Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διχασμος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Γοργόνα, στις 2 Αυγούστου 2020.

  1. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Τα μπερδεύεις, αυτό που είσαι ακόμα πιο πολύ μπορεί να ενίσχυσει την υποταγή σου. Αυτό που λέει η Brt ισχύει και υποτακτικες έχουν θέσεις και αξιωματα δεν έχει να κάνει. Την άδεια που λες θα ζητάς θα ειναι απο τον Εναν που θα αφιερώσεις σε Αυτόν την ύπαρξη σου και θα του δώσεις τον έλεγχο σε κανενα αλλον. Εκεί θα νιώθεις απελευθέρωση
     
  2. dreams

    dreams Regular Member

    Από περισσότερους - περισσότερες , απαγορεύεται;
     
  3. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Εννοώ την κοινωνία και οποιονδήποτε εξω από αυτόν/ους που εχει επιλέξει η ιδια
     
  4. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    θες να το εξηγήσεις λίγο αυτό για εμάς τους πιο αργούς
     
  5. Γοργόνα

    Γοργόνα Regular Member

    Τέλεια ευχαριστώ πάρα πολύ
     
  6. Γοργόνα

    Γοργόνα Regular Member


    Δεν βαριέμαι εύκολα και γενικά δεν είμαι του να βρίσκω κάτι καινούργιο να κάνω , είμαι της συνήθειας γενικά . Όσον αφορά την καθημερινότητα μου.
    Περιμένω την μπακ απ' απαντηση  
     
  7. Γοργόνα

    Γοργόνα Regular Member

    Εννοώ ότι βγαίνω μπροστά , διεκδικώ, έχω συμμετάσχει σε πολιτικές και κοινωνικές δράσεις και έχω βοηθήσει άτομα του περιβάλλοντός μου με πολύ σημαντικά θέματα και τους έχω πάρει υπό την προστασία μου .
     
  8. Γοργόνα

    Γοργόνα Regular Member

    Κάθε σχόλιο σας με βοηθαει να δω το θέμα λίγο πιο αποστασιοποιημένα από την μπερδεμένη ροή της σκέψης μου και να μπει μια σειρά και να διαχωρίσω κάποια πράγματα όπως κάποιοι τονίσατε.
    Επίσης χαίρομαι που καποι@ καταλάβατε ακριβώς πώς προβληματίζομαι.
    Είναι η πρώτη φορά που σκέφτομαι συνειδητά τον εαυτό μου ως υποτακτική.
    Σίγουρα έχω πολλά να μάθω και να τακτοποιήσω τα κουτάκια στον εγκέφαλο μου  
     
  9. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    Mπράβο για τον ακτιβισμό σου Γοργόνα, σήμερα ο κόσμος είναι απαθής. Θέλεις να επεκταθείς στο 'πολιτικές και κοινωνικές δράσεις' χωρίς αποκαλυπτικές λεπτομέρειες;
     
  10. Γοργόνα

    Γοργόνα Regular Member

    Δεν νομίζω ότι είναι απαραίτητο για το θέμα
     
  11. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Τελικά το bdsm είναι μόνο για την κάβλα ή είναι κάτι περισσότερο;
     
  12. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Να δεις πως λεγόταν αυτό.... Α... Ναι καλέ!!! Δημοκρατία... Κάποτε είχαμε κι από αυτό!!