Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δημοσιοποίηση και Εκθεση του Ιδιωτικού μας βίου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος zinnia, στις 15 Μαϊου 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Συμφωνώ να λιθοβοληθεί εν μέσω Ρωσίδων χορευτριών να μάθει.
     
  2. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    η ακομη καλυτερα, να του δώσουμε τόσο σεξ μέχρι να πλαντάξει!!!!(το κάθαρμα...)

         

    Και σχετικα με το avatar, το βρισκω πολυ πετυχημενο, και μου αρεσε τοσο ωστε το εκλεψα!! 
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Δημοσιοποίηση και Εκθεση του Ιδιωτικού μας βίου

    Να σου πω..επειδή ανακάλυψα ποιος είναι και του είπα την πρόταση σου,δεν του άρεσε η ιδέα με τις ρωσίδες ιδιαίτερα..(εώς καθόλου..)..Μάλιστα το βρήκε πολύ σαδιστικό (με την κακή έννοια) και θα αποχωρήσει για το γυμναστήριο πικραμένος(όπως πάλι είπε..)..Εν τέλει δε γουστάρει λαούς που έχουν το "ντα" στο λεξιλόγιο τους(εκτός εξαιρέσεων φυσικά) και είπε να σου πω πως δεν είσαι φίλος.Προσωπικά προτείνω να λιθοβολήσουμε εσένα εν τω μέσω ρωσιδών,αλλά butch λεσβιών..
     
  4. she_Dragon

    she_Dragon Regular Member

    Παρα πολυ ομορφος ο τροπος ορισμενων στο φορουμ, διατεινονται κ διαρρηγνυουν τα ιματια τους για τον αλληλοσεβασμο, την αποδοχη της διαφορετικοτητας, κ την ομαλη λειτουργια του φορουμ, ενω ειναι οι ιδιοι ακριβως που φερνουν μονιμως προβληματα εδω μεσα, καυγαδες, ειρωνειες, υβρεις, επιθεσεις σε μελη κ λαικα δικαστηρια.
    Το χαριτωμενο της υποθεσης ειναι οταν εικαζουν οτι με ολα αυτα κοπτονται για το κοινο καλο... εχει καταντησει γελοιο πλεον.

    Καποια ομαδα ατομων εστησε το χωρο κ πηρε μερος στην εμπορικη εκθεση erotica, καλος πραξατε για οποιους προσωπικους λογους ειχατε ο καθενας, μας ειπατε τα καλα, ειδαμε τα ασχημα, φτανει ομως μ'αυτο, μη το συνεχιζετε εχει καταντησει κακογουστο σηριαλ.

    @SM_Art_Lady πολυ καλο το αγωνιστικο λογυδριο υπερ Κωνσταντινου, δεν θυμαμαι ομως να σε ρωτησε κανεις, ηταν ερωτηματα απο μελη, μια εξ'αυτων κ εγω, αμεσα κ ευθεως προς τον Κωνσταντινο κ μονο. Πολυ καιρο τωρα μπορουμε να συζητησουμε κ να συνεννοηθουμε μαζι του χωρις μεσολαβητες κ χωρις πολεμο εντυπωσεων.

    @Κωνσταντινε οι αντιρρησεις κ οι προτασεις που κατεθεσα σε προηγουμενο ποστ ισχυουν....​
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Δημοσιοποίηση και Εκθεση του Ιδιωτικού μας βίου

    Nα του το δώσετε   
     
  6. trampledgr

    trampledgr Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Δημοσιοποίηση και Εκθεση του Ιδιωτικού μας βίου

    Αγαπητέ μου john_slave96, έχω ακούσει πολλές φορές το συγκεκριμένο επιχείρημα/ευχή κλπ. Φοβάμαι ότι θα σε απογοητεύσω. Έχοντας ζήσει στην Ολλανδία επί 6 μήνες σε πληροφορώ ότι η Ολλανδική κοινωνία, έξω από το τουριστικό θέαμα του Άμστερνταμ, δεν είναι καθόλου προοδευτική. Αντίθετα υπήρξε μία από τις πιο συντηρητικές κοινωνίες (Καλβινιστές γαρ), η οποία μόνο από το 60 και δώθε άρχισε να ξυπνάει κυρίως χάρη σε κινήσεις νέων ανθρώπων όπως οι provos. Και στην τελική, τι να την κανώ τη χαρά του να κυκλοφορώ στα 4 στη μέση του δρόμου, αν μου φορτώσουν κανέναν Καρατζαφέρη τύπου Φορτάιν, όπως έγινε εκεί επάνω;

    Το BDSM είναι το δέντρο. Το δάσος είναι αλλου....
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    ....Δεν συνηθίζω να δέχομαι οδηγίες και υποδείξεις. Θέλω να πιστεύω ότι έγινα κατανοητή. Είναι θέμα που γνωρίζω καλά και έπα αυτά που έπρεπε..
    Σε δαυλιά να βρισκόμαστε τώρα...


     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    λοιπον αρκετα με την εκθεση. οτι ειπωθηκε φτανει. ολα τα σχετικα θεματα κλεινουν αφου οδηγουν σε διαμαχες και δεν θα ανοιξει αλλο θεμα που να αφορα την εκθεση.
     
Thread Status:
Not open for further replies.