυναίκα δεν χρειάζομαι νάζια και σεισοπυγήματα, χρειάζομαι συμμάχους. Γι αυτό κοιτάζω να είμαι εξηγημένη και να διαλέγω τις συναναστροφές μου ανάμεσα απ αυτούς με τους οποίους έχει νόημα να είμαι εξηγημένη. Πουτανιές στο κρεβάτι δεν κάνω επειδή εκείνη την ώρα ευχαριστιέμαι και έχω αλλού το νου μου. Άλλωστε, με περιγράφω ως non - slut, submisive, masochist pervert.  

    μάλιστα, Κυρία την μπερδέψαμε, είναι λόγος αυτός να μας παίρνετε τ αυτιά με τις φωνάρες σας; Πού ν το νάζι σας, εδώ στα δύσκολα χρειάζεται, στα εύκολα με τον μπάτσο που έτσι και αλλιώς είχε ξεχάσει στο καφενείο το μπλοκ για τις κλίσεις; Επειδή, μέχρι που τα πήρε στο κρανίο κανονικά, η συμπαθής ενάγουσα, ε... συγνώμη, η νηματοθέτης ήθελα να πω, σε κάθε πόστι της έδινε και μια νέα διάσταση του θέματος, η οποία συχνά ψιλοαναιρούσε την προηγούμενη. Με κάτι τέτοια εγώ απορυθμίζομαι και αν ειμαι τυχερή και περάσω τη γραβάτα για σώβρακο, εντάξει. Μια φορά όμως είχα περάσει σώβρακο για γραβάτα και πήγα όλο νάζι να το ισιώσω, ξέρετε τώρα. Παρολίγο να είχα κακά ξεμπερδέματα, Κυρία, αλλά με λίγο σκέρτσο αναμεμειγμένο με τη δέουσα αυστηρότητα τη γλύτωσα τελικά, όπως πάντα.

    Τί να κάνουμε, όλοι φωτογράφοι θα γινόμασταν; βίτσια είναι αυτά, άλλωστε. Η συλλογική νοημοσύνη, ενδιαφέρον πράγμα πάντα.
    όλοι όσοι τόλμησαν να πουν κάτι διαφορετικό από το προσδοκώμενο. Καταδικαστήκαμε με συνοπτικές διαδικασίες, "αγένεια" ήταν το πιο επιεικές που ακούσαμε.
    Αν τυχόν λες για μένα, απλά βιαζόμουν αλλιώς σίγουρα θα τα είχα στρογγυλέψει. Αν λες κάτι άλλο μου διαφεύγουν οι συνάψεις.
    Δηλαδή, αγαπητέ;
    Υπάρχει κάτι για το οποίο πρέπει να ντρεπόμαστε; έχει καταστραφεί το κέντρο ενοχών μου, μάλλον.
    Τόσο, όσο
    Είπαμε, δεν είπαμε; Νισάφι!
    Δεν μαχόμεθα, διαλεγόμεθα. Πολεμοκάπηλε! Άντε πάλι που μας είπες και αντίχριστους κια θρησκόληπτους μαζί και που δεν ξέρουμε από Εμπειρίκο, νομίζεις ότι ξεχνώ εγώ;

     
     
  5. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Το νάζι ειναι τσαχπινερωτιαρικο. Ολοι το γουσταρουμε και κανεις (μη μισογύνης) δε ν εχει να πει τιποτε κατα αυτού. Οταν ομως το ναζι παραχρησιμοποιείται (άμετρα δηλαδή) τοτε ισως ονομαζεται πουτανιά. Αλλα και για αυτήν καποιος ευθύνεται...
     
  6. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Re: Γυναικεία πουτανιά....



    και εγώ αυτό θα έλεγα   rep rep rep  
     
  7. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    tender lilly μου
    νασαι καλα!!! μπορει να ξεκολλησαν τα ραμματα αλλα γελασα με την ψυχη μου,
    χρονια πολλα κοπελλαρα μου κι ετσι σε θελω παντα .
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Re: Γυναικεία πουτανιά....

    Πάντα έτσι ήταν... Τώρα θ' αλλάξει?

    ---------- Post added at 00:30 ---------- Previous post was at 00:11 ----------

    Σκατα τα έκανα στο quote, αλλά της νύχτας τα καμώματα...

    ---------- Post added at 00:39 ---------- Previous post was at 00:30 ----------

    rep rep rep rep rep rep rep rep rep rep rep rep

    ---------- Post added at 00:40 ---------- Previous post was at 00:39 ----------

    rep rep rep rep rep rep rep rep rep rep rep rep
     
  9. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Re: Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    Αλήθεια υπάρχουν τετοιοι άνδρες? Τόσο χαριτωμένοι και γλυκούληδες όταν μεγαλώσουν?

    Αμεεεε...πως δεν υπαρχουν?και πεταριζουν τισ βλεφαριδες τους και κανουν γουτσου γουτσου και τριβονται και εχουν τα χερια πισω απο την πλατη οταν τα κανουν ολα αυτα (για να κριβουν εντεχνως τον βουρδουλα) και και και και...πως δεν υπαρχουν?
    Υ Π Α Ρ Χ Ο Υ Ν !!!      

    ---------- Post added at 05:53 ---------- Previous post was at 05:39 ----------

    Αααα ρε πουτανα θαλασσα που σε γαμουν τα ψαρια....με την καλη εννοια βεβαιως
     
  10. Markisios_Nte_Sant

    Markisios_Nte_Sant Regular Member

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    Έχει πλάκα. Κάνει το ερωτικό παιχνίδι, πιο challenging!

     
    Last edited: 23 Δεκεμβρίου 2010
  11. Queen_of_Wands

    Queen_of_Wands Regular Member

    Απάντηση: Γυναικεία πουτανιά....

    διχάστηκα για μια στιγμή που διάβαζα τα σχόλια μελών..αλλά ως γυναίκα(...πόσο αντιπροσωπευτικό δείγμα και η ίδια αμφισβητώ..), βρήκα τον εαυτό μου αρκετά γυναίκα μάλλον, γιατί κ με την γλύκα κ το νάζι μια γυναίκα εκφράζεται...'γοητεία' το λένε κάποιοι,νάζι ή πουτανιά, λίγο έχει σημασία πως το ερμηνεύει το κάθε μέλος εδώ,όλες ξέρουμε πως να το κάνουμε αυτό κ μάλιστα από την παιδική μας ηλικία...Και στο κρεββάτι μου όμως το αισθάνομαι με μια άλλη έννοια. Κ φυσικά χρήματα κ δώρα δεν έπαιρνα ποτέ ως αντάλλαγμα, η αμοιβαία ικανοποίηση ήταν πάντα το ζητούμενο μου.. Ολοκληρώνοντας λοιπόν η λέξη, χωρίς μάλιστα να το περνάμε από έρευνα-κόσκινο εννοιολογικά η κυριολεκτικά, γιατί αν πραγματικά ήθελε κάποιος θα άνοιγε τον Μπαμπινιώτη(..σελίδα μην ρωτάτε..), όλες μας έχουμε υπάρξει 'πουτάνες' με κάποια από τις παραπάνω έννοιες και κακώς πρέπει να δικαιολογήσουμε όποια από αυτές..οχού!....
     
  12. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Επόμενο θέμα, «Γυναικείο Καριολίκι»

     (για εκεινες που κανουν πουτανιες σε ολους/ες εκτός απο σενα!!!)