Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δημοσιοποίηση και Εκθεση του Ιδιωτικού μας βίου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος zinnia, στις 15 Μαϊου 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Re: Δημοσιοποίηση και Εκθεση του Ιδιωτικού μας βίου

    Το αν σε επιλέξαμε ή μας επέλεξες, είναι μια μεγάλη συζήτηση που δεν είναι επί του παρόντος να γίνει. Εκείνο που πρέπει να μάθεις σίγουρα είναι ότι ακόμα και ένας σαδιστής ωφείλει να γνωρίζει από ασφάλεια και στόχο. Και εσύ δυστυχώς κώλο σημάδευες, νεφρά χτυπούσες. Γι αυτό μη συνεχίζεις τουλάχιστον τη συζήτηση, δε σε παίρνει. Αντί να ζητήσεις συγγνώμη ως όφειλες μιλάς κι από πάνω. Καλό θα ήταν πάντως σε τέτοιες συγκεντρώσεις να έχεις και μια από τις σκλάβες σου μαζί για να μη χρειάζεται να χαμουρεύεις άλλες. Εγώ πάντως δεν σε επέλεξα, μου φορτώθηκες με τον τρόπο σου κι από ευγένεια δεν μίλησα. Και ξέρεις τι εννοώ. Όταν μου ζήτησες κάτι στο αρνήθηκα.

    "Δώσε θάρρος στο χωριάτη, να σ ανέβει στο κρεββάτι" λέει μια παροιμία. 
     
    Last edited by a moderator: 17 Μαϊου 2008
  2. Mistress_Vanda

    Mistress_Vanda Regular Member

    Καλησπέρα και πάλι (έχω δέν έχω δουλειά, όλο εδώ γυρίζω!)

    Εχω μία ερώτηση βασισμένη σε αυτό --->>Είναι άλλο πράγμα το να ερεθίζομαι όταν αγγίζω τα εσώρουχά μου, και άλλο να ερεθίζομαι όταν διατυμπανίζω πως ερεθίζομαι αγγίζοντας τα εσώρουχά μου. <<

    Τότε τί ακριβώς είναι όταν διατυμπανίζω πως ερεθίζομαι αγγίζοντας τα εσώρουχά μου καθώς παράλληλα τα αγγίζω? Χμ...άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου, ειδικά δέ, όταν είναι και Φετιχιστής άστα να πάνε στο διάολο!

    Merci για τα copyrights πάντως...έχω βαρεθεί συγκεκριμένους ακαδημαικούς κύκλους που 'δανείζονται' ιδέες απο τα papers Μου...τουλάχιστον δικαιώνομαι στο greek bdsm community!  
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Τ είπες τώρα? Ερεθίζεσαι με τα εσώρουχα σου??  
    Ουαυ!!!  
    Εξω απο το community!  
     
  5. Eri

    Eri

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Καταπληκτικοί οι απαράδεκτοι!  
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    eri,καμμια κασετα με τον Κυρκο εχεις; 
     
  8. Eri

    Eri


    Α πα πα πα.....Αυτα ειναι πολυ χαρντ κορ για μενα......


    Μακραν η καλυτερη σειρα απο ελληνικες κ ξενες........  
     
    Last edited: 16 Μαϊου 2008
  9. female

    female Contributor



     
  10. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Re: Δημοσιοποίηση και Εκθεση του Ιδιωτικού μας βίου

    Πολυ γελεια φιλοσοφια. Ευτυχως ο πολιτισμος μας προχωρισε χωρις αυτους τους φιλοσοφους.
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    τέκναν μου !!!



    amrramhrmahhmramharhrmhramharmharmharmharmarmharmhramh
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. HiSasori

    HiSasori Regular Member


    LOOOOOOOOOOL!!!   Είσαι απίστευτος!!!!!
     
Thread Status:
Not open for further replies.