Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δημοσιοποίηση και Εκθεση του Ιδιωτικού μας βίου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος zinnia, στις 15 Μαϊου 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mistress_Vanda

    Mistress_Vanda Regular Member

    Hyphephilia Touching or rubbing a human or non human object is essential for achieving sexual arousal.

    Καλησπέρα,

    επειδή Εγώ εξέφρασα την παραπάνω άποψη θα ήθελα να Σου απαντήσω. Σ' ευχαριστώ που έθεσες το θέμα.

    Το ισχυρότερο Φετίχ Μου είναι οι μπότες. Αυτή τη στιγμή έχω 47 ζευγάρια. Τις γυαλίζω, τις φροντίζω, τις χαιδεύω, τις περιποιούμε σχεδόν καθημερινά. Επειδή δέν χωρούν πλέον στην ντουλάπα Μου, έχουμε φτιάξει ένα ειδικό χώρο στον κήπο όπου τις φυλάω! Το να βάλω τις μπότες Μου και να βγώ 'εξω', σε οποιοδήποτε δημόσιο χώρο, Με φτιάχνει αφάνταστα.

    Εχω επίσης τεράστιο Φετίχ με 'Giantess' - οπότε είμαι σχεδόν 1.80, βάζω και τις μπότες που είναι τουλάχιστον 5.5 inches, και έτσι νιώθω απίστευτα όμορφα. Οι περαστικοί στο δρόμο Με κοιτούν και Με φλερτάρουν είτε φοράω τακούνια και μπότες είτε σαγιονάρες - οι μπότες δέν Μου προσθέτουν αυτοπεποίθηση. Με φτιάχνουν, Με διεγείρουν, μόνο που σκέφτομαι το τί θα μπορούσα να κάνω σε τόσα αρσενικά που Με κοιτάζουν με αυτές τις μπότες φτιάχνομαι! Τώρα μόνο που τα γράφω αυτά νιώθω ότι καίγομαι!  

    Επειδή το έχω συζητήσει με πολλούς Μου φίλους που παίζουν χρόνια σε clubs - το να παίζεις μπροστά σε κόσμο, ΝΑΙ για πολύ κόσμο είναι Φετίχ. Θέλεις να το εντάξεις στα πλαίσια της paraphilia? Η μήπως στα πλαίσια του exhibitionism? Ισως να είναι ένας συνδυασμός των δύο. Με το να κατηγοριοποιούμε έτσι τα Φετίχ Μας, μάλλον χάνουμε την ουσία. Κάτι τέτοιο προσφέρουν οι διάφορες σαχλές λίστες στο ιντερνετ με τα Φετιχ.

    Φετίχ δέν είναι μόνο ένα αντικείμενο, αλλά και μία κατάσταση, όπως το public humiliation, το mummification, bondage, kidnapping, κλπ.
     
  2. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Δημοσιοποίηση και Εκθεση του Ιδιωτικού μας βίου

    Καλησπέρα σας,
    έχω υπηρετήσει πυροσβέστης, κατά τον περασμένο αιώνα, κι αρχίζω να υποφέρω από τους κάλους μου, όταν φορώ δικά μου στιβάλια*. Θέλετε να ανταλλάξουμε απόψεις;


    *Είμαι και εγώ λυγερόκορμος: 1,67 και 96 Kg.
     
  3. Mistress_Vanda

    Mistress_Vanda Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Δημοσιοποίηση και Εκθεση του Ιδιωτικού μας βίου

    Χμ...ξέχασα ότι σε αυτό το forum συχνά χλευάζουμε τα Φετίχ των άλλων! Μάλλον θα υπάρχει Φετίχ με τον ιντερνετικό χλευασμό...

    Πέραν της πλάκας όμως - Εχω Φετίχ με men in uniforms. Πυροσβέστης...ακούγεται ενδιαφέρον και πολλά υποσχόμενο.
     
  4. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Re: Δημοσιοποίηση και Εκθεση του Ιδιωτικού μας βίου


    Ειδικα οταν ξετυλιγει τη μανικα....  
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Δημοσιοποίηση και Εκθεση του Ιδιωτικού μας βίου

    Καμία απολύτως υπόνοια χλευασμού - ειλικρινέστατα.
    Σιδερώνω τη στολή μου και σας στέλνω ιδιωτικό μήνυμα.
    Δεν είμαι βέβαια υποτακτικός, αλλά ξεπερνώ τις λεπτομέρειες.
     
  6. Mistress_Vanda

    Mistress_Vanda Regular Member

    Re: Απάντηση: Δημοσιοποίηση και Εκθεση του Ιδιωτικού μας βίου

    Εκεί θα τα χαλάσουμε τώρα? Στις λεπτομέρειες?

    Βάλε εσύ τη στολή σου, φέρε και το στύλο απο όπου κατεβαίνουν οι πυροσβέστες (ε, kinky detail   και θα σου δείξω Εγώ το τί κάνω στις μάνικες! Μανάρι Μου!

    (αλλά θα Μου λές...σ' ανάβω μάνα μου, σ' άνάβω, ΟΚ?)

    Ε, με τόση τσόντα που είδα στο erotica, έγινα ξεφτέρι στις ανάλογες στιχομηθίες!
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Δημοσιοποίηση και Εκθεση του Ιδιωτικού μας βίου

    Ερυθριούν οι παρειές μου....
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Δημοσιοποίηση και Εκθεση του Ιδιωτικού μας βίου

    Ρε κιρατά, ας το παγκάρι κάτω! Ντροπή. Ξεδιάντροπε.
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    αναψτε μι , αναψτε μι . στο στυλο ξεμπροστιαστε μι...
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Δημοσιοποίηση και Εκθεση του Ιδιωτικού μας βίου

    Αγαπητέ underherfeet,
    γνωστοποιώ εις εσέ, απολύτως εμπιστευτικώς, την βαθεία περιφρόνηση μου για αυτό το πρόσωπο, το υπερκείμενο εσού στα προηγούμενα δημοσιεύματα, φέρον το ψευδώνυμο ενδόξου ποιητού.
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Ποιητού εκ του προχείρου έχων την μορφή του χοίρου.
     
  12. Syrah

    Syrah Contributor

    Mistress_Vanda η βάπτιση οποιασδήποτε ευχάριστης ή ερεθιστικής δραστηριότητας ως "φετίχ" δεν είναι λάθος, του οποίου σου αποδίδω την πατρότητα συνεπώς δεν χρειάζονται περαιτέρω επεξηγήσεις. Υπογράμμισα τη διαφοροποίηση μεταξύ επιδειξιμανίας και φετιχισμού γιατί στην προκείμενη περίπτωση είναι εντελώς διαφορετικά στοιχεία σεξουαλικότητας. Είναι άλλο πράγμα το να ερεθίζομαι όταν αγγίζω τα εσώρουχά μου, και άλλο να ερεθίζομαι όταν διατυμπανίζω πως ερεθίζομαι αγγίζοντας τα εσώρουχά μου. Και τα δύο αναφέρονται στη σεξουαλικότητά μου με τη διαφορά πως το πρώτο αφορά στην αφετηρία της, ενώ το δεύτερο στο πώς αυτή εκφράζεται. Φυσικά και τα δύο αφορούν στην αισθητική μου αντίληψη.

    Θα έγραφα περισσότερα, αλλά δεν έχω επαρκείς γνώσεις κβαντικής, και το να αισθάνεται κανείς πως είναι το σύνολο των προβολών του μόνο φιλοσοφικά μπορώ να το προσεγγίσω.
     
Thread Status:
Not open for further replies.