Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διχασμος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Γοργόνα, στις 2 Αυγούστου 2020.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Είναι για αυτούς που το κάνουν, όποιοι και αν είναι οι λόγοι τους.
     
  2. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member



    Το ανέφερες όμως παιδάκι μου χρυσό
    Σκέψου μπας και κάτι υπάρχει εκεί
     
  3. Γοργόνα

    Γοργόνα Regular Member

    Αυτό ήταν , μια αναφορά. Είχε έναν σκοπό, να περιγράψει μια κατάσταση και τέλος. Δεν χρειάζεται να αναλυθεί.
     
  4. Γοργόνα

    Γοργόνα Regular Member

    Χωρίς να μετράει η δικιά μου άποψη καθώς ακόμα δεν έχω εμπειρία, πιστεύω είναι και τα δύο και άλλα. Ανάλογα την κατάσταση που βρίσκεσαι και με ποιον-ποιους την μοιράζεσαι.
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Σε κάθε φάση της ζωής μας μετράει η γνώμη μας. Επειδή πρωτίστως αφορά τον εαυτό μας και να αντιλαμβανόμαστε αργότερα τις πλάνες μας, ή να επιβεβαιώνονται τα ψυχόρμητα κι οι μικρές λογικές ιδέες μας.
     
  6. Γοργόνα

    Γοργόνα Regular Member

    Ισχύει
     
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Είναι χαρά μας να μοιράζομαστε τις σκέψεις μας. Να σε ενημερώσω όμως για ενα έθιμο που έχουμε στο φόρουμ. Κάθε φορά που μια νέα ύπαρξη μπαίνει στην οικογένεια μας εθιμικά ανεβαζει μια σέξι φωτογραφία στο νήμα προσωπικές φωτογραφίες μελων, ώστε τα υπόλοιπα μέλη να σχηματίσουν την
    οποια εικόνα για το πρόσωπο.

    Θα μπορουσες να ανταποκριθείς και εσυ στα ήθη και τα έθιμα μας ;

    Θα βοηθήσει πολύ. 
     
  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    @Γοργόνα
    Θα μπορούσες να έρθεις το Σάββατο, θα βοηθούσε ακόμα πιο πολύ!
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Τη βλέπω να παίρνει τα υποθαλάσσια βουνά με το γύπινγκ που θα φάει.
     
  10. Γοργόνα

    Γοργόνα Regular Member

    Εχω δει το νήμα με τις φωτογραφίες. Εχω ηδη σκοπό να ανεβάσω όταν οταν αισθανθω safe. Και δε θα ανεβάσω μια. Too much sexiness for just one photo  
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Τι εννοείς ; Ασφαλώς και θα φάει γυπινγκ.
    Υπάρχει Κ που δεν είναι Γύπας ;
    Να άλλο ένα πολύ ωραίο νημα για συζήτηση. 
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Φαντάζομαι υπάρχουν και αυτοί που αρέσκονται στο να τρώνε ζωντανό το θύμα τους