Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Γυναικείο φύλο και ηδονή

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος XnX, στις 21 Νοεμβρίου 2008.

Tags:
  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Γυναικείο φύλο και ηδονή

    Τα μόρια, με τί επιτόκιο νοικιάζονται - αχρείαστα νάναι;
     
  2. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Γυναικείο φύλο και ηδονή

    solisso solare
    Τι λέι το Ισλάμ δλδ;



    το ισλαμ λεει τουτο¨, κλειτοριδιεκτομη , αχρειαστη ναναι....φευ

    Τα μόρια, με τί επιτόκιο νοικιάζονται - αχρείαστα νάναι;


    δεν ενοικιαζονται,φυτρωνουν εις χύστρας
     
    Last edited: 22 Νοεμβρίου 2008
  3. llazouli

    llazouli Contributor

    Re: Απάντηση: Γυναικείο φύλο και ηδονή

    Τα νέα είναι ελπιδοφόρα! Γιατί να το νοικιάσετε, όταν μπορεί να γίνει για πάντα δικό σας;
    Μόρια υπερμεγέθη και πύρκαβλα κόστους 100.000 ευρώ έκαστον, με δάνειο από την κεντρική ελβετική τράπεζα, διάρκεια αποπληρωμής είκοσι χρόνια και τελικό επιτόκιο μόλις 2%.
     
  4. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames


    Τα σκέφτεσαι καλά αυτά που λες? Η νομίζεις πως είναι εξυπνάδες?  



    Η γυναίκα χύνει επειδή το γουστάρει. Οι άντρες χύνουν για να πουν ότι κάτι έκαναν…




    Λυπάμαι που θα το πω αλλά κάτι τέτοια ακούν κάποιες και το γυρίζουν! Έτσι δώσε το καλό παράδειγμα! ( Και μετά απόρρητε που χαθήκαν τόσες γυναίκες!)




    Αν κρίνω από της απόψεις σου.. Κάπως έτσι καταντάνε «ανοργασμικές»



    Υ.Γ Δεν ανοίγεις κανένα λεξικό να μάθεις την ελληνική από το να λες αόριστες ασυναρτησίες? Κρίμα τόσο όμορφη γλώσσα να σκοτώνετε από τα ορθογραφικά σου!
     
     
  5. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Γυναικείο φύλο και ηδονή

    πεσανε και οι ladies

    .....απορρήτε.... και θελετε και λεξικό, lady?
     
    Last edited: 23 Νοεμβρίου 2008
  6. DiDi

    DiDi Regular Member

    Tελικά ορισμενοι πρέπει να κάνουν στήρωση για να σωθεί το ανθρώπινο είδος.
     
  7. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Γυναικείο φύλο και ηδονή

    Ναι,ναι

    εισαι περηφανη γιατ ο ανθρωπινο είδος?
     
    Last edited: 23 Νοεμβρίου 2008
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Γυναικείο φύλο και ηδονή

    Αγαπητό μου γιασεμάκι, θα μου επιτρέψεις να σε φαντάζομαι ως έναν γλυκύτατο πατερούλη με ένα γλυκύτατο μοσχοβολιστό μόριο, διότι μία φαντασία την έχουμε και οργιάζει (μόλις είδα την ηλικία σου κατακαύλωσα, πανάθεμά σε). 

    Θα είμαι ειλικρινής και καθόλου κακίστρω μαζί σου, θα ήταν πολύ εύκολο (μ' αυτά που λες) και δεν μου αρέσουν τα εύκολα.

    Ένα δίκιο τόχεις, περί ανοργασμικών γυναικών, πράγμα που επεσήμανα κι εγώ. Δεν μπορούμε όμως να πούμε με τόση ευκολία πού πήγαν στραβά τα πράγματα, ποιος φταίει και γιατί, ούτε μπορούμε εύκολα να ανατρέψουμε την υπάρχουσα κατάσταση.

