Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεκαετίες 60 και 70

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 18 Νοεμβρίου 2008.

  1. extreme32

    extreme32 Regular Member

    απο τον Dylan και τους Floyd στην ανακαλυψη της αποτριχωσης. Και της Shakira. Δεν εχω να πω τιποτα. μακαρι να μπορουσα να γυρισω το χρονο κρατωντας το μυαλο που εχω τωρα.
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Δεκαετίες 60 και 70

    Καλοί βεβαίως ο Dylan και οι Floyd εξτρημάκο, αλλά σε παρακαλώ, λίγα λόγια γιά τη Shakira και κυρίως γιά την αποτρίχωση, γιατί θα τα χαλάσουμε...
     
  3. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Δεκαετίες 60 και 70

    ...εδώ δε φέρω Σπίτι, λες να φέρω κρίμα?
     
  4. DiDi

    DiDi Regular Member

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    θεωρεις δηλαδη οτι μετα θεσμοι οπως κρατος-εκκλησεια-στρατος-γραφιοκρατια-βγηκαν κερδισμενη και πιο δυνατη απο ολη αυτη την περιπετια.η εμεις συνεχισουμε ναπορευομαστε στα ιδια με τους πατεραδες μας.?
     
  6. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Δεκαετίες 60 και 70

    ρε???? στον Κύριο Ημέτερο??? σε λίγο θα παίζουμε και φάπες κορνήλιε????

    όσο για την πλάκα ... η επιλογή του είδους και του τρόπου της πλάκας φανερώνει αρκετά για το ποιόν του πλακατζή ... για αυτό καλέ μου κορνήλιε .. σε καταλάβαμε πια  

    και δεν είναι πλάκα !

    Ξέρεις εσυ!
     
  7. Re: Απάντηση: Δεκαετίες 60 και 70

    Κυριες και Κυριοι..αλλο ενα μελος στο fun club του Κορνηλιου  
     
  8. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Δεκαετίες 60 και 70

    μην αυταπατάσαι και κυρίως μην το ονειρεύεσαι ... όπως είπε και κάποια ψυχή, με τον Δολμανσέ και τον παπαγαλο σου θα μιλάς στο τέλος .. και δεν θα είναι από το σύνδρομο Einstein  

    Σε φιλά
    You-know-Who
     
  9. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Δεκαετίες 60 και 70

    Ο Αιστάιν κάτι σκάμπαζε από ανθρώπους και στο τέλος προτίμησε τον παπαγάλο του ή αντιστρόφως ουδέις τον καταλάβαινε
    Σου λείπει η αίσθηση του χιούμορ, Ημέτερε ή δεν κατάλαβες αυτό που γράφηκε
     
  10. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Δεκαετίες 60 και 70

    Ή μου περισσεύει δεσποσύνη ... τόσο που τα μέσης ποιότητας αστειάκια του να μην τα θεωρώ και τόσο επιτυχημένα ...
    αλλά .. ποιός είμαι εγώ να κρίνω τον κύριο κορνήλιο άλλωστε! ούτε καν ένας παπαγάλος

    Να περνάτε καλά ¨)
    Ημέτερος
     
  11. Re: Απάντηση: Δεκαετίες 60 και 70

    Ιδέα δεν έχω ημέτερε. Ούτε τι ξέρω.. ούτε ποιος-α μου στέλνει φιλιά
    Συνέχισε πάντως. Είναι διασκευαστικό όπως και να το κάνουμε  
     
  12. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Δεκαετίες 60 και 70

    Καλη η Σακιρα αγαπητε μου. αλλα για αλλο πραγμα. Για την αποτριχωση τωρα , θα αποκαλυψω καποια στιγμη την συνομωσια των εταιριων bic, gillette, και των lazer line ... αρκει να την ανακαλυψω πρωτα.