Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διακοπες.......

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 6 Ιουλίου 2008.

  1. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Τα σχέδια: Oktoberfest το Σεπτέμβριο στο Μόναχο (να δω και το αδερφάκι μου) και μετά μία εβδομάδα (full of bdsm) Berlin, du bist so schoen Berlin! Οπότε για την ώρα καθώς και για τους επόμενους δύο μήνες Αθήνα στο καμίνι και κανένα μπανάκι σε αττική ή μη παραλία εδώ γύρω.
     
  2. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Re: Διακοπες.......

    Σε θελουμε ολοκληρη οταν θα γυρισουμε στα τελη του Αυγουστου, οχι λιωμενη και ψημενη!

     
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    προτιμώ ένα νησάκι κάπου στην Αδριατική που είναι καταφύγιο για γαϊδούρια ,από όλη το κόσμο ...

     
     
  4. Χμμμ.... Με "βλεπω" κερατα Ευρωπαικων προδιαγραφων και δη Βερολινεζικων      
     
  5. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Διακοπες.......

    Καθε χρονο τα ιδια.....περιμενουμε την κληρωση,και οπου παει η καψουρα......με χιλια!!!!!!
    Παντως φετος γουσταρω Σκαδιναβια........εχουμε να παμε απο το 99.....!!!!! 
     
  6. FZTASH

    FZTASH Regular Member

    Τον Ιούλιο Σαντορίνη για τριήμερο, μετά Ελαφόνησο για άλλες 4 μέρες και τον Αύγουστο, δουλειάς επιτρέποντος, Αλεξανδρούπολη και Σαμοθράκη για όσο μπορέσω και εάν μπορέσω να λείψω από την δουλειά. Η σκλαβιά της δουλειάς δεν είναι καθόλου γλυκιά......
     
  7. Lonely_Unicorn

    Lonely_Unicorn New Member

    Διακοπές..... Holidays or Holly Days? Ιδού η απορία...
    Μιας και δεν προβλέπεται επίσημη άδεια και μιας και οι 3ημερες εξορμήσεις είναι καλές, σύντομες αποδράσεις σε camping της Χαλκιδικής μιας και είναι κοντά, ή σε κοντινές παραλίες είναι must. Από κει και πέρα, εάν 5ήμερο Φλωρεντία, ένα άλλο Λονδίνο ή Σκωτία και άλλο ένα στη Βουδαπέστη μάλλον θα μπορέσει να αποζημιώσει.
    Μια ιστορία που τη θυμάμαι σαν παραμύθι μετά από δημοσίευση στον τύπο πριν πολλά πολλά χρόνια, είχε να κάνει με έναν φυσιολάτρη Γερμανό, ο οποίος εκεί που κολυμπούσε αμέριμνος στα πέλαγα αποτέλεσε πρώτης τάξεως μεζεδάκι για μια περαστική θαλάσσια χελώνα. Χραπ..... και πάπαλα.
    Με το που βγήκε έξω και συνειδητοποίησε την απώλεια, άρχισε τις μηνύσεις στον ΕΟΤ, στο Λιμενικό Σώμα και στο Υπουργείο Εξωτερικών.....
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Τελικα αποφασισα.
    Μαλλον οχι Κρητη, αλλα στο Σιγρί (ουτε που ξερω αν το λεω σωστα) στην Λεσβο!
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ΜΜΜΜ !!!! φοβερη ιδεα Ναιιιιι !! .... θα παμε να βρουμε ενα φιλο γκει που εχει μπαρ εκει ... τον εχω σταυρωσει να μπει στο φορουμ και τι μου απαντα ;... "Γκεϊ ειμαι ... οχι ανωμαλος ...και επισεις εμενα μου αρεσει το σεξ αλλα εσεις απο οσα μου εδειξες σας αρεσει να καθεστε με τις ωρες στο ιντερνετ .." .... φατην isnogood ...
    νομιζω πως ο εξω κοσμος εχει πολυ κακη αποψη για "εμας" ... μηπως να ενισχυαμε περισσοτερες διαφημισεις με S/m ή D/s περιεχομενο ; .. καποια θεατρικα ισως ; .. μυαλα για σκηνοθεσια και σεναριο υπαρχουν πολλα εδω μεσα ....
     
  10. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Ιούλιο χαλκιδίκιασμα αβέρτα σε εξοχικό και ποσείδιασμα στο κάμπινγκ.
    Αύγουστο μάλλον σε κανένα νησάκι (Φολέγανδρο μάλλον ή Νίσυρο, κάπου ήσυχα) με πολύ κρασί, πολλή θάλασσα και το Απίστευτο Προσωρινό Μωρό.
     
  11. Eri

    Eri

    Εμενα δε θα με παρετε?????Εχω συνηθισει μαζι σας.....  
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα σε παρουμε βρε!
    Να, θα κυκλοφορουμε γυμνοστηθες διπλα στον Ισνογκουντ, στα 4 βυζια μας (2 δικα σου και 2 δικα μου, διοτι δεν ειμεθα και γελαδες) θα γραφουμε BDSM οποτε και διαφημιση θα κανουμε, θα εχει βγει ο κοσμος στα μπαλκονια σαν να ειναι 25η Μαρτιου και θα μας κοιταζει, αλλοι θα μας βιντεοσκοπουν, εγω προσωπικα θα χαστουκιζω με χαμογελο και καλοσυνη οποιον μας κραξει ενω ο δυσμοιρος ο Ισνογκουντ οταν τελειωσουν οι διακοπες δεν θα πρεπει να αλλαξει απλα νησι αλλα πλανητη.