Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διακοπες.......

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 6 Ιουλίου 2008.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    προχειρο διαγωνισμα απο τις διακοπες ...

    1) Ποιο μελος που μου την λεει για τα θρησκευτικα , μαζεψε 4 (!!!) μπουκαλια αγιασμα απο τον Αγιο Ραφαηλ ;
    2) Ποιο μελος κολυμπουσε πανω απο το βυθισμενο πλοιο με σεξυ μπικινι οταν ως δια μαγειας η μπιγα (γερανος) σηκωθηκε και βγηκε εξω απο το νερο ; ... αυτο ειναι που λενε και νεκρους αναστανει ...
    3) Ποιο μελος επιασε εναν μεγαλο κακαρελο (ξαδελφακι του σαργου και του σπαρου) και καταφερε να τον ξαναπεταξει στην θαλασσα ;
    4) Ποια μελη ειπαν με βεβαιοτητα πως 2,5 κιλα προβατινα ηταν αρκετα και οταν εγω πηρα και ενα ακομη κιλο στο τελος δεν εμεινε τιποτα στο τραπεζι ;
    5) Ποιος εφαγε την σκορδαλια που κανεις εκτος απο μενα δεν ηθελε ;
    6) Ποιο μελος μου πετουσε τα πατατακια ενω πεινουσα ; ....
    7) Ποιος εφαγε τις πιο πολλες γαμπαρες της γαριδομακαροναδας ;
    8) Ποιο μελος με πασαλειψε με την σαλτσα απο την παραπανω γαριδομακαροναδα και μετα μου εριξε τριμενο τυρι ; ...
     
  2. Eri

    Eri


    Τα μελη αυτα ειναι δυο κ δεν ηταν αγιασμα αλλα λαδακι....Ενα αλλο μελος ειχε παρε δωσε με το αγιασμα.......  

    Ημασταν μια ιερη αγιασμενη παρεα......
     
  3. hermis

    hermis Regular Member

    Το τετραήμερο πέρασε πολύ όμορφα.

    Η παρέα super και μέσα στην πλάκα (SM Art Lady, Eri, Vermilion, Isnogood, chemical, beautiful mind).

    To φαγητό άφθονο και ντόπιο.

    Το σκάφος και οι βόλτες που μας έκανε ο isnogood μαγευτικές και ονειρεμένες.

    Η μέση μας διαλυμένη αφού πηγαίναμε με 30 μίλια στα 7 μποφόρ (τρομερή και πολύ όμορφη εμπειρία).

    Η Ερεσός ένα γραφικότατο χωριό (κυριολεκτώ, όλο άνδρες).

    Οι περισσότερες παραλίες της Λέσβου ένα blue lagoon.

    Το ναυάγιο επιβλητικό και πανέμορφο να το χαζεύεις με την μάσκα μέσα από το νερό.

    O isno ένας Captain με ότι μπορεί να σημαίνει αυτό.

    Και η Λέσβος ένα ευλογημένο νησί.

    Μια γλυκιά ανάμνηση μένει στην σκέψη μου.


    Ευχαριστώ Captain-isno για την φιλοξενία.
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    "Πουθενά σε κανένα άλλο μέρος του κόσμου,
    ο ήλιος και η Σελήνη δε συμβασιλεύουν τόσο αρμονικά,
    δε μοιράζονται τόσο ακριβοδίκαια την ισχύ τους,
    όσο επάνω σε αυτό το κομμάτι της γης που κάποτε,
    ποιος ξέρει, σε τι καιρούς απίθανους,
    ποιος θεός, για να κάνει το κέφι του,
    έκοψε και φύσηξε μακριά ίδιο πλατανόφυλλο
    καταμεσής του πελάγους"

    Οδυσσέας Ελύτης







     

     

     ¨


    Ευχαριστώ παλιέ και αγαπημένε μου φίλε isnogood,
    για την χαρά που μου έδωσες άλλη μια φορά να επισκεφθώ το νησί σου.
    Είδα και πάλι τα πανέμορφα Βενετσιάνικα κτίρια στον μόλο,
    σκίσαμε το γαλάζιο της θάλασσας με το σκάφος σου,
    Γευτήκαμε μυρωδιές που μας ξεσήκωσαν.
    Απολαύσαμε την καλή παρέα παλιών φίλων και γνωρίσαμε νέους που θα μείνουν στην καρδιά και στις καλύτερες αναμνήσεις μας.

    Υποτάσσομαι στην μνήμη του πάθους μου να ξαναδώ την Μυτιλήνη,
    μια που γίνεται πάντα από τότε που την γνώρισα, έντονη η θύμηση της.

    Isnogood, Eri, Vermilion, chemical, hermis, Σπύρο, Χριστίνα σας ευχαριστώ για ότι έζησα μαζί σας στο νησί. Είσαστε υπεύθυνοι γι αυτό!
     
