Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεσιμο για ενα καλο Μαστιγωμα !!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος petrosmpo, στις 16 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    Απάντηση: Δεσιμο για ενα καλο Μαστιγωμα !!!

    αυτοοοοοοοοο ειναι το καλυτερο.
    Ειναι ομως φοβερο, ρωταει καποιος κατι απλο.....και γραφουμε....γραφουμε.....απιστευτη καταναλωση φαιας ουσιας για το απλουστερο.....καθε φορα την δενω οπως γουσταρω, αλλοτε πετυχαινει αλλοτε οχι, αλλοτε ειναι μονο δεσιμο αλλοτε ειναι συνδυασμενο και με αλλα πραγματα, καποια φορα ειμαι τρομερα ερεθισμενος αλλη φορα ειμαι βιαστικος...χιλιαδες παραλαγες ! και τωρα για να εχουμε κατι να λεμε ολο το χειμωνα Τι ειδους κομπος ειναι ο καλυτερος για τα χερια οταν σκοπευω να την βαλω πρωκτικη σφηνα ?
    συγνωμη για το χιουμορ αλλα καπου χανεται η ουσια!!
     
  2. Jomaru

    Jomaru Guest

  3. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Δεσιμο για ενα καλο Μαστιγωμα !!!

    Jomaru ευχαριστούμε για την απογευματινή στύση  
     
  4. Jomaru

    Jomaru Guest

  5. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Στο πρωτο βιντεακι μπερδευτηκα λιγο. Εκει που ο τυπος εχει αρχισει να χοροπηδαει επειδη δεν αντεχει αλλο πονο η τυπισα σταματαει και παει προς κατι ψηλα σκαμπο. Κι ενω νομιζουμε οτι αφηνει το μαστιγιο κατω γυριζει και εμφανιζονται δυο μεγαλα βυζια!!!!!!! Και το μαστιγιο ειναι ακομα στο χερι... Αυτα ειναι μαγικα. οχι σαν εμενα που παλευω να εξαφανιζω κερματα και οδοντογλυφιδες.....
     
  6. Jomaru

    Jomaru Guest

    δεν την παλευει η συνδεση σου μαλλον.. η τυπισα λεει οτι αυτη ειναι μια δυσκολη δουλεια και γδυνεται
     
  7. Asimenios_Drakos

    Asimenios_Drakos Regular Member

    Απάντηση: Δεσιμο για ενα καλο Μαστιγωμα !!!

    Εξαρτάται τι δίνεις και για τι το δίνεις και πόσο ικανός είσαι για να το δίνεις το μαστίγωμα.
     
  8. Απάντηση: Δεσιμο για ενα καλο Μαστιγωμα !!!

    Προσωπική μου εκτίμηση είναι ότι η όρθια θέση με τα χέρια ψηλά (δεμένα από δερμάτινες χειροπέδες με λαβή στήριξης για να κρατιέται ο/η σκλάβος/α) και τα πόδια ανοιχτά (χωρίς δυνατότητα περιστροφής, δηλαδή 100% σταθερά τα πόδια), όχι όμως τεντωμένο το σώμα (να πατάει καλά, για να μην τεντώνει το δέρμα) είναι η καλύτερη θέση. Προσφέρει όλο το σώμα, δεν κουράζει τον/την σκλάβο/α μυϊκά και δίνει μεγαλύτερη διάρκεια.
     
  9. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Δεσιμο για ενα καλο Μαστιγωμα !!!

    Εάν ξέρει ο Dom ή η Domme να μαστιγώνει ,όποια κι αν είναι η στάση το αποτέλεσμα εξαρτάτε από αυτούς...  
     
  10. ipakouossklavos

    ipakouossklavos Regular Member

    Απάντηση: Re: Δεσιμο για ενα καλο Μαστιγωμα !!!

    Πρόκειται για το ποιο αισθησιακό και ερωτικό βιντάκι που έχω δει ποτέ μου. Κρίμα που δεν θα μπορέσω να βρεθώ ποτέ στην θέση αυτού του σκλάβου. Καταπληκτικό είναι και το βλέμα της αφέντρας που απολαμβάνει το μαστίγωμα
     
  11. Justholdme

    Justholdme Regular Member

  12. sado81

    sado81 Regular Member

    Απάντηση: Δεσιμο για ενα καλο Μαστιγωμα !!!

    To καλύτερο δέσιμο είναι από τους καρπούς, ανυψωμένο το σώμα από το έδαφος, ώστε να μπορεί να κουνάει τα πόδια ελεύθερα και να ουρλιάζει σε κάθε βουρδουλιά που θα πέφτει. Άσε που έτσι θα μπορείς να μαστιγώνεις ελαφρά και τις πατούσες των ποδιών, το κόλο και λίγο (με πολύ προσοχη) τα γεννητικά όργανα, πράγμα που με εξιτάρει ιδιαίτερα.