Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δανεικός σκλάβος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος nikossub93, στις 16 Μαρτίου 2021.

  1. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Η Κυρία Χρύσα , μαζί με Τον Κύριο Γιώργο θα πήγαιναν για 3 μέρες στην Πάτρα στον γάμο της αδερφής Της. Και επειδή όπως είπε ένας σκλάβος δεν πρέπει να μένει αχρησιμοποίητος μου γνωστοποίησε πως θα με δανείσει για όσο λείπει Στην κολλητή Της Την Κυρία Φρόσω και πως όσο καιρό έλειπε θα έπρεπε να Την υπακούω σαν να υπάκουα εκείνη. Αν η Κυρία Φρόσω δεν έμενε ικανοποιημένη από την συμπεριφορά μου η τιμωρία μου θα ήταν σκληρή και όταν Η Αφεντρα εννοει σκληρή τιμωρία εννοεί 40 χτύπους στον κώλο με ένα πράγμα που μοιάζει με αυτό που τινάζουν οι νοικοκυρές τα χάλια. Την Κυρία Φροσω Την είχα γνωρίσει , ερχόταν συχνά στο σπίτι στο Κουκακι. Από ότι είχα καταλάβει ακούγοντας Τες να μιλάνε ήταν κάτι σαν μέντορας για Την Κυρία μου, αυτή που Την μυήσε στην Γυναικεία κυριαρχία. Ήταν μεγαλύτερη από Την Κυρία Χρυσά, γύρω στα 50 μελαχρινή με σώμα που θα ζήλευαν πολλές 25αρες. Χωρισμένη με μεγάλο γιο που σπούδαζε στο Λονδίνο και μάλλον ιδιαίτερα ευπορη αν κρίνω από την σπιταρόνα με την πισίνα που είχε στο Καβούρι. Ήρθε και με πήρε Παρασκευή βράδυ. Ρούχα δεν πήρα μαζί μου μόνο εκείνα που φορούσα ένα λινό πουκάμισο και ένα τζιν το οποίο είχα δέσει με ζώνη για να μην πέφτει μιας και από μέσα δεν φορούσα εσορουχο. Ούτε κάλτσες στα παπούτσια φορούσα. Από μέσα τα γνωστά ζώνη αγνότητας το κλειδί της οποίας είχε τώρα η Κυρία Φρόσω.Ειμουν κλειδομενος για 1 μήνα κοντεβε να μου στρειψει.Φτανουμε στο Καβούρι, με το που μπαίνω στο σπίτι μου λέει γδύσου και στα γόνατα. Το έκανα αμέσως. Με διέταξε να Της γλυψω τις μπότες και μετά τα πόδια. Ήταν το καλύτερο γλύψιμο της ζωής μου. Τα δαχτυλάκια Της ήταν ολόισια τα νύχια κόκκινα και πεειποιημενα. Μόλις τελείωσα σηκώθηκε από τον καναπέ πηγ στην κρεβατοκάμαρα και γύρισε φοριντας ένα λευκό στραπόν. Γλύψε μου λέει και μην σταματήσεις αν δεν σου πω πραγματικά πρέπει να έγλυφα κάνα μισάωρο τόσο που μου ήρθε αναγούλα, τα πόδια μου πονούσαν αλλά εκείνη το ευχαριστιωταν έβλεπα την χαρά ζωγραφισμένη στο χαμόγελο Της. Αρκετά είπε γύρνα από την άλλη. Γύρισα και αφού έβγαλε την τάπα αρχής να με γαμάει. Το γαμησι Της η μάλλον το ξέσκισμα μου δεν θύμιζε τον αργό, γλυκό τρόπο που με γαμάει η Κυρία Χρυσά αλλά τον άγριο Του Κυρίου Γιώργου και ακόμα περισσότερο. Τέτοιο γαμήσι δεν έχω ξαναφαει. Τελικά αν η Αφεντρα είναι έμπειρη μπορεί να σε στείλει στον παραδησο. Μετα από κάνα τέταρτο σταμάτησε. Είσαι πολύ μεγάλη πουτάνα μου είπε είχε δίκιο η φιλενάδα μου. Αλλά εγώ θα σε κάνω μεγαλύτερη είπε. Ειμουν εξοθενουμενος με οδήγησε στον κήπο και με άφησε να ξεκουραστώ πάνω σε ένα μπλε στρώμα γυμναστικής. Κοιμηθηκα για λίγο και μετά από καμιά δυο ώρες με ξύπνησε ρίχνοντας μου ένα χαστούκι στο κωλομερι. Σηκώθηκα αμέσως Την ακολούθησα ως το σαλόνι οπου και με διέταξε