Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεν είμαι αφελής

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος lil star, στις 3 Οκτωβρίου 2015.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @Seirios_79 , @lil star , @dark_lady[Α] τι όργια που είσαστε. Πήγα και ξέθαψα νήμα μην και σοβαρέψω λιγάκι και με μαμήσατε παρέα.
    Άντε, πείτε μου πότε μπορείτε να κάνουμε μάζωξη στη Λουκάρεως και κοφίνια θα σας έχω και λιβάνια και ρυζόγαλα και θυμιατήρια
    ( και ένα παλικάρι στο κυλικείο στον 4ο όροφο που είναι καλό και ευγενικό παιδί, αλλά μοιάζει σαν το ανήψι του Lerch απ' την οικογένεια Adams ο μπαγάσας. Να μας θάψει όλους χαχα )

    Y.Γ. Εύχομαι να μην είναι μόνο εγγεγραμμένος κι αυτός εδώ, γιατί βλέπω τον freddo να μου τον κάνει με υδροκυάνειο. Και άντε μετά να νεκραναστηθώ σε κάποιες απ' τις οποίες είχα "εξαφανιστεί".
    Και διαβάζοντας αυτό το νήμα, είπα να τους "επιστρέψω", έτσι για την αλητεία χαχαχα.
     
  2. Eεεε μα.
    Το γυρόφερνες....
     
  3. lil star

    lil star New Member

    Χαχχχαχχαχααχχαχχααχαχαχαχαχ
    @Seirios_79 Δεν ήθελα να μάθω περί (αχ, πάλι το ξέχασα, όλο πάω πίσω να το διαβάσω κι όλο το ξεχνάω πως το λένε)
    Βοαροφιλίας; Βαυαροφιλίας; Κάτι τέτοιο. Δεν ήθελα.
    Κι εξάλλου νομίζω ότι το φαγητό που μπορεί να τρώμε απ'εξω είναι χειρότερο από οποιοδήποτε μαγειρευτό εντός σπιτιού.
    Οκ, το ""οποιοδήποτε" θα το πάρω πίσω, επειδή με έχω δει να μαγειρεύω.
     
  4. @Tenebra_Silente
    Εχω καβατζα αν θες λιγο αρσενικο για προληπτικους λογους παντα!!!!!
    Οργανωσου εσυ και θα σου στειλω με το κορακι τις λεπτομερειες.. τα περιστερια δεν τα εμπιστευομαι
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @dark_lady[Α] εγώ ούτε τα σπουργίτια εμπιστεύομαι χαχα. Αρσενικό δεν μου λέει τίποτε. Είχα "εμφανιστεί" κάποτε σε κάποια, από "αγάπη" και "μετάνοια", μου έβαζε για δυο μήνες στον καφέ και το συνήθισα.
    Καμιά καλή συνταγή για εκμέκ κόλλυβα αν έχεις, ευχαρίστως. Να τα φτιάξω και να τα στείλω σε κάποιες στας "Ευρώπας" που με "έκλαψαν του σκοτωμού" όταν είχα "εξαφανιστεί" χαχαχα.  
     
  6. Γιατί να σοβαρέψει κάτι, όταν ο μόνος τρόπος να "τσουλίσει" το πράμα....
    είναι να το "χαβαλεδιάσεις" - ελαφρώς.
    Εγώ, πολλές φορές, γελάω με αυτές τις οδηγίες που εκτοξεύει ο καθένας,
    κάθε φορά που μπαίνει ένα νέο μέλος και νιώθει, φαινομενικά, απελπισμένο.
    Γελάω με την, υπέρ του δέοντος, συμβουλευτική επιτροπή που σχηματίζεται,
    σχεδόν αυτοματικά - και τις περισσότερες των φορών, πέφτει έξω στις εκτιμήσεις.
    Γελάω, γιατί ξέρω, πως αν ένα μέλος έχει την οξυδέρκεια να αμύνεται, αξίζει και να
    επιβιώσει εντός χώρου, όποιο δεν έχει.... καλά να πάθει αν το πιάσουν κοροίδο.
    Τώρα κάτσε θα μου πεις γίνεσαι σκληρός. Ναι οκ.
    Όταν ένα μέλος μπαίνει (ειδικά νέο) ωφείλουμε να το ενημερώνουμε πως.....
    ο κόσμος δεν είναι ούτε αγγελικά, πλασμένος, ούτε όπως θα τον ήθελε να είναι (πάντα).
    Πολύ περισσότερο ένας χώρος που παίζει μπάλα ο ερωτισμός μας (bdsm), ένα λιαν
    επιθετικό σχήμα με καταβολές αρκετά ριζοσπαστικές για τον μέσο μπουρζουά Βαλκάνιο.
     
