Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναικείος Οργασμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος jimboy, στις 17 Ιανουαρίου 2009.

  1. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Γυναικείος Οργασμός

    Δεν τα συνδέω καθόλου γι αυτό και "μαύρισα" τη συγκεκριμένη φράση :"δεν ξέρουν τί θέλουν ή πώς να το διεκδικούν"

    Δε θέλω να πω ότι εγώ έχω δίκιο και ο συνομιλητής μου άδικο αλλά κάτι πολύ πιο μείζονος σημασίας : να καταδείξω το πρόβλημα επικοινωνίας που υπάρχει μεταξύ των ανθρώπων.
    Υποστηρίζω ότι το ποσοστό ανθρώπων που δεν ξέρουν τι θέλουν ή πως να το διεκδικούν ή που νομίζουν ότι ξέρουν ή που νομίζουν ότι ξέρουν να το διεκδικούν είναι μεγάλο.
    Δε περνιέμαι ότι εγώ ξέρω, μάλλον ανήκω σ αυτούς που νομίζουν αλλά συχνά πυκνά μου αποδεικνύεται ότι απλά έχω μεγάλη ιδέα για τον εαυτό μου. Ε τώρα ότι παραπάνω μου επιτρέψω να μάθω καλό είναι!





    Δεν είχα κάτι τέτοιο στο μυαλό μου αλλά αν δεν είναι η ιδέα μου(λέτε να είναι?) αντρες-γυναίκες αντιλαμβανόμαστε τα πράγματα εντελώς διαφορετικά, σκεφτόμαστε εντελώς διαφορετικά! Προσωπικά θέλω να κατανοήσω τις γυναίκες - και απλά εκτιμώ ότι αυτή η ανάγκη δεν είναι κανένα προσωπικό βίτσιο.
    Φρονώ ότι μέσα απ το φόρουμ όλο και κάτι παραπάνω θα μάθω.
     
    Last edited: 19 Ιανουαρίου 2009
  2. foolmoon_23

    foolmoon_23 New Member

    Είναι κάτι υπέροχο , μου αρέσει πολύ οταν την βλέπω να σπαρταράει στο κρεβάτι να τρέμει όλο το κορμί της και το πρόσωπο μου να γεμίζει με τα υγρά της.
    Άμα η γλώσσα γλυστρίσει λίγο πιο κάτω και πιάσει δουλειά απο πίσω λιώνει σαν βούτυρο το μωρό.
    Οταν χύσει και της καθαρίσεις το νινάκι ρουφώντας τα χειλάκια μεχρι την τελευταία σταγόνα θα ζητάει απεγνωσμένα το υγρό καυλί.
    Να και ο 2ρος γυρος  
     
  3. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Well..well..well..
    Ρωτάς τι προκαλεί τον γυναικείο οργασμό... χμ..δεν ξέρω.. δεν υπάρχει φόρμουλα ούτε συνταγή επιτυχίας! Όσον αφορά σε μένα λοιπόν,πάλι δεν ξέρω! Συνήθως χρειάζεται να ερεθιστεί πρώτα η κλειτορίδα που έχω στο κεφάλι μου (όχι δεν είμαι εξωγήϊνο ον) και σε δεύτερη μοίρα έρχονται όλα τα υπόλοιπα! Με σκέτη διείσδυση,no..δεν μου έχει συμβεί ποτέ.. με σκέτο τρίψιμο της κάτω κλειτορίδας ναι ok έχει συμβεί αλλά με ξενερώνει.. είναι σαν να παίζω τάβλι με τον εαυτό μου και να κερδίζω κιόλας! Το ιδανικό για μένα είναι να επιτύχω ταυτόχρονο ερεθισμό των 2 μου κλειτορίδων.. Δύσκολο αλλά τόσο wow όταν συμβαίνει!!! ​
     
  4. bodyart999

    bodyart999 New Member

    εχω ενα φοβερο κολπο παντος

    και πριν γινει διπλος ο οργασμος θα πρεπει να ενκτονωσει και τα υγρα του σημεία

    λιγο κιτρινοπα , και να ειναι και στο προσωπο

    Μυροδατα  
     
    Last edited by a moderator: 19 Ιανουαρίου 2009
  5. Emma

    Emma Contributor

    Nαι αλλά αυτό που μαύρισες στα λεγόμενά μου αναφερόταν στα άτομα που δεν συζητάνε δημόσια γι' αυτό το θέμα και πήγες και το σχολίασες μόνο του, αγνοώντας εντελώς ολόκληρο το point που έκανα.
    Προσπάθησα να στο δώσω να το καταλάβεις δύο φορές ως τώρα.
    I give up.

    (το bold δικό μου)

    Nα χρησιμοποιήσουν εμπειρικές γνώσεις από "πρώην φιλενάδες", πάει στο καλό. Αλλά το να καταθέσουν άποψη για το πώς χύνουν 20 random γυναίκες και να ελπίζει ο κάθε αρσενικός ότι μέσω αυτών θα καταλάβει τί και πώς όσον αφορά τις γυναίκες σαν σύνολο, το βρίσκω ουτοπικό (για να μην πω γελοίο).
    Συνεχίζοντας με το ίδιο σκεπτικό, το να χρησιμοποιεί κάποιος στατιστικές για να κάνει τον/την σύντροφό του να χύσει είναι λυπηρό. "Μα γιατί δεν χύνεις μωρό μου; Αφού στη δημοσκόπηση που έκανα στο φόρουμ, το 89,6% των γυναικών είπαν ότι χύνουν όταν βλέπουν κάποιον να χορεύει καρσιλαμά χτυπώντας ταυτόχρονα αυγολέμονο*!"
    Αυτό που θέλω να πω είναι ότι η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική. Εμένα π.χ. αν μου ερχόταν κάποιος και προσπαθούσε να με κάνει να χύσω χρησιμοποιώντας γνώσεις που "απέκτησε" με τέτοιους τρόπους, θα με ξενέρωνε αφάνταστα και δεν υπάρχει περίπτωση να πετύχαινε το σκοπό του με τίποτα. Αντίθετα, αν προσπαθούσε να το καταφέρει βασιζόμενος στην φαντασία του και στη δική μου αντίδραση σε κάθε τι που δοκίμαζε, θα ήταν πιο εκτιμητέο και σίγουρα πιο ερεθιστικό.
    Ακόμη λοιπόν και αυτές μου οι απόψεις είναι απόδειξη για το πόσο διαφορετικά σκέφτεται η κάθε μια μας, πόσο διαφορετικά είναι αυτά που ζητάμε και πόσο διαφορετικά αντιδρούμε.
    Ο πιο πιθανός τρόπος για να ικανοποιήσεις τη σύντροφό σου, κατ' εμέ, είναι η επικοινωνία 1-2-1.

    * δανεισμένη έκφραση από παλιότερο ποστ.
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Γυναικείος Οργασμός

    Ευχαριστώ.

    Μήπως εσύ που ξέρεις τα πολλά ξέρεις και για ποιο λόγο δεν έχω ήχο στο youtube?
     
  7. labinnah

    labinnah Regular Member

    μονο στα γονατα Του μπορεις να νιωσεις γυναικα..Ο ηχος της φωνης μου δε βγηκε απο το στομα μου αλλα χτυπησε στην κορυφη του ουρανισκου ,πηδηξε πισω στο λαιμο μου κι αρχισε να πηγαινοερχεται μπρος πισω αντιλαλωντας.Ο αντιλαλος ηταν μαλακος χμ χμ χμ σαν μελωδικος και φαινοταν σαν να ειχε φτερα που ανοιγοκλειναν μεσα στο λαιμο μου.Το αγγιγμα του δαχτυλιδιου με γαληνευε ενω ο ηχος του εμοιαζε με βουισμα μεσα στα αυτια μου.Ο ηχος δυναμωνε σταδιακα μεχρι που εφτασε να μοιαζει με το τρεμουλιαστο ηχο μιας τεραστιας σβουρας.Η βιαιοτητα αυτου του ηχου με τρομοκρατησε .Ετρεμα απο τους σπασμους που μολις μετα βιας στεκομουν στα ποδια μου.Ο ηχος θυμιζε μια τεραστια μελισσα που βγαινει ενω τα φτερα της βγαζουν ενα βουητο.Εβαλα τα γελια με αυτη την ιδεα. εκουσιοι και ακουσιοι μια μαζα μεσα σε ενα εργοστασιο μαζοχυσιματος.