Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεσποινα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 12 Σεπτεμβρίου 2024.

  1. slave32

    slave32 Contributor

    Την είχα γνωρίσει πριν χρόνια. Σ' ένα φοιτητικό πάρτυ. Μου άρεσε από τότε, αλλά δεν τόλμησα να της πω κάτι. Άλλωστε ήταν φίλη με μια κοπέλα που κάναμε πράγματα μαζί. Οι δρόμοι μας όμως διασταυρώθηκαν και πάλι. Σταμάτησε τις σπουδές της, παντρεύτηκε, έχει δυο γιους.

    -Δεν περνάω καλά στον γάμο μου;
    -Ναι
    -Δεν θα ρωτήσεις;
    -Θέλω, αλλά δεν πρέπει.
    -Θέλω να σου πω.
    -Οκ. Ερωτικά;
    -Όχι, ίσα ίσα θέλει συνέχεια!
    -Φυσιολογικό.
    -Τι εννοείς;
    -Δέσποινα είσαι κουκλάρα.
    Χαμογέλασε. Δεν κοκκίνισε όμως, δεν ντράπηκε. Ήθελε να το ακούσει.
    -Τότε;
    -Μου φέρεται άσχημα. Μιλάει χυδαία, δεν μου συμπαραστέκεται.
    -Εσύ; πώς του φέρεσαι εσύ;
    -Προσπαθώ να μην αντιδρώ, αλλά κουράστηκα Μάριε.
    -θα χωρίσει;
    -Είναι δυο παιδιά, θα είμαι μόνη μου. Θα πρέπει να γυρίσω στο πατρικό μου.
    -Είσαι δεν είσαι τριάντα πρέπει να ζήσεις!
    -Τριάντα τον άλλο μήνα!
    Την κοίταζα, την έγδυνα με τα μάτια μου. Ρούφηξα λίγο από τον καφέ μου.
    Μιλήσαμε λίγο ακόμη.
    -Θες να σε πάω σπίτι σου;
    -Όχι δεν πειράζει είμαι κοντά.
    -Επιμένω.
    Πήγαμε στο αυτοκίνητο μου, της άνοιξα την πόρτα. Χαμογέλασε τόσο πολύ, αιφνιδιάστηκε.
    -Δεν μου έχουν ξανανοίξει την πόρτα.
    -Σε μια Κυρία ανοίγεις πάντα την πόρτα.
    Γέλασε. Μου έδωσε ένα φιλί στο μάγουλο. Κοκκίνισα, το ένιωθα να φουσκώνει.
    Ήταν φανερό.
    -Δεν περίμενα να σου αρέσει τόσο το φιλί μου. Είπε κοιτάζοντας προς τα κάτω, ντράπηκα.
    -Συγγνώμη..
    Γέλασε. Μου έδωσε ακόμα ένα φιλί, αλλά αυτή τη φορά έβαλε το χέρι της πάνω στο παντελόνι μου. Πιεζόμουν στο παντελόνι. Πόναγα σχεδόν.
    -Ξεκίνα! μου είπε.
    Την πήγα σπιτι της, δεν κούνησε τα χέρια της άλλο.
    -Μην βγεις να μου ανοίξεις, δεν θέλω να δίνω δικαιώματα. Μπορείς να πεις μόνο κάτι και θα το σκεφτώ πολύ.
    Μου είπε και ήταν έτοιμη να φύγει.Το σκέφτηκα ελάχιστα πριν το ξεφουρνίσω.
    -Θέλω να σε φροντίσω.
    Χαμογέλασε. Περίμενα ένα ακόμα φιλί. Δεν το πήρα.
    Την περίμενα να μπει στο σπίτι της έφυγα. Γύρισα στο γραφείο μου. Με περίμενε αρκετή δουλειά.

    Πέρασαν λίγες μέρες, δεν είχα νέα της. Έβλεπα ότι ανέβαζε στο ινσταγκραμ. Δεν ήξερα τι να περιμένω και κυρίως δεν ήξερα τι κάνει κάποιος σε τέτοιες καταστάσεις. Το μόνο που γνώριζα είναι ότι μου αρέσει.

    Μου έστειλε ένα μήνυμα δυο βδομάδες μετά.
    -Θέλω να με φροντίσεις. Μπορείς αύριο το πρωί;
    -Ναι.
    -Στο καφέ, 7 το πρωί, μην αργήσεις.
    -Μάλιστα
    Το ρίσκαρα, το έστειλα.

    Ημουν εκει πριν της 7, δεν ηξερα αν θα φανει τι θα γινει μονο περιμενα. Την ειδα να ερχεται βιαστικα προς το μερος μου μπηκε στο αυτοκίνητο.
    -Πάμε.
    Έβαλα μπροστά.
    -Δεν έστριψες, δεν πάμε σπίτι σου; που πάμε;
    -Πόσο χρόνο έχουμε;
    -24 ώρες
    Χαμογέλασα..
    -Θα εκπλαγείς
    -Θα εκπλαγείτε.. ξέρω τα πάντα για σένα Μάριε..

    Τώρα χαμογελούσε εκείνη.
     
  2. sfougokolarios

    sfougokolarios Regular Member

    Ωραία ξεκινήσαμε. Αλλά να δούμε και ΑΝ θα συνεχίσουμε...
     
  3. slave32

    slave32 Contributor

    γραψε κι εσυ μια.
     