    Υπάρχουν πολλές περιπτώσεις γυναικείας ανοργασμικότητας, όπως υπάρχουν και πολλές περιπτώσεις ανδρικής σεξουαλικής ανικανότητας, στυτικά προβλήματα, πρόωρη εκσπερμάτωση κ.ο.κ. Στο παρόν νήμα όμως μιλάμε για τις γυναίκες, αυτά τα υπέροχα όντα. Σε έναν κόσμο λοιπόν όπου όλα πάνε κατ' ευχήν, η γυναίκα είναι χύστρα. Διότι έτσι είναι φτιαγμένη. Γαμιέται, χύνει, γκαστρώνεται, γεννάει, θηλάζει και φτου κι απ' την αρχή. Στην διάρκεια όλων αυτών των υπέροχων περιπετειών της, συνεχίζει να χύνει ασύστολα, διότι δεν υπάρχει απολύτως κανένας λόγος να μην το κάνει. Ούτε και να το κάνει, αλλά δεν έχει και πολλές επιλογές, με αυτή την υπέροχη μουνάρα και όλες αυτές τις ερωτογενείς ζώνες, τα βυζιά της να κουνιούνται πέρα δώθε σε κάθε βήμα, την κωλάρα της να τρεμουλιάζει, πώς να ξεχάσει, καυλώνει από μόνη της, πώς να ασχοληθεί με προβλήματα μαθηματικής φύσεως, πώς να κάτσει να φτιάξει γλυπτά, να γράψει θεατρικά, είναι εξαιρετικά δύσκολο καλό μου γιασεμάκι, πίστεψέ με.

    Το ότι σήμερα βρίσκουμε στον Δυτικό κόσμο πληθώρα ανοργασμικών γυναικών δεν μπορεί να βαρύνει (μόνο) τις γυναίκες. Πρέπει να βαρύνει και τους συντρόφους τους, και την ανατροφή τους, και το κοινωνικό περιβάλλον και τις ίδιες. Όταν η άλλη γαμιέται μαζί σου επειδή έχεις ωραίο αυτοκίνητο αλλά στο γαμίσι είσαι ανυπόφορα γλυκανάλατος, παρτάκιας και άσχετος, όταν πιστεύεις ότι η κλειτορίδα είναι κάπου εκεί στο περίναιο και ότι η καλύπτρα σχετίζεται με κάτι από Ισλάμ, τότε φταίνε και οι δύο. Όταν η άλλη έχει μάθει ότι ο σύντροφος είναι σύμβολο στάτους και όχι κάποιος που θα απολαύσει τον οργασμό της, γιατί να του τον δώσει; Πώς μεγαλώνουν οι νέοι σήμερα, σε τί Θεό πιστεύουν, αν όχι στην εύκολη απόλαυση που αγοράζεται με το χρήμα, αν όχι στο βόλεμα, στην τεμπελιά, στον καταναλωτισμό; Πώς να εξηγήσεις σε κάποια νέα γυναίκα περί καύλας; Θα σε κοιτάξει με απορία και θα σου πει, α, μα εγώ θέλω επαγγελματική επιτυχία, κοινωνική καταξίωση, εξ άλλου, το απολαμβάνω το σεξ, αλήθεια, τί κι αν δεν χύνω σχεδόν ποτέ;

    Άσε, δεν βρίσκεις άκρη, τα σκέφτομαι και στεναχωριέμαι. Δεν θα σώσω εγώ τον κόσμο όλο. Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να παραμείνω χύστρα, να βρω ανθρώπους που θα με συντροφέψουν στις παράξενες περιπέτειές μου στον κόσμο της καύλας και να γράφω τσόντες.

    Δεν είναι μία άσχημη ζωή.
     
  9. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Γυναικείο φύλο και ηδονή

    Θα είμαι ειλικρινής και καθόλου κακίστρω μαζί σου, θα ήταν πολύ εύκολο (μ' αυτά που λες) και δεν μου αρέσουν τα εύκολα.

    Μου αρέσει να προκαλώ είναι αληθεια, γιατί ετσι βρίσκεις και κανενα σοβαρό ατομα την σήμερον ημέρα,
    και εισαι ενα απο αυτά μέχρι στιγμης 1 {εδώ}και χαίρομαι γι αυτό, αν δεν προβοκάρεις δεν βρίσκεις εύκολα τι κρύβει ο αλλος μέσα του,εχουμε και μια πείρα απο την ζωή,κέρδισες την εκτιμησή μου, και σε διαβεβαιώ είναι πολύ δύσκολο αυτό για την δομή μου , σου δίνω και την φιλία μου,φευ τα φιλιά μου
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Γυναικείο φύλο και ηδονή

    Αυτεπίγνωση;
     
  11. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Γυναικείο φύλο και ηδονή

    Αυτεπίγνωση;



    δηλαδή ήμουν ασαφής.......

    μάλλον δεν σε αφορούσε
     
    Last edited: 23 Νοεμβρίου 2008
  12. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Γυναικείο φύλο και ηδονή

    Ευχαριστώ και ανταποδίδω.