Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεν μπορώ να βρω πραγματικό σκλαβο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Afentra katrina, στις 19 Απριλίου 2022.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Λεβέντισσα, άσε με στον νταρκαδονταλκά μου!
    Ούσα διατροφόπληκτη, κατές ήντα καταπίεση βιώνω με τα πασχαλιάτικα μυρωδάτα ψησταρίσματα;  
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αυτό είναι το πνεύμα φίλτατε, 6000 "καλά πήγε αυτό" κατά μήκος της Αππίας οδού  
     
  3. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Λίγο οπορτουνιστικη προσέγγιση ασύμμετρης σχέσης..
    Έχετε κάνει ποτέ την αντίστοιχη ερώτηση κοιτώντας τον καθρέφτη?
     
    Last edited: 21 Απριλίου 2022
  4. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Νταλστρόι;;;
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Εμένα πάντως μου στέλνουν πολλοί σκλάβοι. Να κάνουμε ένα σχετικό νταλαβέρι να δούμε πως μπορούμε να σώσουμε την κατάσταση. Δώστε λίγο τεχνικές προδιαγραφές να με καθοδηγήσετε και μετά το Πάσχα θα δω το stock.
     
  6. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    Εγω εκει δεν πάω
    Να το ξέρεις!
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Έναν κηπουρό να μου βρεις. Τα χορτάρια στον κήπο μου έχουν φτάξει τα δυο μέτρα.
     
  8. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Εσύ δεν πιάνεσαι είσαι γιαλαντζί Κ   .
     
  9. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Δεν θέλω αντιρρήσεις! Σηκώθηκαν τα πόδια να χτυπήσουν το κεφάλι! Ορίστε μας…ραπανάκι στην κουβέντα μας     όταν μιλάνε οι μεγάλοι, τα παιδιά μέσα.

    Θα έρθω εγώ καλε. Θα βάλω καπέλα, αντικουνουπικα (γιατί αν δεν το ξέρετε όταν ανακατεύετε τον κηπο τέτοιες εποχες η και καλοκαίρι, σε ρημάζουν τ ‘άτιμα), και θα κάνω μεροκάματο.
    είμαι αφέντρα που κάνω και για σκλάβα. Φούστα μπλούζα.    
     
  10. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    Στείλε με στον κήπο της @Dark_Explorer καλλίτερα, με τα κουνοπακια  
    Στην άλλη δεν πάω
    φοβήθηκα λίγο
     
  11. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Κάποτε υπήρχαν και τα σκλαβοπάζαρα και κάτι γινόταν. Τώρα χάθηκαν κι αυτά και δυσκόλεψαν τα πράγματα.

    Άτιμη κοινωνία  
     
  12. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member

    Οσοι μου λέτε ότι είμαι μη ξεκάθαρη με τους άλλους δεν ισχύει αυτό και δεν γίνεται διοτι είναι τόσο έντονο αυτό το στοιχείο του χαρακτήρα μου που με συντροφεύει σε όλες τις ώρες τις μέρας μπορεί να υποβιβαζω , να εξευτελιζω , να ειρωνεύομαι τον άλλον να είμαι χειριστικη να αναζητώ αφοσίωση και ενδιαφέρον ενώ εγώ να κάνω ότι γουσταρω πάντα όταν γνωρίζω κάποιον που μου αρέσει του τονίζω πόσο θα Μ αρέσε να τον βλέπω να πονά η να βασανίζεται στο σεξ μου βγαίνει βία πόσο πιο ξεκάθαρη να γίνω πια? Μένω και σε επαρχία. Πάμε τώρα σε μια ειδική κατάσταση γνωρίζω καινούργιο άτομο που αυτοπροσδιορίζεται ως σκλάβος λέει ότι είναι χρόνια που αισθάνεται ότι αυτή είναι η ταυτότητα του παρόλα αυτά δεν έχει ακόμα κάποια εμπειρία και θέλει λέει να αφιερωθεί σε μια γυναίκα δια βίου κανοντας της όλα τα χατηρια με μόνο σκοπό να την βλέπει ευτυχισμένη βγαίνουμε μερικές φορές αν και μου φαίνεται πολύ ήσυχος λέω γιατί όχι δώσε μια ευκαιρία να τον γνωρίσεις στην πορεία λίγες μέρες μετά ακάλυπτω ότι ψάχνει να γνωρίσει και άλλες αφέντρες . Τρελάθηκα τι στον πουτσο σκλάβος είναι αυτός που δεν σέβεται την αφέντρα του? Επειδή δηλαδή μου έδωσε κάποια λεφτά έχει το δικαίωμα να κάνει ότι θέλει? Όπως ήταν αναμενόμενο τον έστειλα στο διάολο έκτοτε μου στελνει απανωτά μυνήματα ζητώντας συγνώμη λέγοντας δεν θα το ξανακάνει το θέμα είναι εγώ ξενερώσα απίστευτα με όλο αυτό αφού μια τέτοια στάση από έναν σκλάβο με βγάζει από το ρόλο μου κυριολεκτικά. Εσείς έχετε αντιμετωπίσει παρόμοιο πρόβλημα με σκλάβο είμαι τόσο παράλογη? Που ξενερώνω από αυτό?