  4. sfougokolarios

    sfougokolarios Regular Member

    Αν είχα την ικανότητά σου θα έγραφα.
     
  5. slave32

    slave32 Contributor

    Το προηγούμενο βράδυ στο σπίτι. Μόλις είχα γλείψει την Κυρία μου χαρίζοντας της οργασμούς.
    -Μίλησα με την Δέσποινα. Της έχω δείξει και βίντεο σου να σε παίρνω με το στραπ ον. Ενθουσιάστηκε.
    Αισθάνθηκα ηλεκτρισμό να με διαπερνάει. Μου έπιασε το κλουβί μου.
    -Καυλώνεις με αυτό το κορίτσι.
    -Πολύ.
    Με χαστούκισε.
    -Κι εγώ. Δεν ξέρει ότι είμαστε μαζί. Θα πας αύριο να την πάρεις. Θα την φέρεις στο εξοχικό. Θα μας υπηρετήσεις και τις δυο. Πόσο καιρό έχεις να χύσεις;
    -Δύο μήνες Αφέντρα.
    -Αύριο θα το κάνεις πολλές φορές..


    Στο αμάξι.

    Χαμογέλασα με τον πληθυντικό. Πάτησα λίγο περισσότερο το γκάζι. Φθάσαμε γρήγορα.
    -Δεν ήξερα ότι έχεις εξοχικό.
    -Δεν έχω. Είναι μιας φίλης.
    Η πόρτα έκλεισε πίσω μας. Σταμάτησα το αυτοκίνητο. Είχε μόνο την τσάντα της μαζί, ούτε αλλαξιά, ούτε τίποτα.
    -Περιμέντε λίγο.
    Βγήκα από το αμάξι. Πήγα στο πορτ μπαγκάζ έβγαλα όλα μου τα ρούχα και τα παπούτσια. Πήγα στην πόρτα της. Γονάτισα με την πλάτη μου στραμμένη σε εκείνη, γυμνός. Άνοιξα την πόρτα του Ραμ. Δεν δυσκολεύτηκε να ανέβει στους ώμους μου. Σηκώθηκα κι εγώ.
    -Τι κορμί είναι αυτό που έχεις;
    -Είναι δικό Σας για σήμερα.
    -Μπορεί να θέλω παραπάνω.

    Προχωρήσαμε. Έμεινε με το στόμα ανοιχτό.

    -Ιωάννα..

    Γονάτισα μπροστά στην Αφέντρα να κατέβει η Δέσποινα. Αγκαλιαστήκανε. Η Αφέντρα μου φορούσε στολή ιππασίας. Το μόνο άλογο εκεί ήμουν εγώ.
    Η Κυρία την φίλησε στο στόμα, σάστισε η Δέσποινα για λίγο, αλλά ανταπέδωσε το φιλί.
    Της ακολούθησα στο σπίτι. Είναι πανέμορφες και οι δύο. Μπορούσα από εδώ να θαυμάζω τα οπίσθια τους.

    -Δέσποινα θες καφέ;
    -Θέλω σεξ!

    Γέλασαν!

    -Σκλάβε πήγαινε με την Δέσποινα στο μπάνιο. Φρόντισε την όπως εμένα.

    Έβγαλε την αλυσίδα με το κλειδί από το λαιμό της, το έβαλε στης Δέσποινας.
    -Όποτε θες τον ξεκλειδώνεις και κάνεις ότι θέλεις.
    -Δεν θα σε πειράξει;
    Η Ιωάννα έβαλε τα γέλια.
    -Σκλάβος είναι, σκεύος δηλαδή. Αν δεν σε ικανοποιήσει πλήρως θα τον μαστιγώσω φυσικά μπορείς να το κάνεις κι εσύ ή ότι άλλο θέλεις.
    -Απίστευτο!!

    Έβαλαν τα γέλια. Την οδήγησα στο μπάνιο. Την βοήθησα να ξεντυθεί. Είχε τατουάζ χρωματιστά στα χέρια. Τα στήθη της μεγάλα, στητά. Κοιλιακοί σχηματισμένοι.

    -Είστε πανέμορφη.
    Χαμογέλασε.
    -Δεν ξέρω τι συμβαίνει από δω και πέρα. Φρόντισε με.

    Την πήρα από το χέρι και την πήγα στη ντουζιέρα. Έβαλα σαπουνάδα σε όλο της το κορμί. Άνοιξα το νερό να τρέχει, γονάτισα ανάμεσα στα πόδια της, κι άρχισα να την γλείφω. Με έπιασε από τα μαλλιά με πίεζε μέσα της. Μούσκεμα. Είναι μια γλύκα.
    -Θα μου βγάλετε το κλουβί;
    Με κοίταξε απορημένη. Της έδειξα. Έβγαλε το κλειδί, με ξεκλείδωσε. Ενθουσιάστηκε.

    -Πώς το αντέχεις κλειδωμένο εκεί;
    -Σκλάβος Της είμαι. Με έχει κλειδωμένο εκεί δυο μήνες, εκτός απο την μέρα της συνάντησης μας.
    -Δηλαδή δύο μήνες δεν έχεις τελειώσει;
    -Ναι
    -Μα πώς αντέχει δύο μήνες να μην χρησιμοποιεί αυτό τον όμορφο πούτσο;
    Χαμογέλασα!
    -Πάρε με!!
    Η πρώτη της Διαταγή!
     
  6. Constan

    Constan Regular Member

    Εξαιρετική γραφή όπως πάντα !