να Της κάνω γλυφομουνι το έκανα με μεγάλι χαρά στο τέλος καθάρισα το μουνι Της με την γλώσσα μου. Το βράδυ κοιμήθηκα στο ίδιο στρώμα αλλά αυτήν την φορά μες στο σπίτι σε ένα αδιο δωμάτιο. Το πρωί ξύπνησα και ακολούθησα τις οδηγίες που μου είχε δώσει από χθες. Μου έκανε μεγαλη εντύπωση γιατι οι εντολές ήταν ολόιδιες με Της Κυρίας Χρυσας αναρωτήθηκα αν έτσι είναι όλες οι Αφέντρες η αν απλώς η Κυρία χρυσά έμαθε από Την Κυρία Φροσω αυτό το πρόγραμμα. Την ξύπνησα γλυφοντας Της τα πόδια μετά με κατούρησε και ύστερα Την έκανα μπάνιο. Μετά Της σερβηρα το πρωινό Της. Σκέτος καφές φίλτρου , χυμός γκρέιπφρουτ και αβγό ποσε. Μόλις έφαγε και αφού επλεινα τα σερβίτσια μου έβαλε γάλα σε ένα μπολάκι στο πάτωμα. Πιες μου είπε. Το βράδυ θα γυρίσει Η Αφεντρα σου να σε πάρει μου είπε , θέλω να με βγάλεις ασπροπρόσωπη να σε παραλάβει καλύτερη από ότι σε παρεδοσε είπε και με ξέσκισε άλλη μια φορά. Το βράδυ ήρθε η Κυρία μου και ρώτησε Την Κυρία Φρόσω αν ήμουν υπάκουη. Απάντησε θετικά και είπε πως αν περνούσα περισσότερο καιρό μαζί Της θα γινόμουν η καλύτερη τσουλά . Η αφεντρα μου τότε με εκδηλη την ικανοποίησε με φίλησε και μου είπε Μπράβο Σισσυ μου με έκανες πολύ περιφανη και με φίλησε στο στόμα. Δεν τα ξεχάσω ποτέ τον συνδιασμο περηφάνιας καύλας και ντροπής που ένοιωσα. Ευχαρίστησε Την Κυρία Φρόσω μου είπε και εγώ το έκανα φιλοντας τα πέδιλα Της και λέγοντας Σας ευχαριστώ πολύ Κυρία Φρόσω που μου δώσατε την ευκαιρία να Σας υπηρετήσω και που με μάθατε να ξεσκίζομε σαν πουτάνα. Τότε η Κυρία Φρόσω είπε κάτι στο αυτή Της κυρίας χρυσές δεν ρώτησα και ακομη δεν ξέρω τι ήταν αυτό. Φυγαμε.Απο τότε η Κυρία Φρόσω έγινε κάτι σαν δεύτερη μου Αφεντρα. Κάθε φορά που έλλειπε η Αφεντρα μου Την αναπληρώνε Αυτη
     
  2. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Ο δανεισμός ειναι ενα φλέγον ζήτημα για καθε σκλάβο αλλά αν είσαι συνειδητοποιημένος το δέχεσαι.
     
  3. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Συμφωνώ
     
  4. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Κοπανος
     
  5. espimain

    espimain Contributor

     
    Κόπανος



     

    Χτυπητήρι
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Στο πιο cult:

     
     
  7. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Brt κάτι θα ξέρεις για να το λες
     
  8. Brt

    Brt #ολαπολυ

      Τώρα να πω την αληθεια, την ειδοποιό διαφορά που κατέδειξε ο @espimain δεν την γνώριζα  
     
  9. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    Αν είναι από άλλη χώρα πειράζει;   

    δεν άντεξα  
     
  10. kkostis8

    kkostis8 No pain..no gain

    Ότι πιο τιμητικο και αισθησιακο να σε δανείζονται γυναικες...
    Προφανως οι συστασεις για σενα ειναι καλες! Δεν λαμβαμω υποψιν να ναι καποια κτητικη και να σε θελει για τον εαυτο της!
    Εγω προτιμω να με δανεισει και να το καταλαβω στο τελος οταν μου λυσει τα ματια.
     
  11. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Συμφωνώ