Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διακοπες.......

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 6 Ιουλίου 2008.

  1. MastersHammer

    MastersHammer Regular Member

    Τον Μαιο πηγαμε 2 εβδομαδες Μυκονο.Μεθαυριο πηγαινω για 2 εβδομαδες Χιο.
    Μεσα Αυγουστου παλι για εναν μηνα Μυκονο.Δουλεια και διακοπες χοχο
     
  2. Eri

    Eri


    Βασικα τη Βερμιλιον ρωτουσα μιας κ το θεωρω δεδομενο οτι εσυ κ ο ισνογκουντακος με θελετε στο κρεβατι...εεε....παρεα σας....  
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Jesus dear, μα αυτο πια δεν θα ειναι κρεββατι αλλα το πανηγυρι του οσιου Παμφουτιου!!! 
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    μπαααα ... δεν εχω προβλημα ... εδω οταν ειχα παρει διαζυγιο μεχρι και σατανιστη που κανει ανθρωποθυσιες με ειχαν πει ...... ειδωλολατρη 12θεϊστη με εχουν πει ... ανωμαλο με εχουν πει .... το να πουν οτι κυκλοφορουσα και με γυμνοστηθες μαλλον κοπλιμεντο θα ειναι μπρος στα αλλα ....
    εντομεταξυ ειναι τοσο επειρεπεις ο κοσμος στις διαδοσεις που την βρισκω να κανω πλακα ... οποτε λεω κανενα τραβηγμενο σαν να προκειται για το ποιο νορμαλ πραγμα ...
    πχ : "ειναι δυνατο να υπαρχουν αντρες που να μην σεβονται τον εαυτο τους και να μην απολαυμβανουν τα μεγαλυτερο δωρο της φυσης προς τον αντρα που ειναι οι λεσβιες ... ενα τοσο δα αισθησιακο φιλακι απο γυναικα σε γυναικα ..." ....
    πεθαινω στα γελια να τους βλεπω με ανοιχτο το στομα να κοιτανε .. λες και εγω το κανω καθε μερα που ουτε στα ονειρα μου δεν το εχω δει ...
    ωωωωωχχχ .... τι ψυχη θα παραδωσουμε ;; .....
     
  5. Eri

    Eri

    Ευτυχισμενη, χαρουμενη κ γεματη ψυχη θα παραδωσουμε.....  
     
  6. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Φυσικά και θα σε πάρουμε, συμφώνησε και το Απίστευτο Μωρό άλλωστε!!  
     
  7. Eri

    Eri

    Το απιστευτο μωρο σου την επομενη φορα να παρει κ κανα φιλο μαζι πες του....  :evil: 
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Διακοπες.......

    Σου ειπε το 'ναι' ο Super Goofy????
    Αχχχ πολυ χαρηκα!!!!


     
     
  9. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Διακοπες.......



    Ήμουν πέρυσι Αθήνα τον 15Αύγουστο και δε το ξανακάνω,
    να μη βρίσκω ανοιχτό περίπτερο να πάρω μια κοκακολίτσα για τη χώνεψη..! Ερημιά παντού!

    Ωστόσο, έχουμε λίγα χρονάκια να γίνουν τα Κουφονήσια Μύκονος!
    Άλλωστε δεν είναι μόνο το Πάνω Κουφονήσι που θα τα έχουμε ως βάση.
    Λίγο Αμοργό, Σχοινούσα, Δονούσα, Ηρακλειά, wtf όλοι οι Αθηναίοι εκεί θα μαζευτούν;!!?!?  
     
  10. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: Διακοπες.......

    Με τον Super Goofy το ειδύλλιο δε προχώρησε γλυκέ μου, με παράτησε για την Κλάραμπελ...
    Τώρα τα έχω με τον Jack jack από τους Απίθανους! Το Απίστευτο Μωρό  
     
  11. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Διακοπες.......

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Μούπαν για ένα χωριουδάκι των 800 κατοίκων στην Κρήτη και λέω να πάρω τις κόρες μου και να πάω να ηρεμήσω και να γεμίσω μπαταρίες