Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δοκιμη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Blau08, στις 23 Σεπτεμβρίου 2014.

  1. Blau08

    Blau08 New Member

    Γεια σας είμαι 18 χρόνων μένω Σαντορίνη και σε λίγο καιρό θα πάω Αθήνα να σπουδάσω.Θα ήθελα λοιπόν να πραγματοποιησω την φαντασίωση μου και να δοκιμάσω μια BDSM σχεση για να μάθω εαν μου αρέσει πραγματικά η οχι.Δεν θα ήθελα δεσμεύσεις προς το παρόν μόνο δοκιμή αν και έχω μια υποψία πως θα μου αρέσει.Ευχαριστω!
     
  2. Ωκεανός

    Ωκεανός Flüggåэnk∂€čhiœßøl∫ên

    Φιλική συμβουλή: έλα πρώτα Αθήνα, εγκαταστήσου, εγκλιματίσου, συνήθισε το νέο περιβάλλον, μάθε τους κινδύνους της ζωής στη μεγάλη πόλη, και μετά αναζητείς κινδύνους σε κρεβατοκάμαρες.

    Αυτό το «δεν πήγα ακόμα Αθήνα και ονειρεύομαι ήδη πως θα πηδηχτώ ποικιλοτρόπως» δείχνει ενθουσιασμό, πράγμα κατά βάση καλό, αλλά ο υπερβολικός ενθουσιασμός τείνει να οδηγεί σε λάθη.
     
  3. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Τι ακριβώς σε εμποδίζει να πραγματοποιήσεις τις φαντασιώσεις σου στη Σαντορίνη;
     
  4. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Η έλλειψη "ανωνυμίας" ίσως και σίγουρα οι περιορισμένες ή και μηδαμινές επιλογές σχετικά με BDSM συντρόφους.. υποθέτω..
     
  5. gazza

    gazza Regular Member

    Αστο να ερθει απο μονο του μην το ζοριζεις ελα προσαρμοσου στη τσιμεντουπολη πρωτα
     
  6. 18;;; Υπάρχουν τέτοιες ηλικίες ακόμα;;;
    Πέραν της πλάκας το ίδιο θα συμβουλευσω την αγαπητή φίλη. δεν χρειάζονται βιαστικές κινήσεις. Σιγά σιγά να κάνεις πρώτα γνωριμίες φίλους στην Αθήνα και έπειτα μπορείς να ψάχτείς και στα 'πικάντικα.
     
  7. Molder31

    Molder31 Regular Member

    Καλώς ήρθες και καλή αρχή..!!!