Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεσποινίς έμπνευση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 1 Οκτωβρίου 2015.

Tags:
  1. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Σ ευχαριστουμε για ολα τα ομορφα πραγματα που μας προσφερεις.
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δέξου αυτό το βαλς με το στόμα κλεισμένο.
    Αυτό το βαλς, το βαλς, το βαλς,
    του ναι, του κονιάκ και του θανάτου
    που στη θάλασσα βουτάει την ουρά του.
    FEDERICO GARCÍA LORCA


     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Εγώ χρειάζομαι τραύματα για να 'μαι
    κείνος που είμαι, βέλη και ημερομηνίες
    να καρφώνονται πάνω μου, πόνο δίχως αιτία
    για να κλαίω τη μοίρα μου, ποθητή οδύνη,
    αγαπημένο μαρτύριο, δίψα για αίμα, χαρά
    θανάτου στα εχθρικά μου χέρια
    που με θέλουν νεκρό για να μ' αγαπούνε
    και μου ορμάνε από μέσα μου
    και κάνουν τον τρόμο χαράκωμα και τη λύπη
    στρατηγική της ήττας μου.

    Εγώ χρειάζομαι τραύματα για να κοιτάζω
    μ' αυτά -κόκκινα μάτια- τη μάχη
    όπου πεθαίνω στα χέρια του εαυτού μου.


    Juan Vicente Piqueras «Χρειάζομαι Τραύματα»

     
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Θάνατος από απόλαυση!
    Η απόλαυση μου φαίνεται ότι είναι μια πάρα πολύ δύσκολη συμπεριφορά. Αυτό που δεν είναι τόσο απλό είναι το να χαίρεσαι τα πράγματα. Και οφείλω να ομολογήσω ποιό είναι το όνειρό μου. Θα ήθελα -και το ελπίζω- να πεθάνω από υπερβολική δόση απόλαυσης. Διότι θεωρώ ότι είναι πάρα πολύ δύσκολο και ότι πάντοτε έχω την εντύπωση ότι δεν δοκίμασα την πραγματική απόλαυση, την ολοκληρωμένη και πλήρη απόλαυση. Αυτή η απόλαυση για εμένα είναι συνδεδεμένη με το θάνατο.

    Michel Foucault - Dits et ecrites - εκδ. στιγμή

    Φωτογραφία - Deviant Art

     
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Γράμμα στα κορίτσια
    by ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ

     

    Είναι 12 τα μεσάνυχτα, κορίτσια. Ξέρετε που βρίσκεται η κλειτορίδα σας; Ξέρετε πως εσείς και μόνον εσείς διαθέτετε το μόνο όργανο στο ανθρώπινο σώμα που η αποκλειστική του λειτουργία είναι η ηδονή; Ξέρετε ή δεν ξέρετε; Πιστεύετε τα κατηχητικά και τους γιατρούς ή τη Φύση; Ψάχνετε γαμπρό και νοικοκύρη για αναπαραγωγή και συντροφιά στα αστικά βοσκοτόπια ή ψάχνεται εραστές; Ψάχνεται τον πρίγκιπα ή ψάχνεται τον ιπποκόμο των οργασμών σας;

    Κορίτσια που περάσατε από δω οι καθηγητές μου έλεγαν πάντα πως αν βγάλω το σχολείο θα είναι θαύμα! Ήμουν ένας αμελής και θρασύς μαθητής. Στα βιβλία μου σχεδίαζα γυναίκες με φτερά και πουλιά αιχμάλωτα που ροκάνιζαν αργά τα χάλκινα κάγκελα του κλουβιού τους. Κι εγώ ροκάνιζα αργά τα κάγκελα του κλουβιού μου.

    Κορόιδευα το δάσκαλο των θρησκευτικών που τον θεωρούσα τον πιο μαλάκα δυστυχισμένο άνθρωπο του κόσμου. Του έλεγα πως είμαι εγώ ο θεός και πως τα ξέρω όλα και πως μπορώ να κάνω τους ανθρώπους να μιλάνε απ’ τον κώλο τους και τα πουλιά να βλαστημάνε.

    Κορίτσια που περάσατε από εδώ, σας λέω πως εγώ υπήρχα από πάντα μες στο απέραντο κενό. Μόνος και μικροσκοπικός σαν τη μύγα μες στο γάλα. Σαν την καλαμιά στον κάμπο.

    Κορίτσια που περάσατε από δω εγώ έφτιαξα τη θάλασσα για να κάνω μπάνιο, τον ήλιο για να μαυρίζω και το σούρουπο για να μελαγχολώ. Εγώ έφτιαξα τα δάση και τα βουνά, τις αρκούδες και τους λύκους, τις αλεπούδες και τα κουνάβια. Το φεγγάρι για να ρεμβάζω και τη νύχτα για να ονειρεύομαι.

    Όμως κορίτσια όλα αυτά χωρίς εσάς είναι θάμνοι και τσουκνίδες κι εφιάλτες. Είναι νιφάδες στα ερείπια και θλίψη. Κορίτσια που περάσατε από δω κι άγνωστες ωραίες γυναίκες στα μεταμεσονύχτια όνειρά μας, εσείς υπήρξατε το πιο σπουδαίο μου δημιούργημα.

    Εσάς έπλαθα πόρο με πόρο στο βαρετό σχολείο της παιδικής μου ηλικίας. Εσάς λατρεύω τώρα εδώ, που περνάτε μέσα απ’ την παλίρροια της μοναχικής μου μέρας. Μάγισσες που γιατρεύετε τα κορμάκια με τη μαγική λέξη «σ’ αγαπώ». Εσάς πλάθω ακόμα με την ηδονική αυθάδεια του δημιουργού και τον άδολο λυρισμό του τελευταίου κατοίκου της γης.

    Κορίτσια που περάσατε από δω, Αγίες στο μεγάλο εικονοστάσι των ποιητών που υπήρξαν όλοι καυλωμένοι θεοί, που σας τραγούδησαν και σας γράψαν επιστολές και σας άφησαν σημειώματα αυτοχειρίας στους καθρέφτες.

    Κορίτσια αγαπήστε το Σώμα σας, δείξτε στοργή στην κλειτορίδα σας. Εσείς είστε το κέντρο του κόσμου που έχει χάσει το κέντρο του. Που έχει χάσει εσάς. Τα ζουμιά του.

     
  8. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    βόγγαε μαῦρο ἔντομο ὁ τρελὸς λαγὸς_.Λίγο ο ΣΑχτούρης/Τσιρίζουν τα έντομα,σύντομα θα ρίξει πάγο_.SoCho (με αγάπη)~

     

     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    {sans faire de bruit}

    Κάπου εκεί στο αποχάραμα
    με λυπημένα τραγούδια
    γίνεται η καταμέτρηση
    των χτύπων του κρύου
    με θραύσματα μυοκαρδίου
    και εμφόβως.
    Απο παλιές χαραμάδες μπαίνει
    το τελικό σίγμα του έρωτος
    ημιθανές, στατικό,
    σαν ποτέ να μη σαϊτεύτηκε
    η ψυχή μας απο δαύτο.
    Πολύφθογγο της μοναξιάς
    το άλαλο σχάσμα,
    σίγουρο σα Κυριακάτικος θάνατος,
    σαν αίμα ταύρου που ποτίζει
    ματαιόδοξο χώμα στις αρένες
    εναποθέτοντας κάθε ελπίδα
    στου θεού τα άνομα βίτσια.