Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διάσημοι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 23 Ιουνίου 2005.

  1. Maley

    Maley Contributor

    Aν και γραφω τελευταιος θεωρω θα ηθελα για sub την Μια Φαροου..αυτη μαλιστα το ηθελε το ξυλο της
     
  2. lagnia

    lagnia New Member

    Απο ξενες Μοnica Belucci ,Shannon Doherty &Cathrin Zeta jones και απο Ελληνιδες Νονη Δουνια,
    Αννιτα Πανια Ολες ΘΕΕΣ!!!
     
  3. cuckold_slave

    cuckold_slave New Member

    Σαν Αφεντρα θα διαλεγα την Αννα Δρουζα σαν σκλαβα φυσικα την Αντζελα Δημητριου
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    Διαφωνω για τη Δρουζα..σαν κυρατσα ειναι..η τελεια σκλαβα ειναι η Λουιζιδου που παιζει στο καφε της χαρας (της μαλακιας καλλιτερα)
     
  5. Wildchild

    Wildchild Regular Member

    Η Μπελουτσι ειναι θεα, καποιος την ανεφερε (ας με συχγωρησει που δεν τον θυμαμαι) και μαλιστα απορω πως ξεχαστηκε, οπως επισης και η Beyonce κουκλα και θεα...Οσο για τους ρολους διαλεξτε εσεις..
     
  6. arseniki_kamariera

    arseniki_kamariera New Member

    Δεν ξέρω ποια είναι η γνώμη σας και πόσοι την θυμάστε, αλλά νομίζω πως εξαιρετική DOMINA θα ήταν και η Ελενα Κατραβά, που έβγαινε σε ένα ριάλιτι του MEGA με τον Μουρατίδη
     
  7. Blitzkrieg

    Blitzkrieg Guest

    Λοιπόν η τέλεια σκλάβα θα ήταν η Μοnica Belucci. Απλά σκεφτήτε την δεμένη πισθάγκωνα και με μανταλάκια σε όλο της το σώμα...

    Από τις Ελληνίδες η Δημητρα Ματσουκα. Αυτή την φαντάζομαι δεμένη πάνω σε χιαστί σταυρό και να την μαστιγώνουν αλύπητα...
     
  8. hugger

    hugger Regular Member

    Εχω δει σε μια ταινια που δεν θυμαμαι το ονοματης, την Sharone Stone ντυμενη αφεντρα. Ηταν απο τις πρωτεσ της ταινιεσ, πολυ νεα και κουκλα, δεν θυμαμαι τον τιτλο της ταινιας, ειμαι μσε αναζητηση, αλλα συνδυαζε αψογα την αφελη αθωα σκληροτητα με την εκθαμβωτικη ομορφια...
    Αν βρω την ταινια θα σας ενημερωσω
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Τον Τριανταφυλλόπουλο, έχει την σκυλόφατσα που πάντα ονειρευόμουν  
     
  10. adventurer

    adventurer New Member

    Απάντηση: Διάσημοι

    H Αντζελίνα Τζολί όπως εμφανίστηκε στ mr & mrs Smith, ντυμ'ενη αφέντρα! Απιστευτη! Σαν sub Σαλριζ Θερον
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Διάσημοι

    ... Για sub τη Denise Richards, ασυζητητί.
    Γιά mistress (αν δηλαδή υποχρεούμαι οπωσδήποτε να απαντήσω)... ξέρω 'γω...;
    Μόνο τη Margaret Τhatcher, φαντάζομαι...      
     
  12. wifes-sub-maid

    wifes-sub-maid Regular Member

    Απο ελληνιδες θα διαλεγα για Αφεντρα την Γωγω Μαστροκωστα και απο τις ξενες θα διαλεγα για Αφεντρα την κακια αλλα και γοητευτηκοτατη Joan collins