Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δανεισμός του υ σε άλλον - η Κ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Θρυαλλίς, στις 5 Νοεμβρίου 2016.

  1. Tania

    Tania Seeking friendship

    Δεν έχει συμβεί ποτέ. Η « εκπαίδευσή» μου όμως περιλαμβάνει και αυτό. Αν προκαλεί ευχαρίστηση στον Αφέντη θα μπορούσα να δανειστώ σε έναν άλλο κύριο που θα έπρεπε να τον υπηρετήσω όπως Εκείνον. Αν ο άλλος κύριος δεν ικανοποιηθεί, θα ενημέρωνε τον Αφέντη μου και θα δεχόμουν τιμωρία με βάση τα « παραπτώματα». Επίσης να Του προσφέρω κέρδος ως αντικείμενο χρήσης και εκμετάλλευσης.
    ( οι κύριοι επιβάλλεται να είναι του χώρου, εμπιστοσύνης και εχεμύθειας ).
     
  2. Tania

    Tania Seeking friendship

    Επίσης η Εντολή Του θα μπορούσε να είναι και παραχώρηση σε Κυρία για οικιακές εργασίες ( εννοείται γυμνή) και σεξουαλική ικανοποίηση. Να τονίσω ότι δεν είμαι πολυγαμική ή bisexual. Είχα αρχικά ενδοιασμούς αλλά η εκτέλεση της Εντολής Του θα αποδειχτεί ισχυρότερη με αποδοχή του εξευτελισμού μου. Το βίωμα της θέσης μου και το ότι ο Αφέντης μου θα ήταν περήφανος για μένα θα μου πρόσφερε μεγάλη ηδονή. Ελπίζω να μου δωθεί η ευκαιρία να εκτελέσω τις διαθέσεις Του. Μεγάλο ρόλο παίζει και η αγωνία της τιμωρίας γιατί αποκλείεται να μην υποπέσω σε λάθη.
     
  3. DimThess90

    DimThess90 New Member

    Μεγάλο κεφάλαιο ο δανεισμός του υ σε άλλη/ον Κ. Διάβασα όλες τις απόψεις, με άλλες συμφωνώ περισσότερο με άλλες λιγότερο και με κάποιες διαφωνώ.
    Εκφράζοντας την προσωπική μου γνώμη πάντα δεν θα δάνειζα την υ μου υπό οιεσδήποτε συνθήκες σε άλλη/ον Κ. Ούτε με μορφή τιμωρίας, ούτε με μορφή υπηρέτησης ούτε με την απλή μορφή ανταλλαγής. Προτιμώ να δρέπω τους καρπούς της εκπαίδευσης μου προσωπικώς και να μην μπερδεύω την υ μου με αντικρουόμενες πληροφορίες οι οποίες μπορεί να την αποπροσανατολίσουν από τον βασικό στόχο του να είναι πιστή και πειθαρχημένη σε μένα ως Κ της.

    Τα παραπάνω αποτελούν προσωπική άποψη του γράφοντος και σε καμιά περίπτωση δεν είναι απαραίτητο να υιοθετηθούν εν μέρη ή εν συνόλω από την κοινότητα.
     
  4. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    whoring?
     
  5. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Όπως έχω μάθει εγώ το υ κανονικά δεν έχει λίγο σε κατι τετοιο.Αν το Κ αποφασίσει να το δανείσει απλά υπακούει.
     
  6. iolanda

    iolanda Contributor

    Όταν λέτε κέρδος , εννοείται χρηματικό?
     
  7. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Νομίζω το sharing (μοιράζομαι) είναι χρήση, είτε παρουσία του Κ είτε όχι.

    Νομίζω το whoring (νοικιάζομαι) είναι υπηρεσία, και γίνεται με συμβολικό (συνήθως) αντάλλαγμα (ναι και χρηματικό).
     
  8. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Με συμβολικο, ουτε ΔΕΗ πληρωνεις, ουτε κινητο με γαματη καμερα, ουτε μπουκαλι ανοιγεις στο Ρεμο
     
  9. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    μα καλά Ρέμο ρε luben και εσύ?
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Τώρα έχει φιάλη περτικαλάδα, απέ τις φτηνές, στου Βέρτη, αμάν πια, 15 ευρά...!
     
  11. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Ο μόνος τρόπος που θα δάνειζα εγώ τον υ μου θα ήταν μόνο παρουσία μου τα παιχνίδια και να τον βάζω να με κοιτάζει στα μάτια σε όλη τη διαδικασία χωρίς να συμμετέχω. Ακόμα κι όταν κλείνουν τα μάτια απο μόνα τους (μου αρέσει εκείνη η "χαμένη" έκφραση). Αλλιως δε θέλω να μου πειράζουν τα πράγματά μου. Γενικά δεν μου προσφέρει τίποτε ιδιαίτερα ευχάριστο εμένα το να τον "δώσω"
     
  12. Brt

    Brt #ολαπολυ