Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεσποινίς έμπνευση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 1 Οκτωβρίου 2015.

Tags:
  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πιόνι | Χαζό κορίτσι

    Υπάρχουν ώρες που λησμονώ
    χαμένη στην λήθη του λευκού,
    υπνοβατώ

    Κρέμασε με από εκείνο εκεί το καρφί
    έκθεμα να γίνω
    για τις μελλοντικές γενιές

    Φρόντιζε μου την φωτιά
    και στήσε μου έναν ανδριάντα

    Θα υπάρχω στην σκακιέρα
    πιόνι αιώνια,
    στο μαύρο ταγμένη

     
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Προσεχώς...δροσίζει.

     
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    A sodium pentothal landscape, a bud about to break open— I want to be there, ambassador to the visiting blossoms, first to breathe their smothered, secret odors. Today I am falling, falling, falling in love, and desire to leave this place forever.

    - James Tate, “Today I Am Falling”

     
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    “I closed my mouth and spoke to you in a hundred silent ways.”
    ― Rumi

     
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    I want to share your mouthful
    I want to do all the things your lungs do so well
    I'm gonna bed into you Like a cat beds into a beanbag
    Turn you inside out And lick you like a crisp packet...
    Devour me...
    If you really think that you can stomach me, I want every other freckle...

     
  6. Miaou

    Miaou New Member

    Δεν ξέρω πολλά, αλλά ένα πράγμα τουλάχιστον έχω καταλάβει σε τούτη τη γη: το αληθινό θαύμα δεν είναι η ζωή. Αυτή βρίσκεται παντού, αεικίνητη. Το αληθινό θαύμα ειναι ο έρωτας...

    "Μικρη ερωτική ιστορία - Ζιλ Λεγκαρντινιε"
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  8. Η πίστη του Ουει-Σενγκ I Ρασομον I Ρ. Ακουταγκαβα

    Ο Ουει-Σενγκ κάτω απ' το γεφύρι περίμενε το γυρισμό της κυράς του. Λίγο λίγο το σούρουπο της νύχτας γίνονταν πιο βαθύ. Ο Ουει-Σενγκ γυρίζοντας τα βήματά του απ' την όχθη του νερού εδώ κει ως τη στενή αμμουδιά, έστρεφε την ακοή του σε κάθε ήχο της νυχτιατικης σιγαλιάς. Σκυθρωπος και αμιλητος, έσυρε τα βήματά του πάνω στην άμμο, κάτω απ' το γεφύρι. Κρυοτερο κι από ατσάλι το νερό φουσκωνε σιγά σιγά. Πολύ γρήγορα - ήταν βέβαιος γι' αυτό - τα γόνατα του, το στήθος του θα σκεπαζονταν απ' το γυμνό στοιχείο. Να, τα δύο του κιόλας πόδια ήταν βυθισμενα στο νερό που ολοένα ανέβαινε... Κι όμως η κυρά του δεν φαίνονταν ακόμη...
    Το σώμα του πήρε ευγενικά το δρόμο του νερού για τη θάλασσα... Η ψυχή του όμως απ' τον ουρανό θα καθρεφτίζει στο μοναχικό σεληνοφωτο τη σκέψη του και δραπετευοντας απ' το κορμί του θα πετάει σαν την ευωδια του αγριοχορτου στη νύχτα.
    Αμέτρητα χρόνια από τότε το πνεύμα αυτό μεταμορφωμενο χιλιάδες φορές θα έχει ασφαλώς πάρει τη μορφή του ανθρώπου. Αυτό είναι το πνεύμα που κατοικεί σε μένα. Και γω γεννημένος στους νέους τούτους καιρούς είμαι ανημπορος για κάτι χρήσιμο. Μέρα και νύχτα ζω μια ζωή που μοιάζει ασυναρτητη και ονειρική. Και σαν εκείνον κάποτε κάτω απ' το γεφύρι ένα σούρουπο, τον Ουει-Σενγκ, ζω προσμενοντας κάποιο πρόσωπο αγαπημένο που δεν έρχεται ποτέ...

     
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ...γλύψε και σκίσε με

    Ήσυχα
    Γλυκά, όπως υπάρχεις
    Πέτρα καμμένη στα νερά
    Σάλιο και προσευχή
    Πέρα για πέρα ανάλγητη
    Άλικη, θεριεμένη
    Γείρε και χτίσου πάνω μου
    Γείρε και γύρω γίνε
    αχόρταγος και λιμασμένος άνεμος
    και πάρε με στον διάολο μαζί σου
    Δεν θα 'μαι εδώ για πάντα, ξέρεις
    Ν' ακούω καρτερικά το γέλιο σου
    ν' ανθίζει και να χύνεται
    απο τις γρίλιες του κλιματιστικού
    Ή να θρηνείς ψιθυριστά πίσω απ' την πόρτα της κατάψυξης
    Δεν θα 'μαι εδώ για πάντα
    Σκάσε λοιπόν και σκίσε με
    Ήσυχα
    Κρυφά
    Όπως υπάρχεις

    από Andreas Papazoglou
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αυτά
    by ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ


    Αγαπάς κάποιον ερωτικά όταν το πρόσωπό του σου εμπνέει μεγαλύτερη φυσική επιθυμία από οποιοδήποτε άλλο μέρος τού κορμιού του.

    Μα όλες αυτές οι εξυπνάδες είναι σαν φαλλικές σκιές σε μακρινό τοίχο.

    Ω! συνεργαστείτε με το αιδοίο μου κύριε, οδηγείστε το όπως τού πρέπει στην ευτυχία, ο έρωτας δεν είναι κολπική εξέταση, ο έρωτας είναι Αγάμη, αγάπη και γαμήσι μαζί.

     
     
  11. carlos

    carlos New Member

  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor