Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΔΕΜΕΝΑ ΜΑΤΙΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 23 Μαρτίου 2007.

Tags:
  1. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: ΔΕΜΕΝΑ ΜΑΤΙΑ

    Παλιότερα ως vanilla πίστευα ότι προτιμώ τα δεμένα μάτια
    Ίσως γιατί χρειαζόταν η φαντασία να συμπληρώσει κενά  

    Τώρα πια ξέρω πως λατρεύω να τον βλέπω και η πραγματικότητα μου είναι αφάνταστα πιο ερεθιστική
    Δεν είναι αυτό που μου κάνει που θα το εισπράξω με κάποια άλλη αίσθηση έστω με δεμένα μάτια.
    Είναι Αυτός πως το εισπράττει, Αυτός τι έκφραση παίρνει, Αυτός πως χαμογελά από ικανοποίηση.

    Η μεγαλύτερη μου ηδονή είναι να Τον βλέπω, να Τον βλέπω, να Τον βλέπω, να Τον βλέπω, να Τον βλέπω…
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: ΔΕΜΕΝΑ ΜΑΤΙΑ


    Προσεχε μην τον ματιασεις....
     
  3. blabla

    blabla New Member

    Θα γινω λιγο οφ τοπικ, αλλα και σε βανιλια καταστασεις το δεσιμο των ματιων ειναι ΥΠΕΡΟΧΗ εμπειρια... οι λογοι τους καταλαβαινουμε λιγο πολυ ολοι και αναφερονται και παραπανω...