  7. @Tenebra_Silente γιατι τα μικρα αθωα κι ευαλτωτα;;;;;;
    Εκμεκ κολλυβα εεε;;; χμμμ θα παω να ξεθαψω το παλιο μου νεκρονομικον γκουχου βιβλιο με συνταγες θελω να πω και θα σου τη στειλω... να προσθεσω στη συνταγη κωνιο;
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Βρε συ, εγώ το έγραψα ήδη ( και πρώτα για τα δικά μου λόγια ), να τα πάρει με τα μανταλάκια.
    Σαν να κάθεσαι με κάποιο γνωστό/η να πίνεις καφέ και να σου λέει το "δράμα" του/της.
    Πετάς τα δικά σου, κάνει ότι σε ακούει. Ξέρεις ότι σε γράφει, ξέρει ότι τα πέταξες για να περάσει η ώρα ( σε νοιάζει ο/η άλλος/η ή όχι ).
    Και κλείνει εκεί. Τι συμβουλές και κουραφέξαλα. Εγώ δεν το είδα καν σαν κάποια που την "πίκρανε ο χώρος".
    BDSM ή όχι, οι άνθρωποι και κάποιες καταστάσεις είναι ίδιες, τι και αν υπάρχουν στη μέση δεσίματα και floggers, τι κι αν δεν υπάρχουν.
    Πλαίσια ξεπλαίσια, εμπειρίες ή όχι, τις σχέσεις και τις καταστάσεις τις φτιάχνουν πάντα οι άνθρωποι.

    Καθόλου αγγελικά πλασμένος, καρασυμφωνώ, αλλά δεν είναι και τόσο γάμησε τα. Δεν υπάρχουν ούτε θύτες, ούτε θύματα πολλές φορές.
    Και εξίσου πολλές άλλες φταίει μόνο η κούτρα μας για τις "πληγές" μας. Γιατί δεν είναι όλοι/ες λιπόψυχοι/ες, ψεύτες/ρες.
    Τώρα αν κάποιες φορές ο/η άλλος/η είναι ξεκάθαρος/η μαζί σου κι εσύ συνεχίζεις να πιστεύεις αυτά που θέλεις.
    Τότε έρχονται και οι "εκπλήξεις" και οι "ανεξήγητες" εξαφανίσεις.

    Αλλά, πάντα υποθέσεις κάνω και δίχως κακία, για μένα κουβέντα να γίνεται. Δεν είμαι στην θέση της συμφορουμίτιτσσας, ούτε την γνωρίζω για να "συμπάσχω".
    Πιστεύω ότι θα της περάσει και όταν γίνει, αν και όταν το ξανασκεφτεί, θα βάλει τουλάχιστον τα γέλια.
    Όπως είχαμε κάνει κάποιοι/ες από εμάς, όταν κάποτε είχαμε περάσει κάτι παρεμφερές.  
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Δεν υπάρχουν ούτε μικρά, ούτε αθώα, ούτε ευάλωτα, λυπάμαι, χαχαχα. Και λίγο Datura αν έχεις την καλοσύνη  
     
  10. @Tenebra_Silente Οοοκ!!!!! Αλλα για τα σπουργιτακια θα διαφωνησω μαζι σου αλλη στιγμη!!! Σπουργιτια rule!!!!
     
  11. Κοίταξε να δεις... πολλές φορές κάποιο νέο μέλος,
    γράφει κάτι... και εννοεί κάτι άλλο από αυτό που γράφει.
    Όχι πάντα... αλλά το έχουμε δει.
    Μπορεί να γράφει....
    "Ουφ κωλόκαιρος...."
    και να εννοεί πως έχει προβλήματα με τη δουλειά....
    Μπορεί να γράφει (στο Avatar) poly του τάδε....
    Και να εννοεί .... Μπάτε σκύλοι βαράτε και μην τραβάτε...

    Πρόσφατα σε μια κοινωνική εκδήλωση του χώρου (δεν θα πω
    ποια και φυσικά δεν θα πω αν ήταν πριβέ ή ανοιχτή) συνάντησα
    ένα συμπαθέστατο ζεύγος... φαινομενικά....πρόσεξε....
    Στην πραγματικότητα ο άνδρας μέλος....ενώ δήλωνε Ντόμης,
    ήτο αυτός που σερνόταν από την μύτη της υπό... η οποία είχε
    αφηνιάσει....
    Λέω σε ένα κολλητό εκεί γύρω....πως την κόβεις την νεαρά
    τον σέρνει τον έτσι......
    και ο κολλητός μου (γάτος ασφαλώς) απάντησε....
    Του δίνω 1 εβδομάδα....
    Πράγματι... πριν λίγες μέρες την ξαναείδα...
    με έναν άλλο.... που την έσουρνε (κι εκείνη κιχ).
     
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σπουργιτάκια rule on εκείνους/ες που χάφτουν τα παραμύθια περί μικρών, αθώων και ευάλωτων χαχα. ΟΚ, η διαφωνία μια άλλη στιγμή. Αν και όταν ετοιμάσεις τα εκμέκ κόλλυβα με κώνιο, Datura και παραθείο. Τα δοκιμάσεις και μπορείς μετά να γράψεις χαχα.
    Το δικό μου το   σταματάει εδώ χαχαχα.