Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διακοπές .. Απο Ελλάδα και Κύπρο προτείνουμε ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος isnogood, στις 24 Ιουνίου 2006.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    σε περιπτωση που δεν πατε στο παρτυ στην Ολανδια ... 7 Ιανουαριου του 2007 και για 9 ημερες μπορειτε με 1470ευρω (ολα πληρωμενα) , να ερθετε στις Μαλβιδες παρεα με αλλα 20-25 πολυ κεφατα ατομα ... το ξενοδοχειο βρισκεται σε νησι οπου θα ειμαστε μονο εμεις και το προσωπικο (αχαχουχα το τι εχει να γινει...) .... και επειδη η εν λογο 20αδα ακομα γελαει απο τις προηγουμενες εκδρομες στην τουρκια και την ερυθρα , ειμαι βεβαιος οτι και τουτη την φορα το κεφι θα κανει ακομα μια φορα τους βαρβαρους ξενους να ρωτησουν : "Μα απο που ειναι τουτοι εδω..?"....
    Για τους δε υποψηφιους Κυριαρχικους εχουμε εξασφαλισει στην εκδρομη το απολυτο τεστ αυτοκυριαρχειας : ταϊσμα καρχαρια και κολυμπι αναμεσα σε ενα κοπαδι απο αυτους ..... δεν κανω πλακα .. πληρωσαμε γι'αυτο ...
     
    Last edited: 18 Οκτωβρίου 2006
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    isnogood λεβέντη μου, είπαμε ότι είμαστε ανώμαλοι, αλλά σε τέτοιο σημείο;;;;

    Να πληρώσουμε να περάσουμε καλά οκ, αλλά να κολυμπήσουμε ανάμεσα σε καρχαρίες;;;

    isnogood ώρες-ώρες αναρρωτιέμαι..........

    Μήπως σε έχει πληρώσει ο πρώην μου να με ξεφορτωθεί για να μην πληρώσει το διαζύγιο;;

    Χμ χμ χμ          
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    είπαμε ότι είμαστε ανώμαλοι
    οχι ... ειμαστε λιγοι οι εκλεκτοι που δηλωνουμε τιμιοι και σεβαστοι Perv ...
    αλλά να κολυμπήσουμε ανάμεσα σε καρχαρίες
    απο αυταπατες βλεπω παμε καλα ....   ... εκτος και αν ζεις σε μοναστηρι ...   .. τουλαχιστον οι καρχαριες στις Μαλβιδες ειναι ορατοι .....
    Μήπως σε έχει πληρώσει ο πρώην μου να με ξεφορτωθεί
    απο τοτε που ο Ερικος (8ος?) εκανε κανα δυο "συνοπτικα" διαζυγια , εχει βγει ασχημη φημη για τους διαζευγμενους ....
     
  4. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    isnogood με προβληματίζεις και δεν μου αρέσει καθόλου.

    Σίγουρα δεν είσαι βαλτός από τον συγχωρεμένο;;