Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεν μπορώ να βρω πραγματικό σκλαβο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Afentra katrina, στις 19 Απριλίου 2022.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Είναι ξεκάθαρη!    
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Το γεγονός ότι πρόλαβε με μερικές φορές που βγήκατε να προσδιοριστεί ως σκλάβος θα έπρεπε αρχικά να προβληματίσει εσάς. Χώρια δηλαδή που μάλλον εξηγεί και το παρακάτω.

    Γνώμη μου είναι ότι θα πρέπει να απαντήσετε στον εαυτό σας την ερώτηση "Γιατί μου έδωσε λεφτά και γιατί τα δέχτηκα;"
     
  3. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Μη το λες. Πρέπει περισσότερο. Δεν είδες τι άτιμη ράτσα είναι τα υ; Αμέσως έψαχνε για άλλες αφέντρες. Που πα ρε καραμήτρο και δε σέβεσαι τη μια και μοναδική; ποιος σου είπε πως μπορείς να μοιράζεις τα λεφτά σου και να μη τα ξοδεύει μόνο η μεγαλειότητά της;  
     
  4. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Εχεις δικιο. Δεν ειναι ολοι οι σκλαβοι πιστοί εκεί που δινουν τα λεφτα τους. Ποιος ξερει ποσα επιπλεον ξοδεψε δεξια αριστερα αντι να τα κρατησει για εκει που πρεπει. Φανταζομαι ποσο ξενερωσες, μεχρι και τα λεφτα θα του εδωσες πισω λεγοντας του οτι δεν θελεις να τον ξαναδεις.
     
  5. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Όποιος μπλέκει με τα πίτουρα, τον τρώνε οι κότες. Κάτι αντίστοιχο έχω μάθει ότι συμβαίνει και με τα χρήματα. Καλά, χρυσά, απαραίτητα αλλά δεν "χωράνε" παντού. Αυτό έχω μάθει προσωπικά. Μάλιστα αν (πε)τύχει και παρεισφρήσουν σε κάποιες πτυχές της ζωής μας, τότε κάποια πράγματα χάνουν πανηγυρικά και ολοκληρωτικά (κατ'εμέ πάντα) την αξία τους. Και εμείς εν πολλοίς τη δική μας .

    Από κει και πέρα ίσως δεν ήταν αυτός ο άνθρωπος για σένα και εσύ για κείνον. Η "χημεία" και το ταίριασμα δύο ανθρώπων ποτέ δεν ήταν εύκολο. Όμως αυτό τελικά είναι και το μαγικό και όμορφο της υπόθεσης. Να ψάχνουμε το καλύτερο για μας μέσα από κάθε δυσκολία και αντιξοότητα.

    Συνέχισε και τα καλύτερα είναι μπροστά.
     
  6. anima0

    anima0 Regular Member

    Τί Λοζάνη, τί Κοζάνη...
     
  7. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Εχει παραγινει το κακο
     
  8. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Πλάκα, πλάκα, έχει γεμίσει ο τόπος κινεζιές με fake CE
     
  9. slave32

    slave32 Contributor

    Επ ορθογραφικο!
     
  10. toiletslave

    toiletslave New Member

    Νομίζω χρειάζεστε υπομονη και θα ερθει η μερα που θα βρειτε αυτον που ψαχνετε και θα σας βρει και αυτος. Θα το καταλαβετε μεσα σας, θα το νιωσετε οταν τον βρειτε.
     
  11. Yiyi

    Yiyi .

    συνήθως όταν κάποιος "δίνει κάποια λεφτά" σε άτομο με το οποίο σχετίζεται ερωτικά, το αντιμετωπίζει σαν την παραγγελία που περιμένει να τον ικανοποιήσει.
     
  12. Libertine SD

    Libertine SD Contributor

    Ενίοτε, παίρνει κι απόδειξη παροχής υπηρεσιών φεύγοντας...