  5. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Καλά εγώ τώρα τι να πω, τα είπαν όλα οι από επάνω. Περάσαμε πολύ όμορφα και με μία special θαλασσοταραχή-κούνημα μέσα στο μενού. Σε κάποια στιγμή πίστεψα όπως κρατιόμασταν με την Vermi πως θα εκσφενδονιστούμε από το σκάφος. Φοβερή η αίσθηση να απογειώνεσαι ενώ πλέεις στην θάλασσα.   Αλλά με την διαβεβαίωση και την εμπειρία του μέγα captain isnogoοd δεν υπήρξε εννοείται φόβος (no prisoners aouuuuu, no mercy, aouuu, να μπαίνουμε σιγά σιγά στο κλίμα). Ήταν τέλεια τα νερά στην τοποθεσία που επιλέξαμε για μπάνιο, ενώ και το βράδυ πολύ όμορφα στην Μυτιλήνη όπου ήπιαμε τα (αρκετά) ποτάκια μας (παρόλη την κούραση της μέρας). Καλά για την ταβέρνα τα λόγια περιττεύουν. Δεν ξέρω αν έπρεπε να πιστέψω πως ο λόγος αργοπορίας να έρθουν οι σαλάτες μας ήταν ότι έκοβαν τις ντομάτες και τα αγγουράκια από το χωράφι δίπλα, όπως μας δήλωσε ο ιδιοκτήτης, αλλά ήταν πολύ καλό και το φαγητό και το κλίμα (δίπλα στη θάλασσα,με τα καλάμια επάνω) ήπιαμε και τα ουζάκια μας. Ρε isno, ρε isno μίλα πιο σιγά!    

    isnogood μεγάλε καπετάνιε, σε ευχαριστώ πολύ για όλα καθώς έκανες τα πάντα να περάσουμε καλά και βέβαια απέδειξες για άλλη μία φορά πόσο φιλόξενοι είναι οι νησιώτες. Eri και Vermilion σταθερές αξίες όπως ακριβώς σας περίμενα (ειδικά υπό την απειλή των sessions στα ενδότερα του δωματίου   ), Sm Art Lady ζεστή γυναίκα και άνθρωπος που με τον hermis συνθέτετε ένα αχτύπητο δίδυμο με τις ατάκες και τις πλάκες του (καλά η στιγμή με τοο γέλιο, ήταν όταν κόρναρες με την μηχανή και εμείς ήμασταν μπροστά στο τζιπ. Πού ήταν η ψηφιακή οεο?   )
     
  6. bdsmslave191

    bdsmslave191 Regular Member

    φανταζομαι οι επισκεπτες της Μυτιληνης θα πηρανε και προικα τα μυτιληνείκα μαργαριταρια του νησιου .να ακουσω κανενα μελος να φωναζει το μωρελιμ ????????κριμα που εχασα τετοιους επισκεπτες του νησιου.στον κολπο της Γερας τους πηγες isnogood?
     
  7. Eri

    Eri

    Αλλο ενα χαρουμενο τριημερο παρεα με ατομα του φορουμ εφτασε στο τελος του.....  

    Lost boy, smari ηταν λιγο αλλα ηταν ομορφο, την επομενη φορα υποσχομαι να κανουμε ολες τις μερες μπανιο.....Νομιζω πως πρεπει να κανονισουμε κ μια εξορμηση στο Πηλιο το φθινοπωρο για να δουμε αν οντως τα καστανα ειναι τοσο νοστιμα οσο υποθεταμε........  
    Afrodyte ευχαριστω που ηρθες να μας δεις εστω κ για λιγο.......  
     
  8. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Υστερα απο την ενταση των διακοπων της Μυτιλινης, η πολυτελεια που παρεχει μια "πισιναδα" ειναι οτι πρεπει.

    Ηρεμια, γαληνη με υγρη απολαυση, αναμεσα σε καταπρασινους λοφους και τον καταγαλανο ουρανο. Εδω νοιωθω ότι η ψυχή Μου θελει να σκορπισει παντου, στο αγνωστο....Αυτο μπορει να συμβει οταν φυσικα η θορυβωδης, χαρουμενη και καλη παρεα που εχω, Μου επιτρεπει την απαραιτητη για μενα απονωση.

    Η φιλοξενεια του χωρου, που μας παρεχει, αγαπημενος φιλος, ειναι καταπληκτικη.
    Ας ειναι παντα καλα, να χαιρεται τα παντα.
     
  9. The_Ogre

    The_Ogre Me !

    Απάντηση: Διακοπες.......

    Μια χαρά σας βρίσκω !
    Εύχομαι πάντα τέτοια !