Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διατροφή

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Syrah, στις 12 Μαρτίου 2008.

  1. Syrah

    Syrah Contributor

    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ, εξαιρετικό άρθρο!
     
  2. mata

    mata New Member

    Δόξα τον θεούλη εγώ τρώω το σκασμούλη.. και μένω αδυνατούλη χαχαχαχα
     
  3. Syrah

    Syrah Contributor

    http://www.the-health-store.co.uk//modules/shop/view.asp?catid=18&Prodcode=E2660
     
  4. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Re: Διατροφή

    Eνα μικρο πιρανχας στην παρεα....!!!!! 
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Διατροφή

    Μερικες γυναικες δεν χρειαζονται διαιτολογο.... μαραγκο χρειάζονται!!!!



    Υ.Γ. ....επειδη εχουν γινει σαν 2φυλες ντουλαπες!!!
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    φαντάζομε ότι θα μπορούσε να μπει και στα training το παρών νήμα ,μιάς και αποτελεί εξέχον τρόπος ελέγχου ,εξάλλου το 80% των Κυριάρχων απαιτούν από τις σκλάβες τους να χάσουν κιλά "γιά το καλό τους" ώστε να μπορέσουν να έρθουν και σε επαφή με αυτούς... προσωπικά το θεωρώ μικρόψυχο, αλλά anyway αποτελεί μέρος του mind control

    πέρα από αυτό ,προτιμώ την έννοια της διατροφής σε συνεργασία με μία διατροφολόγο ,παρά αυτή της νηστείας/δίαιατας που σαν σκοπό έχει την ματαιόδοξη απώλεια βάρους για να φτάσουμε στα επίπεδα των μοντέλων των περιοδικών που εγώ το μεταφράζω σε κρεμάστες ρούχων, όταν δεν μία εύσωμη γυναίκα αδυνατίζει απότομα το αποτέλεσμα είναι φρικιαστικό ...
     
  7. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    σπανιότατη περίπτωση...
    οφείλετε να παραδεχτείτε δια της παρατηρησης κ όχι με το δηλώνει ο καθένας, ότι όσοι/ες είναι αδυνατοι/ες προσεχουν γενικότερα τη διατροφή τους.



    εγώ πάλι μετά απο 13 μήνες δίαιτας   έχω να σας πω τα εξης:

    βρείτε τον/την διαιτολόγο που σας κάνει "κλικ"
    (ναι, αυτό είναι ΠΟΛΥ ΠΙΟ δυσκολο απο το να βρεις τον Master που σου κάνει "κλικ"   )
    οπλιστείτε με υπομονή κ επιμονή κ ξεκινηστε να χασετε το 1 ή τα 101 κιλά που σας ενοχλούν...
    εννοείται ότι χωρίς γυμναστική παρέα, δεν κάνουμε τίποτα  
     
  8. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Διατροφή

    Γιατι 13 μηνες...???....σε μοναστηρι ησουνα...???
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Διατροφή

    Μεγάλε blindfold!!!

    Κατάφερες να βρεις μία παράμετρο, που, δεν ξέρω πώς, είχαμε ξεχάσει παντελώς να αναλύσουμε
    σ' εκείνο το παλιό νήμα "Περί βελτίωσης"...  



    (Όσοι από τους νεώτερους δεν ξέρουν γιά τι πράγμα μιλάω, είναι αυτό:
    https://www.greekbdsmcommunity.com/...?t=8121&highlight=%E2%E5%EB%F4%E9%F9%F3%E7%F2 )
     
  10. hermis

    hermis Regular Member

    Re: Απάντηση: Διατροφή

    Και άνδρες επίσης... 
     
  11. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Διατροφή

    Παρακαλώ πολύ εδώ να αναρτώνται μόνο πληροφορίες αναφορικά με τη διατροφή, για να διατηρήσει το νήμα τον ενημερωτικό του χαρακτήρα.
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Διατροφή

    Αφου παρακαλας να σταματήσουμε τοτε....